Probleme S.Popescu legat de CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Matei »

ti-am vorbit altfel? NU AM NIMIC DE CASTIGAT SAU DE PIERDUT DIN FEDERATIA TA. pescuitul il practic din pasiune.
spor la treaba, dar ceva scartaie. ar trebui sa faci valuri doar cand ai ceva palpabil. de genul: Obtinere CIS, afiliere CIPS, unde vei tine CN 2012? UNDE VEI TINE CM 2012?

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Cristi Matei scrie:ti-am vorbit altfel? NU AM NIMIC DE CASTIGAT SAU DE PIERDUT DIN FEDERATIA TA. pescuitul il practic din pasiune.
spor la treaba, dar ceva scartaie. ar trebui sa faci valuri doar cand ai ceva palpabil. de genul: Obtinere CIS, afiliere CIPS, unde vei tine CN 2012? UNDE VEI TINE CM 2012?
Toate le timpul lor!
PS Te rog să nu faci referiri la persoane. Nu eu organizez competițiile ci federația, prin Comisia specializată constituită în acest sens. Și federația nu este a mea. Federația are multe alte atribuții pe lângă organizarea competițiilor oficiale. Eu sunt un simplu reprezentant al ei, cu mandat limitat. Recomand pescarilor sportivi să ia în calcul organizarea unui sindicat care să-i reprezinte în relația cu cluburile sportive. Și te rog să mă crezi că știu ce spun!

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Albert »

Popescu Stefan scrie:Recomand pescarilor sportivi să ia în calcul organizarea unui sindicat care să-i reprezinte în relația cu cluburile sportive. Și te rog să mă crezi că știu ce spun!
Sindicat? Pai de ce nu-l faci tu? :lol: Nici Hoffa n-o fo' ca tine :lol:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Albert scrie:
Popescu Stefan scrie:Recomand pescarilor sportivi să ia în calcul organizarea unui sindicat care să-i reprezinte în relația cu cluburile sportive. Și te rog să mă crezi că știu ce spun!
Sindicat? Pai de ce nu-l faci tu? :lol: Nici Hoffa n-o fo' ca tine :lol:
Nu sunt pescar sportiv legitimat la niciun club sportiv! Cred că este un motiv suficient. :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Albert »

Popescu Stefan scrie:
Albert scrie:
Popescu Stefan scrie:Recomand pescarilor sportivi să ia în calcul organizarea unui sindicat care să-i reprezinte în relația cu cluburile sportive. Și te rog să mă crezi că știu ce spun!
Sindicat? Pai de ce nu-l faci tu? :lol: Nici Hoffa n-o fo' ca tine :lol:
Nu sunt pescar sportiv legitimat la niciun club sportiv! Cred că este un motiv suficient. :lol: :lol: :lol: :lol:
Poi tocmai d-aia..desi, daca e asa, ce cauti la federatie? Aia nu-i cu cis-uri, cluburi, alea-alea?Vaz ca si federatia asta-i tot pã persoanã fizicã :lol: LA fel de bine poti s-o denumesti si..sindicat :lol:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Numai dacă dorești tu. Pentru asta trebuie să fii membru în federație! PS Federația asta nu va putea fi niciodată condusă de pescari. Aici trebuie să ai alte calități. Asta e.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Albert »

E ca si cum ai spune ca un..cioban vrea sa sa conduca o..asociatie de..marinari.
Drept ii ca si branza si apa pot fi sarate da' tare mi-e ca asta ar fi singura asemanare intre cele doua domenii.
Tu ce zici? O sa reuseasca vreodata ciobaul sa se impuna?..Pe competenta, zic :lol:

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Popescu Stefan »

Albert scrie:E ca si cum ai spune ca un..cioban vrea sa sa conduca o..asociatie de..marinari.
Drept ii ca si branza si apa pot fi sarate da' tare mi-e ca asta ar fi singura asemanare intre cele doua domenii.
Tu ce zici? O sa reuseasca vreodata ciobaul sa se impuna?..Pe competenta, zic :lol:
Asta dovedește că te cobori la nivelul unui cioban. Spre deosebire de alții, eu pot să-mi probez competența cu diplome date de universități de prestigiu. Vezi, aștia ca tine care cred că știu cu ce se mănâncă pescuitul sportiv, se limitează la faptul că dacă au dat cu bâta în baltă de nu știu câte ori, cred că pescuitul sportiv este un drept care le aparține! Vă înșelați.

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Cristi Y »

popescule nu mi-ai raspuns la intrebare ....IN MOMENTUL ASTA EXISTI DIN PUNCT DE VEDERE SPORTIV ????? POTI SA INSCRII AZI ECHIPA NATIONALA LA CM 2012 ????? TERMINA O DATA CU ARTICOLELE TALE DIN LEGE ATATA TIMP CAT POSTEZI IN NUME PROPRIU SI NU AI NICI UN STATUT

DON QUIJOTE de la Alba , am descoperit de luni ca ai si un SANCHO PANZA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Probleme S.Popescu legat de CN

Mesaj de Genes Florin »

Popescu Stefan scrie:Numai dacă dorești tu. Pentru asta trebuie să fii membru în federație! PS Federația asta nu va putea fi niciodată condusă de pescari. Aici trebuie să ai alte calități. Asta e.
Iar o dai pe dos.
Fi mai retinut la declaratii......
Balta Puiesti

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”