Loturi CN 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de George-Alexandru »

petcuvicto scrie:
George-Alexandru scrie:Rog daca se poate ca discutiile sa se poarte doar de catre cei implicati,scurt si la obiect pentru a condensa subiectul si pentru a nu ne intinde pe 30 de pagini fara esenta :wink:
Coane George, s-a umflat "nada" in tine sau ma-nsel eu? :lol:

Te inseli nea Petcule, :D era un apel facut pt a nu ne intinde pe 30 de pagini de presupuneri si scenarii :wink:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

George-Alexandru scrie:
petcuvicto scrie:
George-Alexandru scrie:Rog daca se poate ca discutiile sa se poarte doar de catre cei implicati,scurt si la obiect pentru a condensa subiectul si pentru a nu ne intinde pe 30 de pagini fara esenta :wink:
Coane George, s-a umflat "nada" in tine sau ma-nsel eu? :lol:

Te inseli nea Petcule, :D era un apel facut pt a nu ne intinde pe 30 de pagini de presupuneri si scenarii :wink:
Nu cred ca ma insel George!!!!Daca ai fi scris ceva in genul"Ar fi fost mai bine sa se astepte raspunsul din partea "C.S.CARP ZONE"care azi au AG"
(club din care ai facut parte si care impreuna cu M.V.2 te-au facut ca sa fi cunoscut)mai mergea,dar asa.........ai cam imprumutat aripile de la sigla clubului vostru si cred ca ai impresia ca tu poti sa zbori si altii nu,ca sa nu mai zic,de functia de presedinte care apare la orice postare a ta ,de parca numai tu ai fi presedinte de club!Nu am vrut sa intru in polemica cu tine,dar mai provocat si din aceasta cauza,anul acesta o sa fac un "club" care va face parte din APCR,asta ca sa pot si eu sa-mi dau cu parerea,pe acest site si sa nu mai primesc sageti de la unul ca tine,daca ma-ntelegi!!!!!!
Ultima oară modificat Vin Feb 12, 2010 15:58 de către Victoras Petcu, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

P.S."Rog daca se poate ca discutiile sa se poarte doar de catre cei implicati,scurt si la obiect pentru a condensa subiectul si pentru a nu ne intinde pe 30 de pagini fara esenta" CUVINTELE ACESTEA AU FOST LA ADRESA MEA!!!!CLUBUL IL FAC CA SA POT SA MA IMPLIC SI EU!!!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cand esti hotarat sa dai drumul la acte sa ma contactezi sa-ti dau omul potrivit ! Foarte buna idee, cred ca orice patron de balta interesat de competitia crapista ar trebui sa aiba si propriul club de pescuit.....si poate si echipa la CN ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Cand esti hotarat sa dai drumul la acte sa ma contactezi sa-ti dau omul potrivit ! Foarte buna idee, cred ca orice patron de balta interesat de competitia crapista ar trebui sa aiba si propriul club de pescuit.....si poate si echipa la CN ! :wink:
Multumesc mult Vladute si iti promit ca o sa te contactez!Poi daca fac un club,este clar ca din el va rezulta si echipa pentru CN.Eu sunt hotarit sa-i dau drumul si maine,dar totul depinde de ce pescari gasesc disponibili ca sa adere la club.Incepind de saptamina viitoare,o sa duc tratative cu unii pescari mai cunoscuti si o sa caut si niste transferuri!!!!! :wink: Vorba aceea"cum e turcu si pistolul" asa sa fie si clubul,"cum e balta si clubul"!!!!! Te sun saptamina viitoare pe tine si inca pe "cineva" ca sa ne vedem la o "cafea" sa pot sa va cer niste sfaturi :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bine. Dar sa nu imi ceri "oameni".... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de EX-UL »

@Petcu Victor

stimate domn , nu inteleg de ce Dvs nu aveti altceva de facut MAI BUN DE FACUT decit sa atacati membrii ai APCR , carora la un moment dat le-ati tinut steagul sus , pina la promovare definitiva a baltii MV si acum ii atacati la modul grobian ! Este pacat , pentru ca George Alexandru a fost poate cel mai OK la aceea sedinta ! In plus si Dl Valer ; si daca nu aveau decenta sa inteleaga anumite cerinte ferm expuse , SIGUR astazi finala CN se tinea pe Chiroiu 4 !!!!
Nu vreau sa va spun public sincera mea parere - pe care de fapt o stiti de la sedinta din 16 ianuarie 2010 , in care am discutat cu Dvs vizavi de anumite comportamente pe care le conditionati si le promovati la modul personal ! Va spun sincer ca au muncit 12 cluburi din greu sa obtinem un rezultat final , care din pacate , strict din punctul meu de vedere , va vine bine ! si pe care din ACUM il desconsiderati , culmea , fara a face rau competitiei APROBATE .
Sincer vreau sa vad angajamentele luate de Dvs si PLATITE ! Si am sa va rog ca unul care a pescuit o singura data pe balta Dvs , sa va retineti in postari si ss schimbati dialogul intre ceea ce dialogam pe Forum si ceea ce Dvs va doriti , in virtutea celor hotarite de APCR . Eu va rog pentru o decenta MINIMA si pentru ACHITAREA celor PROMISE ! - Dvs puteti posta de acum orice .

