CASTIGATOR CN 2012

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Cine credeti ca va castiga CN 2012 ?

1.CS LUFARUL CONSTANTA
2
1%
2.CS PLANET CARP PIATRA NEAMT
15
6%
3.CS OVERTEN BUCURESTI
7
3%
4.CS EXTREME CARP PLOIESTI
5
2%
5.CS FREE CARP DEVA
8
3%
6.CS CARPING BUCURESTI
32
13%
7.CS OVIDIUS CONSTANTA
13
5%
8.CS CARPZONE BUCURESTI
23
9%
9.CS PLANET IASI
16
6%
10.AVPS ACVILA BUCURESTI
9
4%
11.CS PROFESIONAL FISHING CLUB CRAIOVA
3
1%
12.CS SENZOR BUCURESTI
24
10%
13.CS PELICANUL BUCURESTI
6
2%
14.CS ENERGY CARP BRASOV
20
8%
15.CS CORBU CONSTANTA
7
3%
16.AVPS BUCURESTI
13
5%
17.CS GREEN LAKE BUCURESTI
35
14%
18. CS MISTER FISH BUCURESTI
9
4%
 
Voturi totale: 247

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de Madalin Dirla »

Razvane,poti fi mai explicit :( ??
Pai a fost vreodata altfe :o l??
DA!

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de razvan u. »

Da. Este vorba de finala de anul trecut de pe Tancabesti si despre finala din 2009 de pe Sacel.
Detalii sunt chiar aici pe forum. Daca tu chiar nu stii cauta topicul: Rezultate Etapa Finala TAVP-F&H - CN Pescuit la Crap - Sacel
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de petre iulian »

ai uitat anul 2010 ..poate ,poate .. :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de razvan u. »

Iuliane,
Nu am uitat nimic. Îmi place mie mult un cuvânt: ipocrizie. E culmea sa folosesti expresia fair play, atat timp cât mai ales tu nu ai curaj sa dai cu piatra.
La Săcel a mers bine rosia pe firul de par, nu? Sau ești fan pescuit de lipani? Sa caut postarea ta când ai recunoscut ca nu ai mai pescuit din anumite motive?
Iar la tancabesti s-au terminat bilele in ultimele 24 de ore.... Corect?
C. S. PELICANUL

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de Madalin Dirla »

:shock: :shock: :shock: :shock:

Razvan Ulmeanu scrie:Iuliane,
Nu am uitat nimic. Îmi place mie mult un cuvânt: ipocrizie. E culmea sa folosesti expresia fair play, atat timp cât mai ales tu nu ai curaj sa dai cu piatra.
La Săcel a mers bine rosia pe firul de par, nu? Sau ești fan pescuit de lipani? Sa caut postarea ta când ai recunoscut ca nu ai mai pescuit din anumite motive?
Iar la tancabesti s-au terminat bilele in ultimele 24 de ore.... Corect?

doncostel20
Mesaje: 410
Membru din: Dum Aug 21, 2011 12:41
Puncte: 0
Localitate: iasi

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de doncostel20 »

Nu vreau sa supar pe nimeni,dar lacul 1 va fi ocupat de CS PLANET IASI :!: :!: :!:

dan _city_center
Mesaje: 683
Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de dan _city_center »

petre iulian scrie:


Locul 4 la egalitate Baricada ..."dar cu o floare nu se face primavara" ....si Carping ..idem.
:evil: :evil: :evil:
BARICADA CARP CLUB

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de marin laurentiu »

doncostel20 scrie:Nu vreau sa supar pe nimeni,dar lacul 1 va fi ocupat de CS PLANET IASI :!: :!: :!:
asa de multi santeti? :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...cred ca am inteles...ptr a va creste sansele vreti sa concurati doar intre voi...ar fi culmea sa iesiti pe locul 2:mrgreen: :lol: :lol: :lol: ...si pe primul Planet Piatra-Neamt...Din pix :wink: :lol: :lol: :lol:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de Madalin Dirla »

