Loturi CN 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Loturi CN 2010

Mesaj de George-Alexandru »

Concret avand in vedere ca termenul limita stabilit(7 feb)in AG a APCR-ului din data de 30 ianuarie a trecut,care sunt asociatiile care sau mai inscris legal pe langa cele 12 asociatii(cluburi) inscrise pe data de 30?
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

George-Alexandru scrie:Concret avand in vedere ca termenul limita stabilit(7 feb)in AG a APCR-ului din data de 30 ianuarie a trecut,care sunt asociatiile care sau mai inscris legal pe langa cele 12 asociatii(cluburi) inscrise pe data de 30?
pai suntem tot 12 , cel putin pana se solutioneaza cazul acvila , care au fost singuri care si-au exprimat in termenul limita dorinta de participare .
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

CLAUDIU COZMA scrie:
George-Alexandru scrie:Concret avand in vedere ca termenul limita stabilit(7 feb)in AG a APCR-ului din data de 30 ianuarie a trecut,care sunt asociatiile care sau mai inscris legal pe langa cele 12 asociatii(cluburi) inscrise pe data de 30?
pai suntem tot 12 , cel putin pana se solutioneaza cazul acvila , care au fost singuri care si-au exprimat in termenul limita dorinta de participare .
Aloo ! MAi sunt si eu cu 2 loturi Senior inscrise pe alte filiere..... :wink: Daca merge la Buhac, trebuie sa mearga si la mine.....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Vladut Mateianu scrie:
CLAUDIU COZMA scrie:
George-Alexandru scrie:Concret avand in vedere ca termenul limita stabilit(7 feb)in AG a APCR-ului din data de 30 ianuarie a trecut,care sunt asociatiile care sau mai inscris legal pe langa cele 12 asociatii(cluburi) inscrise pe data de 30?
pai suntem tot 12 , cel putin pana se solutioneaza cazul acvila , care au fost singuri care si-au exprimat in termenul limita dorinta de participare .
Aloo ! MAi sunt si eu cu 2 loturi Senior inscrise pe alte filiere..... :wink: Daca merge la Buhac, trebuie sa mearga si la mine.....
scuze am uitat :roll:
pe care din cele doua ai inscris-o prima , ca sa respectam ordinea la tragerea la sorti a grupelor :D
<°))))))><
><((((((°>

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de EX-UL »

Asta cu Diana e o gluma , nici macar nu se incadreaza in regulile stabilite . Concret sunt 12 asociatii , membre APCR , inscrise oficial si o asociatie Acvila care asteapta hotarirea CCN . Este posbil ca in loc de Acvila sa fie CZ , dar asta depinde de dorinta si reactia lor rapida . Sau exista si varianta sa nu fie nici una si nici alta . Sau poate veni si Pelicanul ( cu dispensa ) , fara CZ , sau impreuna cu CZ , sau ... sau , sau . Vorbim pe acte si de statute , mai ales ale AGVPS si APCR , dar pe indelete si mai ales fara nervi . Timpul este de partea noastra , sa luam hotarirea cea mai buna , de aceea va rog moderatie .

@vladut - nu imi mai raspunde aici , daca vrei sa ma contrazici fa-o pe PM . Lasa topicul sa isi pastreze caracterul cit de cit serios .

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

Imi dau si eu cu parerea si zic ca sa va consultati si sa votati prin intermediul site-lui sau al telefoanelor, sa aminati termenul de aderare pina la data de 15 02 2010!Poate "unii" nu au avut timp sa isi puna actele la punct pina la termenul stabilit sau poate "unii"se razgindesc si vor adera la APCR!!!!! :wink:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de George-Alexandru »

Rog daca se poate ca discutiile sa se poarte doar de catre cei implicati,scurt si la obiect pentru a condensa subiectul si pentru a nu ne intinde pe 30 de pagini fara esenta :wink:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Buhac »

George
In opinia ta de membru cu drept de vot reprezentantul Acvila se incadreaza pentru a putea scrie la acest topic ?

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de Victoras Petcu »

George-Alexandru scrie:Rog daca se poate ca discutiile sa se poarte doar de catre cei implicati,scurt si la obiect pentru a condensa subiectul si pentru a nu ne intinde pe 30 de pagini fara esenta :wink:
Coane George, s-a umflat "nada" in tine sau ma-nsel eu? :lol:
Victoras Petcu

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Loturi CN 2010

Mesaj de George-Alexandru »

Buhac scrie:George
In opinia ta de membru cu drept de vot reprezentantul Acvila se incadreaza pentru a putea scrie la acest topic ?
Cu membrii cz in lista nu mi se pare normal,parerea mea :wink:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”