memoriu catre CIPS-FIPSed

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

Stefan Popescu scrie:Am vazut ca marturiseai unui prieten ca ti-ai luat parbriz (ochelari). Vezi ca ti-au gresit dioptriile!
cand te bagi in discitii care nu le stapanesti se numeste ca intri-n kakat ca musca :lol: :lol: :lol: :lol:

era vorba de niste ochelai de la Maui Jim - japan , si sunt polarizanti ( pt spinning ) nu de vedere :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

costa cam de doua ori valoarea bugetului alocat de tine CN stationar din haznaua de la Tg Jiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fişiere ataşate
Maui Jim.jpg
Maui Jim.jpg (76.81 KiB) Vizualizat de 877 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Stefan Popescu »

Haznaua aia de la Tg Jiu arata cam asa:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Nu vezi ca ajungi in ridicol?
Crezi ca intreg Jiul a ajuns o hazana, asa ca tine?
PS Cioburile alea ale tale nu fac nici o miime din satisfactia pe care au avut-o cei care au participat la aceasta competitie. Dar tu esti prea orbit de ura pentru a intelege un lucru normal.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

hazna este incadrarea metaforica a competitiei tale la care ai scos campion national un trist care justifica ( agramat ) mocirla in care rasufla faptul ca a primit gratis doua sandwichuri si o mana de nada

ceea ce tot arati tu acolo este segmentul de Jiu care deserveste ca si canal colector pentru apele reziduale orasenesti si in care pescuitul este MOKA , asa cum iti place tie :lol: :lol: :lol: :lol:

mirosul peobabil ca nu te-a deranjat pentru ca se confunda cu aroma ta specifica :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Aschioape Florin
Mesaje: 26
Membru din: Lun Aug 05, 2013 21:43

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Aschioape Florin »

Cristi Y scrie:hazna este incadrarea metaforica a competitiei tale la care ai scos campion national un trist care justifica ( agramat ) mocirla in care rasufla faptul ca a primit gratis doua sandwichuri si o mana de nada

ceea ce tot arati tu acolo este segmentul de Jiu care deserveste ca si canal colector pentru apele reziduale orasenesti si in care pescuitul este MOKA , asa cum iti place tie :lol: :lol: :lol: :lol:

mirosul peobabil ca nu te-a deranjat pentru ca se confunda cu aroma ta specifica :wink:


eu zic sa-ti vezi de ale tale ,ca sa nu-ti iau nemu.........? tu cu cine crezi ca vb ma ........ ? eu nu zic de doua ori ! afla ca in lumea asta sint si unii cu 4 coaie ,atit timp cit nu ma leg de tine, vezi de patratica ta.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

Aschioape Florin scrie:afla ca in lumea asta sint si unii cu 4 coaie

se pare ca in cei 16 ani de scoala ti-ai dezvoltat mai mult testiculele decat cirumvolutiunile , se scrie SUNT !! :lol: :lol: :lol:

Aschioape Florin scrie:eu zic sa-ti vezi de ale tale ,ca sa nu-ti iau nemu.........?
este afirmatie sau interogatie ? , in legatura cu neamul meu nu-ti lua viteza ca te calc pe cap moldovene :wink: :wink:

Aschioape Florin scrie:tu cu cine crezi ca vb ma ........
cu un moldovean .... si agramat
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14768
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de gor965 »

Domnilor, am sa va rog sa va opriti din acest tip de dialog ! Pe privat puteti sa va spuneti orice, dar in public, cred ca ati spus destul si va-ti separat de subiectul topicului !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Cristi Y »

gor965 scrie:Domnilor, am sa va rog sa va opriti din acest tip de dialog ! Pe privat puteti sa va spuneti orice, dar in public, cred ca ati spus destul si va-ti separat de subiectul topicului !

epitetul folosit de mine este cenzurabil dar faptul ca mister " sint campion " i-mi ia neamul... este acceptat ..

ok , atunci mister moldovean campion sa-ti iau eu neamu-n...si ca sa te simti implinit te recompensez cu doua napolitane gratis
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de Anti FRPS »

Este un mare lucru sa te nasti curva si sa mori tarfa , nu toti muritorii pot ajunge la acest nivel de "elevare" !

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: memoriu catre CIPS-FIPSed

Mesaj de miyagi »

Cristi Y scrie:
mirosul peobabil ca nu te-a deranjat pentru ca se confunda cu aroma ta specifica :wink:

Buna asta :D !
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”