CN - pariuri

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN - pariuri

Mesaj de Costel Stanila »

Vladut Mateianu scrie:A incercat si el..... :D Daca mergea, acum era milionar ! :D Daca nu, varianta B : ce urat, ce nenorociti, am sa fac si am sa dreg..., etc ..... :mrgreen:
Dovedeste asta...spune concret, nu postari fara acoperire... :oops: :oops:
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: CN - pariuri

Mesaj de Zarguzon Adi »

Costel Stanila scrie:Deoarece semifinala CN 2011 poate fi grav perturbata de eventualele pariuri la cote astronomice ale casei Bet Cafe Arena, nu voi organiza si da startul acestui concurs de pescuit non-profit in cazul in care toate biletele jucate la respectiva casa nu vor fi anulate.

Siguranta participantilor la concurs este pusa grav in pericol din cauza eventualelor sume mari de bani care s-ar fi pariat.

Am discutat cu Senior Trader Romania (BCA) Andrei Popa - autorul mailului postat de mine azi dimineata - care mi-a comunicat ulterior ca a anulat evenimentul de pe lista de pariuri BCA. Maine urmeaza sa-mi comunice decizia lor definitiva - dupa consultari cu conducerea companiei - in legatura cu soarta biletelor jucate.

Daca Bet Cafe Arena va anula respectivele bilete semifinala de la Darvari se va desfasura in conditiile anuntate initial, cu suplimentarea numarului de arbitri.

In caz contrar, concursul va fi suspendat si reprogramat dupa ce institutiile abilitate ale statului roman vor face lumina in acest caz suspect din punctul meu de vedere.

APCR nu isi asuma riscul organizarii semifinalei sub actualele presiuni financiare, care pot conduce pe balta la fapte reprobabile si periculoase.
DE CE NU LASATI CAMPIONATUL SA SE DESFASOARE. NU POT LOTURILE APCR SA JOACE SUB PRESIUNE !DE CE NU RISCATI PANA LA CAPAT .DACA NU SE AFLA, CAMPIONATUL SE DESFASURA FARA NICI O PROBLEMA

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN - pariuri

Mesaj de Costel Stanila »

Vladut Mateianu scrie:
presedintele apcr este o marioneta care anunta ce ii dictezi tu. si nu ma contrazice, ca sti bine ca asa este.
si chiar daca ar fi luat el decizia, tot nu avea dreptul. in sedinta am hotarat ca presedintele este pus sa reprezinte vointa cluburilor. nu ajunge sa ia decizii legate de cn un om ca el , fara pregatire si fara experienta.
cand nu am respectat decizia cluburilor?
prin vot in AG s-a stabilit ca Stanila este persoana care se ocupa de organizarea CN 2011...uiti repede ce votezi si iti aduci aminte doar cand iti convine...
marioneta de ce?....concret poti sa spui?
tu ti-ai retras clubul din APCR...ce mai doresti?
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN - pariuri

Mesaj de Costel Stanila »

Vladut Mateianu scrie:
andrei vladeanu scrie:
daca ies campion poti sa castigi cat vrei, dar de la cafe bet arena nu iei niciun leu. pentru ca daca nu se anuleaza pariurile jucate, semifinala nu se disputa.
multumesc pt. urare si am rugamintea sa pastrezi un ton decent al postarilor.
multumesc.
iar iei tu decizii in numele apcr-ului ? sau a fost sedinta, vot si eu nu stiu ? :oops: si las-o moarta cu tonul decent.............
semifinala nu se disputa daca nu se anuleaza biletele jucate, se amana..... am explicat foarte clar EU, nu altcineva
da de ce trebuie sa stii tu?...mai participi la CN si nu stiu eu?....repet, te-ai retras din APCR
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN - pariuri

Mesaj de Vladut Mateianu »

Iar dezinformezi lumea ? De unde pana unde minciuna cu retragerea din APCR ? :oops:
Din Apcr o sa te retragi tu in curand, pe usa din dos, nu eu care ma confund de aproape 7 ani cu acest nume....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN - pariuri

Mesaj de Costel Stanila »

Vladut Mateianu scrie:Iar dezinformezi lumea ? De unde pana unde minciuna cu retragerea din APCR ? :oops:
Din Apcr o sa te retragi tu in curand, pe usa din dos, nu eu care ma confund de aproape 7 ani cu acest nume....
Pai ai scris tu la alt topic ca retragi Senior si din CN si din APCR....memorie scurta? :oops:
Se confunda numele tau la APCR intr-adevar, dar cu dezbinare, dezinformare, denigrare, dezorganizare... :oops: :oops: :oops:
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN - pariuri

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ce viteza ti-ai luat....... Pacat. Cainele care musca mana stapanului care l-a hranit sfarseste intotdeauna rau. :oops:

Iar referitor la APCR, cand eram eu vicepresedinte la aceasta asociatie, tu nu stiai sa faci nici nodul fara nod. :oops:

PA.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

danutlupu
Mesaje: 287
Membru din: Mar Aug 23, 2005 14:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: CN - pariuri

Mesaj de danutlupu »

In fiecare zi sunteti sursa mea de amuzament si va multumesc pentru asta :D Caragiale ar fi mandru sa aibe asa subiecti.
Lansez precis la buza stufului si deodata...........

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CN - pariuri

Mesaj de Costel Stanila »

Vladut Mateianu scrie:Ce viteza ti-ai luat....... Pacat. Cainele care musca mana stapanului care l-a hranit sfarseste intotdeauna rau. :oops:

Iar referitor la APCR, cand eram eu vicepresedinte la aceasta asociatie, tu nu stiai sa faci nici nodul fara nod. :oops:

PA.
Esti mare nesimtit... :oops: Imi pare rau ca n-am reusit in doi ani sa-mi dau seama de caracterul tau mizer... :oops: :oops:

Si pe la APCR ai fost mai mult timp casier, mai putin timp vicepresedinte, din cate stiu eu... :!:
Costel Stanila
A.P.C.R.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN - pariuri

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sa nu uiti vorbele astea. O sa te urecheze si stapanul tau ptr aceste vorbe, domnu presedinte.....

PS Acum 1 luna sustineai ca urasti sa scri pe forumuri....mai ales pe Crapmania.ro. Acum vad ca esti nelipsit ! De ce nu scri pe forumul APCR.ro ? Cum nu mai are forum ? :roll: Pai poate le explici si la pescarii din APCR de ce .... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”