Probleme S.Popescu legat de CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Madalin007 scrie: ...eu nu mi-as calca pe orgoliu,restul e treaba lor!!!
Ești sigur? Clubul din care faci parte este afiliat la federație. Te retragi?

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Popescu Stefan scrie:
Madalin007 scrie: ...eu nu mi-as calca pe orgoliu,restul e treaba lor!!!
Ești sigur? Clubul din care faci parte este afiliat la federație. Te retragi?
Nici eu.
Bah Fane esti si Mitoman si Mitocan. Baga-ti federatia aia in popou ca poate prin colonoscopia asta atipica vei putea vedea cotele apelor din Venetia, asa cum toti abia asteptam sa intrii tu in legalitate cu ea si sa ne-mbulzim la tine cu cotizatiile. Tu chiar nu pricepi ca noi ne cheltuim banii pe placerile noastre si nu pe ale tale? Vrei sa spui ca la cat mi-am batut eu capul cu tine n-am fost om de buna credinta :x ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Urban culture.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Albert »

Popescu Stefan scrie:cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale.
Da' auz popescule..ia zi tu o competitie d-aia siinternationala si oficiala unde sa te intereb aia de federatie cu cis, club cu cis, balastiera cu cis, bambina cu cis si ce cis..masii iti mai trebe tie ca sa fii oficial.

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Ovidiu Oancea »

Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
:lol: :lol: :lol: e grav rau de tot...

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Madalin Dirla »

Popescu Stefan scrie:
Madalin007 scrie: ...eu nu mi-as calca pe orgoliu,restul e treaba lor!!!
Ești sigur? Clubul din care faci parte este afiliat la federație. Te retragi?
da,si care-i treaba daca este afiliat la federatie?daca va fi nevoie ma retrag(sa tineti minte ca pe mine in acest club nu ma tine o hartie ci colectivul lui) ...............v-am cunoscut personal la Doripesco si mi-a fost de ajuns.

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de the mover »

Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
Ai nevoie de medicamente,medicamente ,pastileeee,pastilee mai tare ca Vadim :lol: :lol: :lol: :lol: ,.
Oricum pana la alegeri in federatie nu mai este mult,(2 ani ),si sigur ai sa pierzi alegerile ,ca te-a vazut toata lumea cat esti de paranoic, :lol: :lol: :lol:
Prietene asta ese ultima postare din partea mea,in polemica cu tine ,esti prea dus si nu sa merita sa-mi pierd timpul :wink:
Ultima oară modificat Mar Feb 07, 2012 18:41 de către the mover, modificat 1 dată în total.
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de zfcristian »

Fratilor, nu mai pot cu Popescu asta !!!
Nu se poate o sectiune doar pentru el iar cine are chef de scandal sa intre acolo fara sa mai apara in cautarile curente???


Acum cand te uiti la mesaje noi apar 3 topicuri cu numele lui, deja e prea mult, eu inteleg ca probabil e ok pentru trafic sau alte minunatii dar pentru noi astia de intram zilnic deja e OBOSITOR !!!
S-au banat N persoane de-a lungul timpului pentru lucruri mult mai mici iar el care porceste pe toata lumea ......

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Dan Mitranescu »

Popescu Stefan scrie:
Madalin007 scrie:
Popescu Stefan scrie:Nu-mi fac griji din această cauză. Pescarii de crap o să mă caute ei pe mine. Bineînțeles, cei care vor să participe la competiții oficiale interne și internaționale. Dacă vă veți menține pe această poziție, veți deveni niște simple amintiri. Pescuitul sportiv nu începe și nu se termină cu niciunul dintre voi.
........dar nici cu dumneavoastra :wink:
Asta e. Dragoste cu forța nu se poate. Dar am așa o presimțire că pescarii de crap o să-și calce pe orgolii. :lol: :lol: :lol: Crezi?
PS Se pare că totuși pescuitul sportiv oficial începe cu mine. Indiferent ce se va întâmpla. Nimeni nu-mi poate contesta dreptul de a fi fondatorul federatiei sportive de pescuit. Mă înșel?
O rugaminte :
Se mai poate infiinta "FEDERATIA ROMANA DE DRILL-UIT CRAPI " sau "FEDERATIA ROMANA CATCH AND RELEASE " ?

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Asta e. Dragoste cu forța nu se poate. Dar am așa o presimțire că pescarii de crap o să-și calce pe orgolii. :lol: :lol: :lol: Crezi?
PS Se pare că totuși pescuitul sportiv oficial începe cu mine. Indiferent ce se va întâmpla. Nimeni nu-mi poate contesta dreptul de a fi fondatorul federatiei sportive de pescuit. Mă înșel?[/quote]

O rugaminte :
Se mai poate infiinta "FEDERATIA ROMANA DE DRILL-UIT CRAPI " sau "FEDERATIA ROMANA CATCH AND RELEASE " ?[/quote]

Da. Are destule scapari in statut :wink: . Singura problema e ca nicio federatie nu poate fi facuta doar pe hartie cum a facut-o capcaunu` asta. Ganditi-va ca i-a reusit gasind dezbinare si dezorganizare intre pescari, precum avocatii in familiile in prag de divort. Acum ca s-au cam spus toate poate ca ar fi cazul sa va asezati voi la masa care sunteti in "fenomen" mai demult si care-l intretineti. :roll:
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de miyagi »

Mai ales ca exista un precedent creat de LRS dupa care se analizeaza si rechizitoriile proceselor actuale :D .
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”