Etapa a-III-a CN - Lates

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de gabisandu »

Va rog sa ma scuzati am facut o mica greseala la impartirea sectoarelor, harta era gresit facuta. Scuzati greseala, mai jos aveti harta buna. Multumesc pentru intelegere. :D
Lates2..jpg
(173.45 KiB) Descărcat de 294 ori

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de razvan u. »

S-a stabilit ceva legat de premierea castigatorilor?
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
gabisandu
Pescar de competitie
Mesaje: 990
Membru din: Dum Iul 29, 2007 14:23
Puncte: 0
Localitate: Piatra Neamt

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de gabisandu »

Da, anunt maine...

Floreatza
Mesaje: 149
Membru din: Lun Iul 03, 2006 13:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Floreatza »

Razvane,tu vrei premi nenorociti astiea nu stiu cu sa bage bani in buzunar. :oops: :oops: :oops: La inceput sa spus ca toate baltile sunt gratis,acum vor 1000 ron de echipa. :twisted: :twisted: :twisted: Sa va fie rusine! Totusi era pentru echipa nationala. :mrgreen:

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de razvan u. »

Floreata,
Nu e vorba de faptul ca vreau eu premii.
E vorba de faptul ca daca se plateste taxa in ron si premiile ar trebui sa fie tot in ron.
O sa vedem maine.

P.S. Mai bine vezi ca am "chestiile" alea la promotie ca se vind dracului Aero Kisu-rile mele.
C. S. PELICANUL

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de victorash »

dan cotelici scrie: Eu l-am auzit pe Malin spunand la Darvari ca si ei vor aduce sponsori daca e nevoie.
Daca nu ma insel se referea chiar la interesul Arrow de a sponsoriza o etapa si ne indemna sa apelam la AVP daca nu avem sponsori.Nu-ti mai aduci aminte? Priveste filmarea postata de Florentin.
Dan..cunosti si tu foarte bine..starea in piata in momentul asta, legat de sponsori.., cred ca alta era situatia in Ianuarie.
Sunt sigur ca intentiile lui Malin erau reale dar din pacate "criza" ne afecteaza pe toti. E greu sa vinzi acum evenimente, e greu sa gasesti sponsori, toata lumea tine de bani si se fac cheltuieli la sange..haideti sa fim mai intelegatori ...sunt sigur ca lucrurile mai rau de atat nu pot merge, dar exista o sansa sa mearga mai bine..
....eu unul m-am cam saturat sa fiu elementul de echilibru intre cele doua tabere, ala neutru care am fost pana acum...zic sa incepeti sa va mai si intelegeti ca lumea ne judeca pe toti si dupa cum vad eu mersul lucrurilor ..multi vor fi urcati pe esafod..in final..
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de dan cotelici »

victorash scrie: Dan..cunosti si tu foarte bine..starea in piata in momentul asta, legat de sponsori.., cred ca alta era situatia in Ianuarie.
Sunt sigur ca intentiile lui Malin erau reale dar din pacate "criza" ne afecteaza pe toti. E greu sa vinzi acum evenimente, e greu sa gasesti sponsori, toata lumea tine de bani si se fac cheltuieli la sange..haideti sa fim mai intelegatori ...sunt sigur ca lucrurile mai rau de atat nu pot merge, dar exista o sansa sa mearga mai bine..
....multi vor fi urcati pe esafod..in final..
Eu stiu care-i situatia in piata de publicitate.Dar explica-i si lui Vladeanu.
In rest, vad ca unii sunt urcati pe esafod inca de acum!
The second best is the first loser!

radu badica
Mesaje: 107
Membru din: Lun Iun 22, 2009 19:38

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de radu badica »

Ce e interesant e ca acest scandal e doar pe internet - pe balta cand ne vedem totzi suntem prieteni si ne iubim nu ne contestam si pescuim ca fratzii!!!!
Cred ca e un fals scandal si vad ca sunt cativa care latra dar pe balta ori nu apar ori nu zic nimic.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de Vali Vesa »

Fir intins la Lates celor 30 de echipe!
Gabi, mult succes la organizare :wink: :lol:
Ultima oară modificat Mie Iul 15, 2009 10:32 de către Vali Vesa, modificat 1 dată în total.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Etapa a-III-a CN - Lates

Mesaj de vali dumitru »

CLAUDIU COZMA scrie:
vad ca se incalzeste afara si din cate am auzit pestele la Lates are prostul obicei sa cam moara in sacul de primire , fara ca pescarul sa aiba vre-o vina evidenta in acest caz , aici regulamentul e categoric ELIMINARE , cum va-ti simti oricare din participanti in acest caz , sau sperati ca ; mie nu o sa mi se intample .

Articolul 5 aliniatul 10 spune ca prezentarea la cantar a unui peste mort nu se valideaza, nu stiam ca e eliminare directa. Cel mult avertizment, si din momentul ala belesc ochii ca daca nu belesc pola. :wink:
Valentin Dumitru

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”