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

Vladut Mateianu scrie:Bine. Dar sa nu imi ceri "oameni".... :D
Promit sa nu-ti cer ! :wink:
Victoras Petcu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

Val Pangica jr scrie:@Petcu Victor

stimate domn , nu inteleg de ce Dvs nu aveti altceva de facut MAI BUN DE FACUT decit sa atacati membrii ai APCR , carora la un moment dat le-ati tinut steagul sus , pina la promovare definitiva a baltii MV si acum ii atacati la modul grobian ! Este pacat , pentru ca George Alexandru a fost poate cel mai OK la aceea sedinta ! In plus si Dl Valer ; si daca nu aveau decenta sa inteleaga anumite cerinte ferm expuse , SIGUR astazi finala CN se tinea pe Chiroiu 4 !!!!
Nu vreau sa va spun public sincera mea parere - pe care de fapt o stiti de la sedinta din 16 ianuarie 2010 , in care am discutat cu Dvs vizavi de anumite comportamente pe care le conditionati si le promovati la modul personal ! Va spun sincer ca au muncit 12 cluburi din greu sa obtinem un rezultat final , care din pacate , strict din punctul meu de vedere , va vine bine ! si pe care din ACUM il desconsiderati , culmea , fara a face rau competitiei APROBATE .
Sincer vreau sa vad angajamentele luate de Dvs si PLATITE ! Si am sa va rog ca unul care a pescuit o singura data pe balta Dvs , sa va retineti in postari si ss schimbati dialogul intre ceea ce dialogam pe Forum si ceea ce Dvs va doriti , in virtutea celor hotarite de APCR . Eu va rog pentru o decenta MINIMA si pentru ACHITAREA celor PROMISE ! - Dvs puteti posta de acum orice .
Dle Val,pentru stiinta dvs vreau sa stiti ca respect foarte mult APCR si doresc ca anul acesta sa fac si eu parte din APCR!Deci vreau sa retineti ca nu am atacat pe un membru al APCR,ci pe un prieten "in care se pare ca s-a umflat nada"si care mi-a ridicat mingea la fileu!!! :wink:

=Referitor la afirmatiile dvs,va raspund:

-"Este pacat, pentru ca George Alexandru a fost poate cel mai OK la acea sedinta!In plus si dl Valer;si daca nu aveau decenta sa inteleaga anumite cerinte,ferm expuse,SIGUR astazi finala,CN se tinea pe Chiroiu 4!!!!"

=Domnule nu vreau sa jignesc pe nimeni,dar dvs comparati M.V.2 cu Chiroiu 4?Sa fim seriosi!!!!
Lotul National pleaca in Anglia,la un concurs de crap,nu la un concurs da agataturi!!!! (DATI CEZARULUI,CE-I AL CEZARULUI!!!):wink:

-"Nu vreau sa va spun sincera mea parere-pe care o stiti de la sedinta din 16 ianuarie 2010"

=Poi o spun eu!Este aceeas parere ca a dlui Cornel Serbu la sedinta care a avut loc acasa la dl Victor Oana (si care ma sunat si ma intrebat cu o saptamina inainte sa fie sedinta APCR,"DACA SUNT DE ACORD CA SA FIE FINALA CN ORGANIZAT DE "LRC"PE M.V.2"):Adica,M.V.2,pleaca cu handicap ,pt ca Petcu Victor nu doreste decit Finala CN pe M.V.2! :wink:

-"Va spun sincer ca au muncit din greu 12 cluburi pentru a se ajunge la un rezultat final.............."

=Toata stima si respectul pentru cei care au muncit si sa ajuns la acest rezultat si cu aceasta ocazie ai felicit pe toti!

-"Sincer vreau sa vad angajamentele luate de Dvs si PLATITE"

=La sedinta din 16 ianuarie 2010,am promis ,ca daca finala CN,se va ta pe Moara Vlasiei 2,eu voi pune la dispozitie gratis balta si o sa sponsorizez cu treninguri Lotul National si delegatia care ai va insotii in Anglia! Acum ramine de vazut daca ma tin de promisiune :wink: Pe treninguri,va scrie (partea din fata) in partea stinga"ROMANIA" si in partea dreapta "Moara Vlasiei 2",(partea din spate)sus va scrie 'ROMANIA" si putin mai jos,Moara Vlasiei 2"! :wink: Oricum o sa am o intilnire cu conducerea APCR ,pentru a stabilii unde le vom comanda etc etc!! :wink:

-"PLATITE"

=Ce ati vrut sa spune-ti prin "PLATITE"?
Cred ca ati vrut sa va legati la cap,fara sa va doara!Toata stima si respectul pentru felul in care ati contribuit la formarea noului APCR,dar
dle Val,daca tot ma-ti provocat,nu v-ati gasit omul pe care sa-l ingenuchiati ca sa va aratati muschii!Ca dta eu cu multi ani in urma,ai plimbam pe cadrul de la bicicleta!!!! :wink:

Cu respect
Victoras Petcu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”