DATORIE NATURAL CARP - APCR

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

E criza, dar apar cluburi de pescuit si magazine de pescuit ca ciupercile.... :D
Felicitari si spor la treaba ! Oare cine mai urmeaza sa-si faca club ? :roll: :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de viorel dulamita »

Vladut Mateianu scrie:... Oare cine mai urmeaza sa-si faca club ? :roll: :D
..."parasutistii" si "vinatori de munte" :wink: :D ...

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Dan Marinita »

dan _city_center scrie:@ Dan Marinita
stai pe aproape, urmeaza o surpriza placuta,din timpul unui concurs memorabil :D
concurs ce a avut loc pe Bunget.. :wink: :roll: :!: :lol:
Da Danute, am vazut videoclipul super surpriza placuta multumesc frumos :D
Sa dea Domnul sa avem parte de mai multe momente de acest gen. :lol:
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Dan Marinita »

Vladut Mateianu scrie:E criza, dar apar cluburi de pescuit si magazine de pescuit ca ciupercile.... :D
Felicitari si spor la treaba ! Oare cine mai urmeaza sa-si faca club ? :roll: :D
Multumim Vladute.Asta e de bine Vladute,Doamne fereste sa se desfiinteze cluburi atunci e de rau. :lol:
Ultima oară modificat Mar Oct 05, 2010 21:48 de către Dan Marinita, modificat 1 dată în total.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Dan Marinita »

dan _city_center scrie:
Dan Marinita scrie:....... aviatori si din cei care lucreaza in aviatie........
deci cu "Pelicanii" aveti sanse sa va intilniti mai des ... in aer,dar mai ales la sol :D
Nu este nici o problema avem ATC sa ne dirijeze si e loc pe cerul Europei pentru toate aparatele de zbor :lol: :lol:
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Victoras Petcu »

bogkba scrie:Florin ,dl Victor Pectu ce cauta la AGVPS?Eu eram Presedintele unui club care vroia sa adere la A.P.C.R...
La Sinaia am venit in calitate de Presedinte CS Natural Carp,dar si ca organizator de etapa a CN,am gresit poate imi spui tu?
La AGVPS am venit la propunerea dlui Dan Marinita!!!!! Acesta a spus ca este mai bine sa vin eu acolo,cind i-am spus ca daca finala CN se va tine pe Moara Vlasiei 2,eu o sa sponsorizez lotul national cu echipament sportiv (trening-uri,short-uri,tricouri etc) in valoare de 100 000 000 lei!!!!! Retine "SA SPONSORIZEZ CU ECHIPAMENT SPORTIV",prin care sa-mi fac reclama la balta in "afara tarii"(prin inscriptionarea numelui baltii pe echipament)!!!! Daca ar fi fost vorba de altceva,ar fi trebuit sa cer eu bani pentru a se tine finala pe M.V.2!!!! Rezultatele de exceptie: 6.645 kg crap = 9 echipe in 72 ore, 1.218 kg = 1 echipa in 72 ore,1.111 kg = 1 echipa in 72 ore ("CIFRE PENTRU ISTORIA CRAPISTA"),care au fost obtinute la finala CN anul acesta pe M.V.2,cred ca spun totul!!!! Faptul ca in loc de a sponsoriza lotul cu echipament sportiv in valoare ce 100 000 000 lei,am sponsorizat cu suma de 150 000 000 lei,este o alta mincare de peste!!!!! :D Mentionez ca nu am oferit suma de 150 000 000 lei inainte de a se tine finala,am oferit suma de 150 000 000 lei in cadrul premierii care a avut loc la sfirsitul finalei CN!!!!!! Am mentionat aceste lucruri,ca sa nu se mai interpreteze!!!!! :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Vladut Mateianu »

@victorash

Ai facut un gest frumos, pe care cred ca il apreciaza toata lumea. Nu stiu cati ar fi fost in stare ca pe vremurile astea tulburi sa ajute echipa nationala.... In fine, nu vreau sa creez alte polemici.
Felicitari ptr gest si te asigur ca o parte dintre membrii Apcr nu o sa uite acest gest.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de andrei vladeanu »

un timid gest de apreciere pentru sponsorizarea de 150 milioane si - mai ales - pentru punerea la dispozitie pentru finala CN a acestei minunate piste de concurs care este MV2, il fac si eu - in numele intregului APCR

un echipament al lotului national, branduit MV2, se afla la mine si il voi inmana personal omului de cuvant Victor Petcu

multumim.
The One Team

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:@victorash

Ai facut un gest frumos, pe care cred ca il apreciaza toata lumea. Nu stiu cati ar fi fost in stare ca pe vremurile astea tulburi sa ajute echipa nationala.... In fine, nu vreau sa creez alte polemici.
Felicitari ptr gest si te asigur ca o parte dintre membrii Apcr nu o sa uite acest gest.... :wink:

Multumesc pentru felicitari Vladut!!!!! Nu vreau sa ma laud singur,dar eu cind promit ceva ,intodeauna ma tin de promisiune!!!!! :wink
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: DATORIE NATURAL CARP - APCR

Mesaj de Victoras Petcu »

andrei vladeanu scrie:un timid gest de apreciere pentru sponsorizarea de 150 milioane si - mai ales - pentru punerea la dispozitie pentru finala CN a acestei minunate piste de concurs care este MV2, il fac si eu - in numele intregului APCR

un echipament al lotului national, branduit MV2, se afla la mine si il voi inmana personal omului de cuvant Victor Petcu

multumim.
Pentru putin Valoare!!!!! Multumesc si eu APCR-lui!!!!!
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”