LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

mo_claudiu scrie:pai da, oricine nu va impartaseste ideile este considerat clona si luat la misto !
sper sa nu ma cautati sa ma bateti ca am avut curaj sa va raspund.
........ pai pe cine am mai batut eu sa te bat si pe tine ori cum o sa va ignor de acum clonelor in frunte cu seful vostru

Post editat -> Gor965
Fara jigniri, va rog !
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

Pasa scrie:
mo_claudiu scrie:pai da, oricine nu va impartaseste ideile este considerat clona si luat la misto !
sper sa nu ma cautati sa ma bateti ca am avut curaj sa va raspund.
........ pai pe cine am mai batut eu sa te bat si pe tine ori cum o sa va ignor de acum clonelor in frunte cu seful vostru

Post editat -> Gor965
Fara jigniri, va rog !
ce faceti ati inceput sa stergeti postarile mai bine sterge clonele sau sunt direct de la sursa :oops: :oops: :oops: :oops:
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

dan _city_center

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de dan _city_center »

:!: :!: :mrgreen: :!: :roll:

mo_claudiu
Mesaje: 14
Membru din: Vin Noi 19, 2010 7:29

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de mo_claudiu »

Pasa scrie:
Pasa scrie:
mo_claudiu scrie:pai da, oricine nu va impartaseste ideile este considerat clona si luat la misto !
sper sa nu ma cautati sa ma bateti ca am avut curaj sa va raspund.
........ pai pe cine am mai batut eu sa te bat si pe tine ori cum o sa va ignor de acum clonelor in frunte cu seful vostru

Post editat -> Gor965
Fara jigniri, va rog !
ce faceti ati inceput sa stergeti postarile mai bine sterge clonele sau sunt direct de la sursa :oops: :oops: :oops: :oops:
cu amr-ul cum stam domnule pasa ? sau nu ati aflat ? ciao.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

........ pai pe cine am mai batut eu sa te bat si pe tine ori cum o sa va ignor de acum clonelor in frunte cu seful vostru

Post editat -> Gor965
Fara jigniri, va rog !
[/quote]
ce faceti ati inceput sa stergeti postarile mai bine sterge clonele sau sunt direct de la sursa :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]

cu amr-ul cum stam domnule pasa ? sau nu ati aflat ? ciao.[/quote]
BAI....................STAI IN BANCA TA SI NU MAI SCRIE CU CLONE POSTEAZA CU NUMELE TAU AMR O SA TI TRIMIT SMS

MODIFICAT.-FARA JIGNIRI-ADMIN
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

Da ce sariti asa puscarias il gasiti in dex si aici pe forum nu mai stergeti postarile
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Vladut Mateianu »

A fost sters doar cuvantul jignitor, pe acest forum nu mai sunt permise decat discutiile la subiect, far amenintari sau jigniri. Iar cuvantul de care zici, PUSCARIE, era in contextul de mai sus o jignire......

Aviz amatorilor, nu se vor face exceptii. Deci, discutii la subiect, cu argumente.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

Vladut Mateianu scrie:A fost sters doar cuvantul jignitor, pe acest forum nu mai sunt permise decat discutiile la subiect, far amenintari sau jigniri. Iar cuvantul de care zici, PUSCARIE, era in contextul de mai sus o jignire......

Aviz amatorilor, nu se vor face exceptii. Deci, discutii la subiect, cu argumente.
AMR? AMR? AMR?
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

GabiT
Mesaje: 33
Membru din: Joi Iul 22, 2010 13:53

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de GabiT »

Felicitari Legio pentru articol.Pe linga faptul ca ai mare dreptate in ce ai scris sincer cred ca ai si talent.

Pentru Pasa:"Gabi stai linistit ca astea pleaca din alta parte astia de la moldova sunt folositi....................................."

Ar fi frumos din partea ta sa-ti corectezi fraza de mai sus si sa scrii cu majuscule Moldova.Asa din respect si pentru ceilalti forumisti.

Cu stima,
Gabi Terinte

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: LAURI DE CENUSA - blestemul unui campion national

Mesaj de Pasa »

GabiT scrie:Felicitari Legio pentru articol.Pe linga faptul ca ai mare dreptate in ce ai scris sincer cred ca ai si talent.

Pentru Pasa:"Gabi stai linistit ca astea pleaca din alta parte astia de la moldova sunt folositi....................................."

Ar fi frumos din partea ta sa-ti corectezi fraza de mai sus si sa scrii cu majuscule Moldova.Asa din respect si pentru ceilalti forumisti.

Cu stima,
Gabi Terinte
moldoveni p..... moldoveni p....... moldoveni p........ :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”