FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

staniuPAUL scrie:Va multumesc. O sa contactez negresit. respect pentru ce faceti la MV2.
PENTRU PUTIN! OK!
Victoras Petcu

staniuPAUL
Mesaje: 15
Membru din: Mar Iul 20, 2010 20:01

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de staniuPAUL »

Bungetu Rezultate

A6 = PLANET CARP = 46,70 KG
A7 = CARPING = 29,04 KG
A4 = PELICANUL = 13,38 KG
A5 = C.S. CLUJ = 12,24 KG
A3 = SOIMUL = 11,73 KG
A1 = NATURAL = 5,76KG
A2 = GREEN LAKE = 1,76 KG



B1 = SOIMUL = 42,72 KG
B4 = PLANET CARP = 17,84 KG
B5 = CARPING = 17,72 KG
B6 = GREEN LAKE = 16,26 KG
B3 = C.S. CLUJ = 13,78 KG
B7 = PELICANUL = 5,76 KG
B2 = NATURAL = 0,00 KG



C2 = SOIMUL = 35,72 KG
C7 = PELICANUL = 31,91 KG
C6 = NATURAL = 24,61 KG
C4 = PLANET CARP = 14,24 KG
C5 = CARPING = 4,93 KG
C3 = C.S.CLUJ = 2,32 KG
C1 = GREEN LAKE = 2,26 KG


Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

petcuvicto scrie:P.S. LA "FINALA CAMPIONATULUI DE PESCUIT LA CRAP 2010, MOARA VLASIEI 2, PERIOADA 15 - 18 IULIE 2010" ECHIPA CLASATA PE LOCUL 9,BOGDAN LAZOPULU - MARI MARINESCU = 413,62 KG, A REUSIT SA CAPTUREZE MAI MULTE KG,DECIT TOTALUL KG CELOR 9 ECHIPE = 364,41 KG,CARE AU PESCUIT PE "CHIROIU 4" LA "CAMPIONATUL DE PESCUIT LA CRAP 2010,ETAPA a II-a CHIROIU 4 PERIOADA 3-6 IUNIE 2010" :!: :!: :!: :!: :!:
MENTIONEZ CA IN URMA INTELEGERII DINTRE MINE SI GEORGE ALEXANDRU (PRESEDINTELE CLUBULUI "GREEN LAKE"),CEI CARE FAC PARTE DIN ACEST CLUB,AU O REDUCERE DE 20% LA TAXA DE PESCUIT PE M.V.2!!!!
Victoras Petcu

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de ciobea mihai »

staniuPAUL scrie:Bungetu Rezultate

A6 = PLANET CARP = 46,70 KG
A7 = CARPING = 29,04 KG
A4 = PELICANUL = 13,38 KG
A5 = C.S. CLUJ = 12,24 KG
A3 = SOIMUL = 11,73 KG
A1 = NATURAL = 5,76KG
A2 = GREEN LAKE = 1,76 KG



B1 = SOIMUL = 42,72 KG
B4 = PLANET CARP = 17,84 KG
B5 = CARPING = 17,72 KG
B6 = GREEN LAKE = 16,26 KG
B3 = C.S. CLUJ = 13,78 KG
B7 = PELICANUL = 5,76 KG
B2 = NATURAL = 0,00 KG



C2 = SOIMUL = 35,72 KG
C7 = PELICANUL = 31,91 KG
C6 = NATURAL = 24,61 KG
C4 = PLANET CARP = 14,24 KG
C5 = CARPING = 4,93 KG
C3 = C.S.CLUJ = 2,32 KG
C1 = GREEN LAKE = 2,26 KG


Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .
De unde sa furat peste :!: :!: :!:
Chiroiu sau Bunget :?: :?: :?:

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de ciobea mihai »

Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .[/quote]

De unde sa furat peste :!: :!: :!:
Chiroiu sau Bunget :?: :?: :?:[/quote]

Daca vorbesti de bunget ca se fura peste vezi ca vorbesti prosti , este singura balta unde pe fiecare *pescar*care comite tentativa de a fura peste sunt postati pe forum cu poze inclusiv la masini ,si anul acesta au fost cateva tentative eram pe balta la un incident de acest gen si 2 de unde sti tu ca se fura ca vad ca esti insistent sa pescuiesti noaptea mai mult ca ziua ,te inteleg ca este foarte cald dar totusi se gasesc umbrele ok dusuri portatile , vezi ca pe moara nu este los de magari si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele :wink: :wink: :wink:

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1055
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de stefanmuraru »

stefanmuraru scrie:
petcuvicto scrie:Edit Stefan Muraru: nu isi are rost comentariul aici.


