Etapa a-III-a CN - Lates

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de victorash »

casa de piatra !!! , asta bun motiv .. :D
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Floreatza »

Val Pangica,mai bine te faceai poet! :roll: :roll: :roll:

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Floreatza »

Maestre sa prins ceva zilele astea pe Hobaia? :cry:

Avatar utilizator
Bogdan Buzatu
Pescar de competitie
Mesaje: 280
Membru din: Mie Feb 28, 2007 11:25
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Bogdan Buzatu »

victorash,
merci mult...daca ne calificam dau de baut la tancabesti :D :D :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de EX-UL »

Floreatza scrie:Val Pangica,mai bine te faceai poet! :roll: :roll: :roll:

Am incercat Flores si treaba asta , dar nu imi ajungeau banii sa im iau un covrig de foame . :lol: :lol:

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Florentin Iuga »

@Andrei
Nu eu am votat sistemul asta. Eu am votat pentru loturi de 3+R intercluburi. Altcineva (?) a venit cu sistemul open. Eu am sustinut sistemul asta de punctaj, nu Oana, pe motiv ca este Campionat National, pe motiv ca si cel de pe locul 54 are o motivatie de participare in masa a doua, sa-l bata pe cel de pe locul 53 si sa-si ia revansa si daca vrei, cel de pe 16 sa nu fie considerat la fel de "particular" ca cel de pe 60. Asta s-a discutat in sedinta, astea au fost motivatiile. Eu nu am fost si nici acum nu sunt de acord cu includerea calificarilor pentru CM in CN care trebuie sa ramana asa, open.
Calificarile trebuie facute pe loturi intercluburi si cu asta s-au rezolvat problemele, inclusiv "bulanul".
@LV
Maestre, aia cu sponsorii imi da dureri de cap dar stii ca ma tot uit la realitatea si vad de cateva ori pe zi un promo la AVP. Frumos, stimulativ, sunt prezentate distinct diverse articole din noul numar dar nicio vorba despre CN crap sau TAVP powerd by F&H sau cum vreti sa-i ziceti. Ma mai uit peste o ora, poate la urmatorul calup publicitar...
Cine ce vinde? Adica sa aduc eu sponsorii? Si de ce mai am nevoie de AVP? Ii bag la mine in emisiuni, pe website, pe forum, la F&H, in vitrinele magazinelor partenere, pe baltile membrilor clubului... Le vand eu spatii vizibile, dau si veste participantilor. Doar sa-mi gasiti voi sponsorii. :mrgreen:
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de cornel rosioru »

@florentin
Realitatea si AVP fac parte din acelasi trust. Nu vad de ce nu ar prezenta revista pe sticla.
Eu spuneam ca AVP a oferit spatiu organizatorilor, nu ca aduce sponsori. Asta era treaba voastra.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de dan cotelici »

cornel rosioru scrie: Eu spuneam ca AVP a oferit spatiu organizatorilor, nu ca aduce sponsori. Asta era treaba voastra.
Eu l-am auzit pe Malin spunand la Darvari ca si ei vor aduce sponsori daca e nevoie.
Daca nu ma insel se referea chiar la interesul Arrow de a sponsoriza o etapa si ne indemna sa apelam la AVP daca nu avem sponsori.Nu-ti mai aduci aminte? Priveste filmarea postata de Florentin.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Florentin Iuga »

cornel rosioru scrie:@florentin
Realitatea si AVP fac parte din acelasi trust. Nu vad de ce nu ar prezenta revista pe sticla.
Eu spuneam ca AVP a oferit spatiu organizatorilor, nu ca aduce sponsori. Asta era treaba voastra.
Daca nu ai inteles ce am vrut sa spun, ceea ce nu cred, nu ma mai straduiesc. Sper ca a inteles cine trebuie.

p.s. Pun la dispozitia organizatorilor, gratis si fara nicio obligatie, intregul spatiu al emisiunii. Cred ca oricum am facut-o si pana acum si o faceam si pe viitor.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de andrei vladeanu »

dan cotelici scrie:
cornel rosioru scrie: Eu spuneam ca AVP a oferit spatiu organizatorilor, nu ca aduce sponsori. Asta era treaba voastra.
Eu l-am auzit pe Malin spunand la Darvari ca si ei vor aduce sponsori daca e nevoie.
Daca nu ma insel se referea chiar la interesul Arrow de a sponsoriza o etapa si ne indemna sa apelam la AVP daca nu avem sponsori.Nu-ti mai aduci aminte? Priveste filmarea postata de Florentin.
pai apeleaza. du-te cu printu' ala de pe google (sacel) la arrow sa devina sponsor la etapa pe care o organizezi tu!
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”