CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
irinel bunica
Mesaje: 269
Membru din: Lun Iun 22, 2009 11:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de irinel bunica »

Popescule, listele cu pescari tai sunt extraordinare:) :) :)
Cu exceptia unor pescari cu state vechi din clubul Cetate, pescari pe care ii salut, restul cred ca sunt doar cu numele pe hartie! Aici vorbesc doar de cei de la crap! :) :)
Unde sunt sutele alea de pescari? Sunt in curs de legitimare?
"Caracterul fara inteligenta poate mult,
dar inteligenta fara caracter nu valoreaza nimic." (Cicero)

ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de ANTIFANE »

am tot vazut ca postati prostia lui Bentu si a lui Selaru pe forumul stationaristilor, unde eu nu am acces.
Ce te mira,poponetule,stationaristii au coloana! :lol: :lol: Defapt cum nu esti banat?Apropo managerul Tudose a facut rost de bani pt Polonia, ce ai de comentat? 8)

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de Stefan Popescu »

irinel bunica scrie:Popescule, listele cu pescari tai sunt extraordinare:) :) :)
Cu exceptia unor pescari cu state vechi din clubul Cetate, pescari pe care ii salut, restul cred ca sunt doar cu numele pe hartie! Aici vorbesc doar de cei de la crap! :) :)
Unde sunt sutele alea de pescari? Sunt in curs de legitimare?
Nimeni nu s-a născut pescar sportiv, nici măcar dumneavoastră. Acele „nume pe hârtie”, vor deveni viitorii pescari sportivi de competiție. Chiar credeți că actuala generație de pescari sportivi va fi veșnică?
ANTIFANE scrie:am tot vazut ca postati prostia lui Bentu si a lui Selaru pe forumul stationaristilor, unde eu nu am acces.
Apropo managerul Tudose a facut rost de bani pt Polonia, ce ai de comentat? 8)
Da. Am de comentat. De mult îl aștept pe Tudose la cotitură. :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de DumiD »

Stefan Popescu scrie:Nu te mai imbata cu apa chioara. MTS a fost obligat prin hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila sa recunoasca federatia, asa ca sperantele sunt desarte.
don' Presedinte, a ramas cineva nedat in judecata in tara asta? ia vezi cum ajungi si pe la Geneva sa obligi FIPS-CIPS sa faca federatia lu' peste prajit membru, eventual si pe onorabilul ei conducator presedinte de onoare :lol:

ANTIFANE
Mesaje: 92
Membru din: Mar Iul 09, 2013 22:54

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de ANTIFANE »

Stefan Popescu scrie:
irinel bunica scrie:Popescule, listele cu pescari tai sunt extraordinare:) :) :)
Cu exceptia unor pescari cu state vechi din clubul Cetate, pescari pe care ii salut, restul cred ca sunt doar cu numele pe hartie! Aici vorbesc doar de cei de la crap! :) :)
Unde sunt sutele alea de pescari? Sunt in curs de legitimare?
Nimeni nu s-a născut pescar sportiv, nici măcar dumneavoastră. Acele „nume pe hârtie”, vor deveni viitorii pescari sportivi de competiție. Chiar credeți că actuala generație de pescari sportivi va fi veșnică?
ANTIFANE scrie:am tot vazut ca postati prostia lui Bentu si a lui Selaru pe forumul stationaristilor, unde eu nu am acces.
Apropo managerul Tudose a facut rost de bani pt Polonia, ce ai de comentat? 8)
Da. Am de comentat. De mult îl aștept pe Tudose la cotitură. :lol: :lol: :lol: :lol:
Te asteapta si el sa faci curatenie in curte! :lol: :lol: :lol: De ce nu zici la baieti ca el e omul care te-a executat cu federatia anterioara! :lol: :lol: :lol: :lol: Si intra-n tine si acu :lol: :lol: :lol: :lol: Vad ca la stationar l-ai rezolvat pe Aschioapei,l-ai facut antrenor federal? :oops: :oops: :oops:

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de nit_matias »

Cel mai tare esti nea Fane,
N-ai echipa da mergi la Mondiale
N-ai valoare si-n popou te doare
Important e sa fi tare

De gandit nu prea gandesti
Ai un tel ce il doresti indeplinit
Ca toate ramurile din pescuit
Intr-o federatie sa se fi unit

MTS a acceptat federatia minune
Care o sa faca numai lucruri bune
Si o sa aduca multe rezultate
Dar nu se stie pe al cui spate

OLEEEEE
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de Cristi Y »

al doi-lea rateu al federatiei lui nea fane !!! primul a fost " PRIMUL CAMPIONAT NATIONAL DE PESCUIT LA CRAP " conform gogomanului de la Alba , care ar fi trebuit sa se desfasoare la Doripesco in 12 august dar a fost amanat pentru data de 12 septembrie , aceeasi locatie , urmatorul rateu este participarea la concursul de la Montargil unde Ovidius a iesit pe locul 1 , nu au fost ...

asteptam cu interes sa vedem campionatul national de la Doripesco din 12.08 ( asa cum a anuntat popescu ) si peste doua saptamani marele eveniment !!!! , participarea lotului frps la campionatul mondial din Portugalia , insotiti de cei 20 de suporteri pe care frps a anuntat oficial ca i-i finanteaza pt deplasare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de Cristi Y »

EMOTII , EMOTII !!!!!!!!!!!!!!!!!

conform anunturilor prea-serioasei federatii popesciene maine incepe la Doripesco PRIMUL CAMPIONAT NATIONAL LEGAL DE PESCUIT LA CRAP !!!!!!!!!!!!!!!!!

asteptam cu nerabdare marele eveniment prin care popescu le arata seriozitatea si potenta profesionala carcotasilor care-l contesta !!
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de oanavictor »

se anunta a fi cel mai tare concurs al sezonului .
vor participa cei mai tari pescari ai momentului .
fabricantii de nada vor oferii premii substantiale .
arbitrajul va fi asigurat de arbitrii de categoria 1 supervizati de insusi Mateolli si Sallai .
CONCURSUL SE VA DESFASURA ON+LINE ,CEVA GEN FARMVILLE .
SE VA APLICA ULTIMA HOTARARE CIPS FIPS SI ANUME ''MASURAREA CRAPILOR SE VA FACE PRIN RAZE BETA SI GAMA IAR DIFERENTIEREA SE VA FACE PRIN ANALIZA OCHIULUI CENTRAL DE LA COADA .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: CAMPIONATUL NATIONAL FEDERAL

Mesaj de Cristi Y »

se pare ca " nea Pitzi " de la fotbal a cam dat-o de garduri , al nostru de la pescuit oare i-i urmeaza exemplul :roll: :roll: :roll:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”