"FINALA CAMPIONATULUI NATIONAL DE PESCUIT LA CRAP 2010,MOARA VLASIEI 2,PERIOADA 15-18 IULIE 2010"

LOCUL 1 = PLANET CARP = 2.480,33 KG !!!!!
LOCUL 2 = CLUB CARPING = 2.470,10 KG !!!!!
LOCUL 3 = AVPS SOIMUL = 1.694,33 KG !!!!!

TOTAL CANTITATE = 6.645 KG!!!!! :!:


ECHIPELE CU CELE MAI MULTE KG DE CRAP CAPTURAT:

LOCUL 1 = GABI TOMULESCU - SORIN RUDEANU = 1.218 KG !!!!! :!:
LOCUL 2 = LIVIU MIHAI - VIRGIL ZAIT = 1.111 KG !!!!! :!:
LOCUL 3 = CIPRIAN GALIC - COSTI SANDU = 857,24 KG !!!!! :!:

:!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Nu stiu ce s-a intamplat cu postul dumeavostra dar am preluat de pe site-ul http://www.crapmania.ro postarea dumneavostra.
Nu ne deranjeaza ca ati postat si pe site-ul nostru informatiile despre finala CN 2010, chiar ne bucuram (in afara a 2 paragrafe care nu isi au rostul aici).
Dupa cum ati vazut nu este vorba de nici o invidie sau altceva de genul acesta ( ati abservat, multi membri din clubul nostru au apreciat finala inclusv balta MV2 si au felicitat pe administratorul baltii) dar noi dupa ce am iesit din CN nu am mai fost atat de atenti la desfasurarea lui.

Multumim inca odata si va promitem ca nu va fi stearsa nici o postare in care un utilizator al site-ului nostru vine cu o informare despre un eveniment/competie.
Va rog sa nu intram iarasi in polemici/comparatii deoarece zic eu aceastea nu au nici un rost.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

ciobea mihai scrie:Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .
De unde sa furat peste :!: :!: :!:
Chiroiu sau Bunget :?: :?: :?:[/quote]

Daca vorbesti de bunget ca se fura peste vezi ca vorbesti prosti , este singura balta unde pe fiecare *pescar*care comite tentativa de a fura peste sunt postati pe forum cu poze inclusiv la masini ,si anul acesta au fost cateva tentative eram pe balta la un incident de acest gen si 2 de unde sti tu ca se fura ca vad ca esti insistent sa pescuiesti noaptea mai mult ca ziua ,te inteleg ca este foarte cald dar totusi se gasesc umbrele ok dusuri portatile , vezi ca pe moara nu este loc de magarii si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele :wink: :wink: :wink:[/quote]

PE M.V.2 CINE ESTE PRINS CA "FURA" PESTE,CHIAR DACA ARE BANI SAU NU ARE BANI LA EL,ARE DOUA VARIANTE DINTRE CARE POATE SA ALEAGA:ORI MANINCA BATAIE(prima varianta) SAU MANINCA BATAIE (a doua varianta)!!!!! NUMAI INDUCE "LUMEA" IN EROARE CU CE AI SCRIS:"vezi ca pe moara nu este loc de magari si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" NU ESTE VALABILA DECIT PRIMA PARTE: "vezi ca pe moara nu este loc de magari" PARTEA DOUA :" si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" SE EXCLUDE DIN START!!!!! :wink:
Victoras Petcu

