Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de gabi1 »

Stefan Popescu scrie: Să stai cu ochii pe calendar. Atenție la 4 septembrie 2014!
Atunci ti-ai propus sa faci o felatie prin batista, sa nu lasi "impresiuni"... :roll: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:O să afli când vei fi citat la Parchet. Sau poți să-l întrebi pe Orhei. El se pare că a fost deja citat.
PS Să stai cu ochii pe calendar. Atenție la 4 septembrie 2014!

SARACIE !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BAGA BANII VAGABOND BATRAN !!!
Fişiere ataşate
PVcetate746x1024.jpg~original.jpg
PVcetate746x1024.jpg~original.jpg (102.33 KiB) Vizualizat de 727 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Cristi Y scrie:
Stefan Popescu scrie:O să afli când vei fi citat la Parchet. Sau poți să-l întrebi pe Orhei. El se pare că a fost deja citat.
PS Să stai cu ochii pe calendar. Atenție la 4 septembrie 2014!

SARACIE !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BAGA BANII VAGABOND BATRAN !!!
Stai liniștit că ai și tu capitolul tău, animalule! Să nu crezi că nu vei răspunde pentru ce ai făcut.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Să nu crezi că nu vei răspunde pentru ce ai făcut.
pai eu chiar am facut ceva in acest fenomen bai furuncul infect , pe cand tu doar ai mintit ca un porc si nu ai facut decat rau , dar asta se va dovedi mai repede decat te astepti :wink:

pana una alta vezi de unde te imprumuti de bani sa-ti platesti datoriile din procesele pierdute :D

clubul Renasterea ce mai face ?? e bine ? sportivii din club bine...sanatosi ? ... se antreneaza ? :lol: :lol: te intreb asa ... intr-o doara ... te vor mai intreba si altii :wink:

apropos de sportivii federatiei , in poza de mai jos puteti vedea cam cum prezinta rodul muncii un campion federal :lol: :lol: :lol: :lol:

pai bine bai antrenorii pu..ii , nici macar atata lucru nu ati reusit sa " antrenati " la un sportiv federal ???? sa i-l faceti sa treaca de la stadiul de sacoshar ordinar , de braconier parat :lol: :lol: :lol:

mai multe poze de la unicul eveniment federal , pe pagina de facebook a federatiei unde puteti sa intrati si sa va srieti parerile " Federatia Romana de Pescuit Sportiv "
Fişiere ataşate
camp.jpg
camp.jpg (65.4 KiB) Vizualizat de 676 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:
Vasilica Baboieru scrie:Pe mine ma intereseaza daca sa facut bine ,aaaa?
O să afli când vei fi citat la Parchet. Sau poți să-l întrebi pe Orhei. El se pare că a fost deja citat.
PS Să stai cu ochii pe calendar. Atenție la 4 septembrie 2014!

nu mai haliti aberatiile acestui buboi infect

este un trist caz de afectiune psihica , un paranoic sociopat iar postarile cu care se screme pe aici nu sunt altceva decat o confirmare a bolii care-l chinuie

i-ati medicamentele vagabond batran si bolnav si lasa postarile astea de kkt ca nu te mai baga nimeni in seama

SIKTIR :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

Măi, Narcis ofilit. Diferența între mine și tine este una esențială. Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept. Am început să am un sentiment de milă față de tine. Îi faci pe alții bolnavi, dar nu te poți vedea în ce hal ai ajuns. Sunt convins că cei care citesc aceste postări te-au catalogat deja. Mi-e milă de tine, caractere!

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Alexandru Mihai »

Stefan Popescu scrie:Măi, Narcis ofilit. Diferența între mine și tine este una esențială. Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept. Am început să am un sentiment de milă față de tine. Îi faci pe alții bolnavi, dar nu te poți vedea în ce hal ai ajuns. Sunt convins că cei care citesc aceste postări te-au catalogat deja. Mi-e milă de tine, caractere!
Pana în acest moment mai nimic, cel puțin pentru Pescuitul Sportiv din România.
Procesele, jignirile și amenințările fac parte din viata dumneavoastră de zi cu zi, e ceva normal.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de george tomescu »

Stefan Popescu scrie: Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte ...
Voinicule :lol: :lol: :lol:
cati or sa stea la puscarie, dupa mintea ta ... :lol: :lol: :lol:

El Presidente: de cand nu ai iesit la pescuit? :lol: :lol: :lol:
CS APS

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Stefan Popescu »

george tomescu scrie:
Stefan Popescu scrie: Eu arăt ce fac pentru alții. Timpul va dovedi cine a făcut ce trebuie și cine nu. Și fiecare va fi judecat după fapte ...
Voinicule :lol: :lol: :lol:
cati or sa stea la puscarie, dupa mintea ta ... :lol: :lol: :lol:

El Presidente: de cand nu ai iesit la pescuit? :lol: :lol: :lol:
1. Toți cei care încalcă legea. Necunoașterea legii nu te exonerează de la încălcarea ei.
2. De ieri. Am pescuit cu niște prieteni. Pe balta federației.

Maxx,
Îți respect punctul de vedere. Dar faptul că am fost capabil să constitui federația se pare că după mintea ta nu înseamnă nimic. Ca să fiu sincer, nici nu mă interesează părerea ta. Eu știu ce am de făcut și o voi face, indiferent de câți căței vor lătra pe anumite forumuri. Ce fac eu acum, nu ați fost voi în stare să faceți de când ați pus un băț de pescuit în mână. Asta e! Nu toți pot să le facă pe toate. Fiecare face după cât îl duce mintea.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Finala CN AGVPS - 26-29 IUNIE 2014

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie: Tu te lauzi cu ce ai făcut pentru tine. Eu arăt ce fac pentru alții
pana acum ai reusit cu succes niste serii de felatii :lol: :lol: :lol: madam popescu cred ca radiaza de fericire cata carne are in frigider :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu scrie:Și fiecare va fi judecat după fapte, nu după cât de tare se bate în piept.
CORECT !!!! tu pana una alta , doua dintre judecati le-ai pierdut asa ca scioate banii vagabond batran

Stefan Popescu scrie: Îi faci pe alții bolnavi,
nu eu te fac bolnav lichea batrana ci madam popescu a batrana care te-a fatat in urma unui incest , dupa ce te-a expulzat si-a facut cruce si a spus " m-am lepadat de satana ! " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stefan Popescu scrie: Mi-e milă de tine, caractere!
vezi sa nu-ti dea sangele pe nas de atata mila golan batran :lol: :lol: :lol: :lol:


din partea lotului national - toate cele bune ! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”