Platesc 2 la 1 daca vrei sa faci pariu :wink:
doncostel20 scrie:Nu vreau sa supar pe nimeni,dar lacul 1 va fi ocupat de CS PLANET IASI :!: :!: :!:

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CASTIGATOR CN 2012

Mesaj de razvan u. »

Iulian Petre.
Apropo de faptul ca vrei fair play, uite ceva scris de tine legat de non combat:
petre iulian scrie:de cateva zile nu am mai avut NET si chiar vroiam sa scriu si eu ceva.

- Am plecat la SACEL pe banii mei (taxa,drum,nada etc) cu gandul sa castig o CUPA ca premiere in bani nu era DAR dupa 24 ore mi-am dat seama ca numai cine castiga locul 1 are sansa la o cupa de locul 2 pe Sacel. Organizatorul dupa ce ca nu a premiat cu nici un ban nici macar nu a facut cupe de locul 1,2,3 pt SACEL ,a facut numai pt 1,2,3 la GENERAL -Sacel-Livada de parca eu ma luptam cu cei de la Livada.In concluzie nu aveam nici o sansa la NIMIC (eram pe locul 2si nu ajungeam la locul 1). Asa ca am lasat-o mai moale sa nu-l incurc pe Mitranescu sau Martoiu(sunt prieten cu amandoi).Daca eram la LIvada binenteles ca-l sustineam pe Maimutoiul . NU am primit sau cerut bani de la Mitranescu sau clubul CARP zone ca sa o las mai moale sa ma depaseasca Mitranescu,am facut-o pt ca mi-e prieten si face parte dintr-un club care eu am cotizatia platita pe 2009 (de la anul ard tot ce prind de la Carp ZONE :lol: ).Habar nu aveam ce se intampla la Livada eu stiam doar cantitatile de la locul 1,2,3 ,nu am vrut sa-i fac rau lui Maimutoiul si habar nu aveam ca el urma dupa Mitranescu. Adevarul ca daca eu pescuiam in continuare tot Mitranescu se califica de pe pozitia 4 ca echipa Mary a inceput sa prinda cand nu am mai pescuit eu (vezi clasamentul)....Nenorocirea era daca pescuia o echipa de la Energi ca el cadea pe 5 :wink: .

-au fost multe prime si braile dar nu erau pt a lasa pe altul in fata ci erau pt a depasi pe altul... :wink: .(vb de mine)
-eu am platit,eu am tras ,eu am facut strategia George a venit doar pt a ma ajuta si nu are nici o treaba cu ce sa intamplat .Eu am decis sa nu mai pescuim si chiar am vrut sa plec acasa cand mi-am dat seama ca nu castigam nici macar o cupa cu locul 2 si mai incurcam si aiurea niste prieteni.Repet daca eram pe Livada ajutam echipa lui Maimutoiul .

-daca se acordau premii de locul 1,2,3 pe SACEL (cupe)fiti sigur ca uitam de prieteniile mele si mergeam pe deviza daca vrei in Franta TREBUIE SA TRECI DE MINE :mrgreen: dar asa nu castigam nimic, DOAR inca 2 dusmani.
-stiti care e culmea culmilor?? ca lotul Carp Zone la ultima escapada au plecat pe banii mei....adica pe banii care trebuia sa-i primesc la sfarsitul anului 2008 ca prima si mi-au dat bot ...din aia au plecat :lol: inclusiv Maimutoiul si coechipierul care nu a platit cotizatia pe 2009 dar pe unii i-au dat afara pe tema asta.....Bravo bravo.......inca o teapa :wink:
Este vorba de CN 2009. O fi non combatul fair play? :oops:
Detalii suplimentare in caz ca ai uitat aici:

http://www.crapmania.ro/forum/campionat ... 7-165.html
C. S. PELICANUL

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”