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de ciobea mihai »

petcuvicto scrie:
ciobea mihai scrie:Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .
De unde sa furat peste :!: :!: :!:
Chiroiu sau Bunget :?: :?: :?:
Daca vorbesti de bunget ca se fura peste vezi ca vorbesti prosti , este singura balta unde pe fiecare *pescar*care comite tentativa de a fura peste sunt postati pe forum cu poze inclusiv la masini ,si anul acesta au fost cateva tentative eram pe balta la un incident de acest gen si 2 de unde sti tu ca se fura ca vad ca esti insistent sa pescuiesti noaptea mai mult ca ziua ,te inteleg ca este foarte cald dar totusi se gasesc umbrele ok dusuri portatile , vezi ca pe moara nu este loc de magarii si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele :wink: :wink: :wink:[/quote]

PE M.V.2 CINE ESTE PRINS CA "FURA" PESTE,CHIAR DACA ARE BANI SAU NU ARE BANI LA EL,ARE DOUA VARIANTE DINTRE CARE POATE SA ALEAGA:ORI MANINCA BATAIE(prima varianta) SAU MANINCA BATAIE (a doua varianta)!!!!! NUMAI INDUCE "LUMEA" IN EROARE CU CE AI SCRIS:"vezi ca pe moara nu este loc de magari si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" NU ESTE VALABILA DECIT PRIMA PARTE: "vezi ca pe moara nu este loc de magari" PARTEA DOUA :" si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" SE EXCLUDE DIN START!!!!! :wink: [/quote]

A da se mananca decat bataie nu si de ce nu ai si filmati sai vada toata lumea pe forum si sa aibe si alti administratori grije daca ajung si pe alte balti
NUMAI INDUCE "LUMEA" IN EROARE CU CE AI SCRIS: :lol: :lol: :lol: vi sa parut ca am dus lumea in eroare :!: :!: :!:
Si pe bunget chiar am fost la o executie cum ati spus (doar bataie) si numai bataie la lumea care fura

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

stefanmuraru scrie:
stefanmuraru scrie:
petcuvicto scrie:Edit Stefan Muraru: nu isi are rost comentariul aici.


"FINALA CAMPIONATULUI NATIONAL DE PESCUIT LA CRAP 2010,MOARA VLASIEI 2,PERIOADA 15-18 IULIE 2010"

LOCUL 1 = PLANET CARP = 2.480,33 KG !!!!!
LOCUL 2 = CLUB CARPING = 2.470,10 KG !!!!!
LOCUL 3 = AVPS SOIMUL = 1.694,33 KG !!!!!

TOTAL CANTITATE = 6.645 KG!!!!! :!:


ECHIPELE CU CELE MAI MULTE KG DE CRAP CAPTURAT:

LOCUL 1 = GABI TOMULESCU - SORIN RUDEANU = 1.218 KG !!!!! :!:
LOCUL 2 = LIVIU MIHAI - VIRGIL ZAIT = 1.111 KG !!!!! :!:
LOCUL 3 = CIPRIAN GALIC - COSTI SANDU = 857,24 KG !!!!! :!:

:!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Nu stiu ce s-a intamplat cu postul dumeavostra dar am preluat de pe site-ul http://www.crapmania.ro postarea dumneavostra.
Nu ne deranjeaza ca ati postat si pe site-ul nostru informatiile despre finala CN 2010, chiar ne bucuram (in afara a 2 paragrafe care nu isi au rostul aici).
Dupa cum ati vazut nu este vorba de nici o invidie sau altceva de genul acesta ( ati abservat, multi membri din clubul nostru au apreciat finala inclusv balta MV2 si au felicitat pe administratorul baltii) dar noi dupa ce am iesit din CN nu am mai fost atat de atenti la desfasurarea lui.

