FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1055
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de stefanmuraru »

http://www.crapmania.ro/forum/viewtopic ... &start=255

Chiar eu pe data de 19 iulie am facut acest lucru:
stefanmuraru scrie: Felicitari Planet !!!!
Fire intinse in Anglia.
Felicitari V. Petcu pentru cantitatea impresionanta de crap din MV2.

SPER LA UN CN 2011 fara nici un scandal (un CN la fel de frumos si captivant ca aceasta finala).

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de petre iulian »

si eu dar "dincolo" :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Victoras Petcu »

stefanmuraru scrie:
petcuvicto scrie:
Dan Marinita scrie:Felicitari Campionilor, Felicitari organizatorilor,Felicitari Participantilor la aceasta Finala si Felicitari pentru cantitatea de peste prins in 72h RECORD AUTENTIC National si European.

P.S.Victoras intentionat am dorit sa te felicit la urma deoarece ai dovedit si acum ca ai avut dreptate si anume ca MOARA VLASIEI 2 are cea mai mare densitate de crap din Romania.
Ti-ai implinit dorinta si anume: sa se depaseasca tona de peste intr-un concurs de 72h .

PRIMESTE IN MOD SPECIAL FELICITARILE MELE
"Ti-ai implinit dorinta si anume: sa se depaseasca tona de peste intr-un concurs de 72h ".

MULTUMESC PENTRU FELICITARI DANUTE!!!!! Ai dreptate,iar bucuria mea a fost si mai mare decit ar fi fost cu ceva timp in urma,pentru ca nu sa depasit tona de crap nu intr-un concurs oarecare,s-a depasit tona de crap intr-o finala de CN!!!!! Nu s-a depasit o data s-a depasit de doua ori si nu cu 3-4 kg!!!!!

GABI TOMULESCU - SORIN RUDEANU =1218 KG CRAP!!!!!
LIVIU MIHAI - VIRGIL ZAIT = 1111 KG CRAP!!!!!
9 ECHIPE = 72 ORE = 6.645 KG CRAP!!!!!

Probabil ca nu le convin aceste "evenimente" la "multi",din moment ce sint asa de zgirciti in "felicitari",dar asta este!!!!! :D
Ce s-ar fi intimplat daca aceste "evenimente" s-ar fi intimplat pe o alta balta,cum ar fi Tangabesti sau Chiroiu 4 ? Tot asa "zgirciti" ar fi fost?Oare cum ar fi laudat acea balta si cum ar fi felicitat administratorii baltii respective "unii" gen Vladut Mateianu,etc? Poate ma-nsel si de aceea mai astept!!!!! :D

Felicitari Planet !!!!
Fire intinse in Anglia.
Felicitari V. Petcu pentru cantitatea impresionanta de crap din MV2.

SPER LA UN CN 2011 fara nici un scandal (un CN la fel de frumos si captivant ca aceasta finala).
IMI CER SCUZE,PENTRU CA IN ACEL MOMENT NU AM STIUT CA FACETI PARTE DIN CLUBUL"GREEN LAKE"!!!!!MOTIVUL CRED CA A FOST ACELA,CA MAJORITATEA CELOR CARE POSTEAZA DIN CLUBUL "GREEN LAKE" PE ACEST SITE,IN AFARA DE NUMELE CELUI IN CAUZA,MAI APARE SI EMBLEMA CLUBULUI!!!!! :wink: ORICUM ACEST LUCRU NU ARE NIMIC IN COMUN CU FAPTUL CA TOPICUL PE CARE L-AM DESCHIS PE SITEUL "GREEN LAKE" A FOST STERS!!!!! :wink:
Victoras Petcu

alexe85
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Iun 26, 2010 0:18

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de alexe85 »

@petcuvicto

e atat de greu sa-mi dau seama ce ati scris nou, ce era scris inainte, ce ati citat si ce ati adaugat....
cel mai simplu inainte de a scrie un raspuns, stergeti tot ce apare in casuta si apoi scrieti ce aveti dvs. pe suflet.
cu respect!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vali Ionita sau Ciobea Mihai sau..... D. , te rog sa incetezi cu atacurile de pe nume fictive. Nu am nimic impotriva sa o faci de pe numele tau.....dupa ce te intorci de la Tancabesti... :oops: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de ciobea mihai »

Vladut Mateianu scrie:Vali Ionita sau Ciobea Mihai sau..... D. , te rog sa incetezi cu atacurile de pe nume fictive. Nu am nimic impotriva sa o faci de pe numele tau.....dupa ce te intorci de la Tancabesti... :oops: :oops:
vladut
Eu sunt ciobea nu sunt niciun Dan si nici un vali, la firma unui prieten de al nostru intradevar ne-am deschis si noi conturi pe crapmania , nu cu scopul de a deranja pe nimeni
Vali Ionita este un participant la cupa Românie care după părerea mea este dezamăgit si supărat ca a cheltuit bani ,intradevar ai cunosc ca avem prieteni cumuni
Nu sunt la tancabesti sunt in Piteşti iar la firma prietenului comun care îl avem intra pe zi circa 100 de persoane eu nu vorbesc decât in numele meu si ca pescar nu vreau sa intru in Cercul asta am prieteni care vor sa iasă , eu pescuiesc de plăcere pe toate baltile din România care merita si nu fac atac la nici o persoana
Eram la aceea firma si am auzit o discuţie
Si am zis dacă tot urmăresc aceste forumuri sa-mi fac si eu cont si dacă pot sa-mi dau cu părerea nu vreau sa cunosc pe nimeni

ciobea mihai
Mesaje: 36
Membru din: Dum Iul 25, 2010 20:38

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de ciobea mihai »

Vladut Mateianu scrie:Vali Ionita sau Ciobea Mihai sau..... D. , te rog sa incetezi cu atacurile de pe nume fictive. Nu am nimic impotriva sa o faci de pe numele tau.....dupa ce te intorci de la Tancabesti... :oops: :oops:
Iar vali Ionita este tot real îţi garantz (mai este si politai de circulaţie )sipescar de 20 ani la crap, foarte cunoscut in Piteşti (ca pescar)
Poate va duce in eroare ca se conecteaza cam multă lume de la acel birou cred ca pe patronul firmei îl cunoasteti D. Vladut

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Daca este asa , imi cer scuze ptr confuzie.....

PS Astept numele patronului pe PM ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de Lao »

Pe Bunget nu se fura peste ca nu prea are ce sa se fure... :lol:
Pe Chiroiu e cam greu cu furaciunea cand e de paza magraonul.... :mrgreen:

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: FINALA CN - 15 - 18 iulie MV2

Mesaj de petre iulian »

ultimul "racnet" in materie de prins la furaciuni pe balta dar este numai pentru baltile cu o singura iesire . Caine dresat care depisteaza imediat mirosul de peste in masina ..... :wink:

daia "magraonul" are mereu un caine in spate..... :lol:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”