Comisie Acceptare Balti

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de marin laurentiu »

ps: sa nu se inteleaga ca as avea ceva cu doripesco sau cu alta locatie,am dat doar un exemplu...daca balta ptr cm e de profilul celei din africa de sud,atunci ok,sa fie doripesco,moara vlasiei,floreasca ,etc...
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de Vladut Mateianu »

Corect, sunt perfect de acord ca baltiile trebuiesc alese in functie de pista de concurs ! Ideal ar fi ca in prealabil cineva sa o testeze ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de cornelserbu »

panaitemilian scrie:Domnule Florentin, ati fost si ati pescuit la Doripesco. de ce nu o recomandati si colegilor din Bucuresti, acolo se vede cine este pescar... Ati vazut in Africa de Sud ce inseamna sa fi pescar in putere. La noi toti martalogi se leaga de lipsa pestelui in balti, doar doar ii vede si pe ei Dumnezeu ...inainte sa-i ia ! :D
mai cacaciosule, dar tu la ce concursuri participi de-ti dai atata cu parerea...de cand iti citesc postarile nu vad decat ineptii...mai abtinete mai baiatule, c-o iei tare pe aratura :twisted:

aici era vorba de piste de concurs, iar tu bati campii cu tot felul de cacaturi si nici pe alea nu le-ntelegi...
Cornel Serbu
Friends Carp Team

panaitemilian
Mesaje: 164
Membru din: Mar Mai 12, 2009 16:07

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de panaitemilian »

putin respect si fara jigniri, sa nu lasam bautura sa vorbeasca in locul omului .
De ce nu pot sa-mi expun parerile personale ? deranjez cu ceva daca imi dau cu parerea ? Ca tot faci asemanari, afla ca in fotbal cele mai multe discuti le fac chibitii si tot ei baga cei mai multi bani in buzunarele fotbalistilor.
http://www.integradistributie.ro

vreausapescuiesc.ro

energia vine din forta !

Avatar utilizator
mirel petcu
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Feb 09, 2008 0:32

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de mirel petcu »

panaitemilian scrie:putin respect si fara jigniri, sa nu lasam bautura sa vorbeasca in locul omului .
De ce nu pot sa-mi expun parerile personale ? deranjez cu ceva daca imi dau cu parerea ? Ca tot faci asemanari, afla ca in fotbal cele mai multe discuti le fac chibitii si tot ei baga cei mai multi bani in buzunarele fotbalistilor.
foaie verde stalp,plutea o cizma pe deal :lol: :mrgreen:
nu te mai baga,nu vezi ca deraiezi?
sau te indeamna :twisted: la rele :lol:
dute si joaca ..... daca aici nu-ti place :wink:

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de Madalin Dirla »

panaitemilian scrie:Domnule Florentin, ati fost si ati pescuit la Doripesco. de ce nu o recomandati si colegilor din Bucuresti, acolo se vede cine este pescar... Ati vazut in Africa de Sud ce inseamna sa fi pescar in putere. La noi toti martalogi se leaga de lipsa pestelui in balti, doar doar ii vede si pe ei Dumnezeu ...inainte sa-i ia ! :D
A vb. si nea Ion(Emilian) ca si el este om!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de cornelserbu »

@ mirel petcu si madalin 007

voi nu vedeti ca vorbeste bautura din voi... :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

petrea luca
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 27, 2009 15:03

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de petrea luca »

cornelserbu scrie:@ mirel petcu si madalin 007

voi nu vedeti ca vorbeste bautura din voi... :lol: :lol: :lol:
nene, nu vreau sa ma bag da nu faceti forumu taram de cearta.mai mult respect pt cei carel viziteaza si administreaza.... :D :D

Cucu Ionel
Mesaje: 475
Membru din: Vin Ian 20, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de Cucu Ionel »

Vladut, este o ideee interesanta si buna, in acelasi timp. Am de facut o mica interpelare, am inteles ca, campionatul mondial din 2011 se va desfasura iar pe St. Lawrence, adica pe un fluviu. N-ar fi normal sa fie incluse in categoria locatii (suna parca mai frumos asa) de pescuit ptr. alegerea lotului national si zone de pe Dunare? Ma refer, in special si mai ales, ptr. anul 2011. Ms.! :wink:
Fir intins

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Comisie Acceptare Balti

Mesaj de oanavictor »

Cucule ,confunzi cupa mondiala cu campionatul mondial ,nu-i acelasi lucru :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”