Multumim inca odata si va promitem ca nu va fi stearsa nici o postare in care un utilizator al site-ului nostru vine cu o informare despre un eveniment/competie.
Va rog sa nu intram iarasi in polemici/comparatii deoarece zic eu aceastea nu au nici un rost.
Dl Stefan,am deschis un topic nou si am postat rezultatele finale de la "FINALA CAMPIONATULUI NATIONAL DE PESCUIT LA CRAP 2010,MOARA VLASIEI 2 PERIOADA 15-18 IULIE 2010",pe siteul "GREEN LAKE", fara a face comparatii intre cantitatile care au fost capturate pe M.V.2 si cantitatile care au fost capturate pe alte balti!!!!! Pur si simplu le-am postat asa cum au fost ele pe fisele de arbitraj!!!!!Am citit postarea pe care am trimis-o pe siteul "GREEN LAKE",iar dupa doua ore cind am vrut sa vad daca s-a postat ceva comentarii in legatura cu topicul deschis de mine,am constatat cu surprindere ca acest "topic"disparuse (a fost sters)!!!!!Acest fapt m-a facut sa postez in felul in care am postat pe siteul "CRAPMANIA.RO"si pe siteul "PESCUITUL.RO"!!!!! Nu doresc sa va dau sfaturi,dar macar din curiozitate si tot ar fi trebuit ca dvs si cei din clubul "GREEN LAKE" ar fi trebuit sa urmareasca desfasurarea CN pina la incheiere!!!!!!Nu doresc sa intru in polemici cu nimeni,atit timp cit nu observ rautati din partea "unora"impotriva mea!!!!! P.S. Nu am observat nici un membru din clubul dvs ,care a apreciat M.V.2 sau care m-a felicitat cu ocazia acestei finale si cred ca nu ma insel!!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

ciobea mihai scrie:
petcuvicto scrie:
ciobea mihai scrie:Mai mult ca la Chiroiu cu vreo 50 de kile, dar de acolo sa si furat mult peste fata de Chiroiu .
De unde sa furat peste :!: :!: :!:
Chiroiu sau Bunget :?: :?: :?:
Daca vorbesti de bunget ca se fura peste vezi ca vorbesti prosti , este singura balta unde pe fiecare *pescar*care comite tentativa de a fura peste sunt postati pe forum cu poze inclusiv la masini ,si anul acesta au fost cateva tentative eram pe balta la un incident de acest gen si 2 de unde sti tu ca se fura ca vad ca esti insistent sa pescuiesti noaptea mai mult ca ziua ,te inteleg ca este foarte cald dar totusi se gasesc umbrele ok dusuri portatile , vezi ca pe moara nu este loc de magarii si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele :wink: :wink: :wink:
PE M.V.2 CINE ESTE PRINS CA "FURA" PESTE,CHIAR DACA ARE BANI SAU NU ARE BANI LA EL,ARE DOUA VARIANTE DINTRE CARE POATE SA ALEAGA:ORI MANINCA BATAIE(prima varianta) SAU MANINCA BATAIE (a doua varianta)!!!!! NUMAI INDUCE "LUMEA" IN EROARE CU CE AI SCRIS:"vezi ca pe moara nu este loc de magari si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" NU ESTE VALABILA DECIT PRIMA PARTE: "vezi ca pe moara nu este loc de magari" PARTEA DOUA :" si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele" SE EXCLUDE DIN START!!!!! :wink: [/quote]

A da se mananca decat bataie nu si de ce nu ai si filmati sai vada toata lumea pe forum si sa aibe si alti administratori grije daca ajung si pe alte balti
NUMAI INDUCE "LUMEA" IN EROARE CU CE AI SCRIS: :lol: :lol: :lol: vi sa parut ca am dus lumea in eroare :!: :!: :!:
Si pe bunget chiar am fost la o executie cum ati spus (doar bataie) si numai bataie la lumea care fura[/quote]

POI,CIND ATI SCRIS:"vezi ca pe moara nu este loc de magari si daca incerci sa ai bani la tine sa platesti pestele", ce ati facut? PRIN ACEASTA AFIRMATIE A DVS NU SE INTELEGE CA DACA TOTUS "CINEVA" INCEARCA SA FURE PESTE DE PE M.V.2,TREBUIE CA SA AIBE BANI LA EL,PENTRU CAZUL IN CARE VA FI PRINS SA POATA SA PLATEASCA PESTELE FURAT?ACEASTA VARIANTA NU SE APLICA DLE PE M.V,2!!!!!!PENTRU CEI CARE VOR FI PRINSI CA FURA PESTE DUPA M.V.2 EXISTA,NUMAI CELE DOUA VARIANTE PE CARE LE-AM SCRIS MAI SUS!!!!!!!ASA CA NU MAI VORBITI DACA NU STITI!!!!! :oops:
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”