Polemici CN 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Zarguzon Adi »

sorin dinu scrie:Si nu uita Adi,ca baietii de la Cluj,dreapta voastra,s-au calmat in ultimele 36 ore,lucru care v-a avantajat.
Noi nu am starnit polemici referitoare la cum si de ce au renuntat la lupta.Felicitari pt. munca care ati depus-o pe parcursul calificarilor,dar faptul ca arunci cu vorbe aiurea este reprobabil.
Se pare ca toate echipele au jucat super corect cu exceptia lotului Soimul care a facut noncombat.

P.S. ar fi bine daca toate loturile si-ar apara sansele asa cum a facut-o Soimul!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ptr prestatia din finala, jos palaria ptr Soimi ! Stiu si eu cum este sa lupti singur impotriva tuturor ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:@zarguzon
Eu am auzit ca te-ai bagat sluga la George Tite ! E adevarat ? :lol: A platit "dezlegarea" la fostul stapan ? :lol:
valdut, nu e frumos sa te exprimi asa...
The One Team

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Pasa »

andrei vladeanu scrie:
Vladut Mateianu scrie:@zarguzon
Eu am auzit ca te-ai bagat sluga la George Tite ! E adevarat ? :lol: A platit "dezlegarea" la fostul stapan ? :lol:
valdut, nu e frumos sa te exprimi asa...
Are dreptate Vladeanu URIT
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Darius Handrea
Mesaje: 110
Membru din: Mie Sep 06, 2006 1:20

Re: euroconcurs 25.000 editia 2011

Mesaj de Darius Handrea »

Zarguzon Adi scrie:
Darius Handrea scrie:@ Adi Zarguzon

Esti dus cu capul ce naiba doar Mari a fost in stand in sectorul A voi nu mai vorbiti
intre voi acasa? In timp ce tu nadeai la greu in sectorul A erati in vacanta. Daca vrei sa vorbesti
vorbeste in nume propiu nu in numele lotului Soimul.

Cioara a castigat sectorul daca era in vacanta echipa carping de pe sectorul A trebuia sa termine pe primul loc. Cum poti sa acuzi pe cineva de non combat cand echipa a terminat pe primul loc pe sector.Eu pescuiesc la fel din primul minut pana in ultimul chiar daca am sau nu sanse ,din cauza acestui obicei fratii Rudeanu au mai ratat un campionat mondial in anul 2005

@ Adi

Nu am chef sa ma cert cu tine pt ca ,personolal nu am nimic de impartit astfel spus daca
taceai filosof ramaneai. In finala in sectorul A Carping a stabilit record national la cantitate peste prins in
72 de ore iar Soimul record mondial la strans lansete si echipament La 12 fix eram rugati sa eliberam drumul de acces
sa poata intra cu masina sa incarce echipamentul.

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Pasa »

Darius nu fi rautacios am avut problem tehnice trebuie sa ne intelegi :D
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de buhac constantin »

Pasa numai probleme tehnice ?
La tactica a fost totul in regula ? :lol: :lol: :lol:

Mergi la rate ?

Darius Handrea
Mesaje: 110
Membru din: Mie Sep 06, 2006 1:20

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Darius Handrea »

Pasa scrie:Darius nu fi rautacios am avut problem tehnice trebuie sa ne intelegi :D
Pasa eu am inteles inca de anul trecut si am mai discutat treaba asta cu tine
insa cand vad ca Adi nu mai stie cine si in ce sector a pescuit in finala si mai
si spune asemenea aberatii nu pot sa ma abtin.Nu degeaba i-am spus ca daca
tacea filozov ramanea. Cat despre rautati nu poate fi vorba ca doar nu am
pierdut vreo mana sau un picior.

Darius Handrea
Mesaje: 110
Membru din: Mie Sep 06, 2006 1:20

Re: Polemici CN 2010

Mesaj de Darius Handrea »

@ Pasa

Mai bine pregateste berbecul ala pentru la Moara ca eu aduc vinul.
Apropo de care sa fie alb sau rosu sau mai bine si si :D :D :D

Avatar utilizator
Zarguzon Adi
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1184
Membru din: Mar Ian 17, 2006 20:17

Re: euroconcurs 25.000 editia 2011

Mesaj de Zarguzon Adi »

Darius Handrea scrie:
Zarguzon Adi scrie:
Darius Handrea scrie:@ Adi Zarguzon

Esti dus cu capul ce naiba doar Mari a fost in stand in sectorul A voi nu mai vorbiti
intre voi acasa? In timp ce tu nadeai la greu in sectorul A erati in vacanta. Daca vrei sa vorbesti
vorbeste in nume propiu nu in numele lotului Soimul.

Cioara a castigat sectorul daca era in vacanta echipa carping de pe sectorul A trebuia sa termine pe primul loc. Cum poti sa acuzi pe cineva de non combat cand echipa a terminat pe primul loc pe sector.Eu pescuiesc la fel din primul minut pana in ultimul chiar daca am sau nu sanse ,din cauza acestui obicei fratii Rudeanu au mai ratat un campionat mondial in anul 2005

@ Adi

Nu am chef sa ma cert cu tine pt ca ,personolal nu am nimic de impartit astfel spus daca
taceai filosof ramaneai. In finala in sectorul A Carping a stabilit record national la cantitate peste prins in
72 de ore iar Soimul record mondial la strans lansete si echipament La 12 fix eram rugati sa eliberam drumul de acces
sa poata intra cu masina sa incarce echipamentul.

Recordul nu va ajutat cu nimic tot acasa ati ramas .Calificarea ati pierdut-o pe sectorul B si cand v-ati pierdut increderea in nada folosind MAMALIGA. Soimu nu a avut nici o vina.
PS : Soimu a pierdut calificarea la Lates; la Mv a paricipat cu un lot incomplet

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”