COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Val »

Stai ca trebuie sa fac o precizare - eu gandeam astfel de deznodamint vizavi de Popescu si Federatie si ma bucur ca am avut dreptate - dar meritul , si toate laudele acestei realizari de a starpi un parazit dintre noi este acela al APCR - in speta presedintele Vladeanu si secretarul Stanila . Indiferent de ce spune lumea ... ei au initiat procesul de capul lor , bine sfatuiti si nu de mine sau de alticena ci de competentele din organizatie . Au castigat pentru ca asa era normal . Inca o data bravo !

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de RazvanG »

Lasati omu sa aibe dreptul la replica...DOM POPESCU TE-N CIUF,AI CUVANTUL
PAI NU TE TORN O DATA PE BALTA LAKIOIULE ,SA VEZI BATAIA PISICULUI CE-TI TRAG SI TE MAI SI ARUNC IN BALTA.
MARTALOG BATRAN SI ESCROC
NU TI-AR FI RUSINE SA-TI FIE
HUOOOOOO HAHALERO COMUNISTO-HITLERISTA CE ESTI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Genes Florin »

Diaconita Petru scrie:eu nu mai inteleg nimic http://portal.just.ro/InstantaDosar.asp ... MDAxNTU0Ng**
Petru, la cat te-a impachetat popescu nu ma mira cu nu intelei nimic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e bine ca a reusit si el ceva(este mai cunoscut decat Orhei)
Balta Puiesti

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
Popescu Stefan scrie:Toata lumea este in viata? Asteptati cu interes. :lol: :lol: :lol:
PS Marius Grasu (este langa mine) iti trimite salutari. Si Costica Buhac, presedinte sucomisie crap! :lol: :lol: :lol:
petrecere frumoasa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , si mai este o vorba in targ , cine se aseamana se aduna :wink: :wink: :wink: ,

AI URLAT IN GURA MARE (INCLUSIV LUNI LA RADIO) CA AZI ARATI CIS-UL , UNDE ESTE CIS-UL ESCROCULE ????
Poate ca nu l-am inteles noi Tata. El avea propriul lui C( at de )I( diot )S( unt ) si n-avea cum sa ni-l arate :lol: .
Urban culture.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Popescu Stefan »

Azi, cand am depus sentintele prin care ANST este obligata sa elibereze CIS-ul si documentatia pentru avizul la afiliere CIPS, m-am tavalit pe jos de ras cand am vazut dosarul AGVPSR pentru a i se elibera CIS-ul. Atasat era nota pe care FRPS a inaintat-o politicos AGVPSR de a se autoriza ca structura sportiva. Asa cum ma asteptam, juristii ANTS nu au pus botul la amenintarile lui Selaru si i-au recomandat ca daca vrea CIS sa faca bine sa separe vanatoarea de pescuitul sportiv, sa-si ia CIS si sa faca cerere de afiliere la FRPS. Bineinteles ca AGVPSR nu v-a renunta la vanatoare si va ramane fara CIS. Graba de a lua CIS nu este generata de vreo sclipire de inteligenta, ci de termenul din 12 martie cand, daca nu au CIS, vor fi dizolvati. Odata tot trebuiau sa-si dea obstescul sfarsit. Bineinteles ca si juristii ANTS au observat ca AGVPSR a incetat sa mai existe din 2006. Ramane ca si o instanta sa consemneze acest lucru. Cautati-va alt organizator al CM. FRPS deja se orienteaza catre lotul national.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Genes Florin »

mai nea popescule dar nebun rau trebuie sa fi sa apari iar :twisted:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Cristi Y »

ca de obicei bati campii , ai spus luni ca azi vei avea cis-ul , unde este ??? i-l ai ??? raspuns NU !! si nici nu i-l vei avea !! ai auzit vorba asta : cine rade la urma rade mai bine ??

te mai chinuie ultimele icniri ca gemetele porcului injunghiat gandindu-te ca organizezi campionate nationale cu nostalgia cupei Trabucco de la Doripesco unde ai vrut sa furi banii concurentilor , ESCROCULE !
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Vali Vesa »

Popescu Stefan scrie: ...Asa cum ma asteptam, juristii ANTS ... i-au recomandat ca daca vrea CIS sa ... faca cerere de afiliere la FRPS...
Bai esti culmea... Care FRPS? Aia care ne e recunoscuta? Si care nu exista decat in mintea ta?
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de florian »

Popescu Stefan scrie:Azi, cand am depus sentintele prin care ANST este obligata sa elibereze CIS-ul si documentatia pentru avizul la afiliere CIPS, m-am tavalit pe jos de ras cand am vazut dosarul AGVPSR pentru a i se elibera CIS-ul. Atasat era nota pe care FRPS a inaintat-o politicos AGVPSR de a se autoriza ca structura sportiva. Asa cum ma asteptam, juristii ANTS nu au pus botul la amenintarile lui Selaru si i-au recomandat ca daca vrea CIS sa faca bine sa separe vanatoarea de pescuitul sportiv, sa-si ia CIS si sa faca cerere de afiliere la FRPS. Bineinteles ca AGVPSR nu v-a renunta la vanatoare si va ramane fara CIS. Graba de a lua CIS nu este generata de vreo sclipire de inteligenta, ci de termenul din 12 martie cand, daca nu au CIS, vor fi dizolvati. Odata tot trebuiau sa-si dea obstescul sfarsit. Bineinteles ca si juristii ANTS au observat ca AGVPSR a incetat sa mai existe din 2006. Ramane ca si o instanta sa consemneze acest lucru. Cautati-va alt organizator al CM. FRPS deja se orienteaza catre lotul national.
cu o zi inainte va bateati cu pumnul in piept ca azi o sa aveti CIS...acum bateti campii...unde este CIS-ul..pe care trebuia sa il luati...ce legatura are AGVPRS cu CIS-ul federatiei..?veniti cu lucruri concrete nu cu baliverne...sunteti paranoic vreti sa fiti D-zeul pescuitului,dar de fap nu sunteti in stare sa faceti nimic,doar vorbe.....nu de CIS aveti nevoiei, ci de un consult neuropsihiatric si un tratament adecvat.... :evil: :evil: :evil:

Mircea Gheran
Mesaje: 512
Membru din: Lun Iul 10, 2006 10:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: COMPETIȚIILE SPORTIVE OFICIALE ALE ROMÂNIEI

Mesaj de Mircea Gheran »

andrei vladeanu scrie:
govo scrie:Andrei, cum de ai tinut asa ceva ascuns pana acum? :mrgreen: :mrgreen:
nu am tinut nimic ascuns.
ASTAZI am procurat documentul. face parte din setul de acte depus recent de anst in procesul nostru (apcr) cu ei.



esti un maestru al geniului si lucrezi in stil European ! mai ai o singura zi pt capiatala si trebuie sa fi prompt ! :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=y3eZwxPTFSU

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”