Regulament CN 2010

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

dragoi
Mesaje: 13
Membru din: Dum Mai 10, 2009 10:04

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de dragoi »

Nicusor ,asa a dorit DUMNEZEU sa terminati voi pe primul loc si sa nu pateasca nimeni nimic !
Ai auzit cumva ca echipa din sectorul "B " a clubului Natural Crap avea trei crapi la saci si nu au fost cantariti ?

Avatar utilizator
cioara
Mesaje: 173
Membru din: Mie Apr 12, 2006 13:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de cioara »

Am auzit,dar asta e alta poveste frumoasa... :wink:

alexe
Mesaje: 26
Membru din: Mar Iun 01, 2010 11:50

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de alexe »

dragoi scrie:Nicusor ,asa a dorit DUMNEZEU sa terminati voi pe primul loc si sa nu pateasca nimeni nimic !
Ai auzit cumva ca echipa din sectorul "B " a clubului Natural Crap avea trei crapi la saci si nu au fost cantariti ?
:lol: :lol: :lol: daca vrei sa ne apucam sa cantarim peste din Bunget 3 lacul cumnatului, putem sa facem si asta ... :wink:

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de marin laurentiu »

dragoi scrie:Nicusor ,asa a dorit DUMNEZEU sa terminati voi pe primul loc si sa nu pateasca nimeni nimic !
Ai auzit cumva ca echipa din sectorul "B " a clubului Natural Crap avea trei crapi la saci si nu au fost cantariti ?
curios e faptul cum au aparut acesti 3 crapi duminica dimineata in conditiile in care nimeni nu a mai pescuit incepand cu ora 11-12 noaptea...probabil grambelul e o nada atat de fenomenala incat nici nu e nevoie sa mai bagi lansetele in apa,trebuie doar sa pui sacii de pastrare pe picheti si in fiecare sac sa arunci o mana de grambel :wink: ...si mai curios e faptul ca tata nitu chiar avea pretentia duminica dimineata ca acei crapi sa fie cantariti :lol: :lol: :lol: si lotul dansului sa mearga mai departe chiar si in conditiile in care echipa natural carp, galita-cojocea, parasise deja competitia cu 12 ore inainte :lol: :lol: :lol:
ce face disperarea din oameni :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

aly0506
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 12:47

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de aly0506 »

marin laurentiu scrie:
dragoi scrie:Nicusor ,asa a dorit DUMNEZEU sa terminati voi pe primul loc si sa nu pateasca nimeni nimic !
Ai auzit cumva ca echipa din sectorul "B " a clubului Natural Crap avea trei crapi la saci si nu au fost cantariti ?
curios e faptul cum au aparut acesti 3 crapi duminica dimineata in conditiile in care nimeni nu a mai pescuit incepand cu ora 11-12 noaptea...probabil grambelul e o nada atat de fenomenala incat nici nu e nevoie sa mai bagi lansetele in apa,trebuie doar sa pui sacii de pastrare pe picheti si in fiecare sac sa arunci o mana de grambel :wink: ...si mai curios e faptul ca tata nitu chiar avea pretentia duminica dimineata ca acei crapi sa fie cantariti :lol: :lol: :lol: si lotul dansului sa mearga mai departe chiar si in conditiile in care echipa natural carp, galita-cojocea, parasise deja competitia cu 12 ore inainte :lol: :lol: :lol:
ce face disperarea din oameni :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Ma vezi pe mine disperat il vezi pe bogdan disperat cand o sa aveti inregistrarile audio cu cerinte si inregistrarile video cum se procedeaza si baieti destepti care urmaresc tot am sa rad o saptamana si am sa-i fac fericiti pe 95% din pescari din romania dar ma face fericit cand vezi ca lumea doarme in post si nu isi da seama de ce se cauta unghiul ala de ce se vb mai mult intrun loc , gogule nu mai vreau sa facem nimic nici eu nici bogdan ca nu dau bani alti si nici taxe nu mi le plateste marcela , nu stiu cum sa va spun dar dupa ce se dau public nu se mai rade se zambeste

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de claudiue »

[/quote]Ma vezi pe mine disperat il vezi pe bogdan disperat cand o sa aveti inregistrarile audio cu cerinte si inregistrarile video cum se procedeaza si baieti destepti care urmaresc tot am sa rad o saptamana si am sa-i fac fericiti pe 95% din pescari din romania dar ma face fericit cand vezi ca lumea doarme in post si nu isi da seama de ce se cauta unghiul ala de ce se vb mai mult intrun loc , gogule nu mai vreau sa facem nimic nici eu nici bogdan ca nu dau bani alti si nici taxe nu mi le plateste marcela , nu stiu cum sa va spun dar dupa ce se dau public nu se mai rade se zambeste[/quote]

Ce ti-a facut limba romana de o fracturezi si stergi cu ea pe jos in absolut toate postarile? Ca eu unul nu pot intelege absolut nimic din ce spui !!!!!!

P.S. "marcele" ce vrea sa insemne de il folosesti atat de des?

aly0506
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 12:47

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de aly0506 »

acei crapi nici macar nu au fost spusi public nu a fost anuntat nimeni si mai jalnic unul mi la prins paznicul ca noi dorme-am, nada lui tata nitu nu este buna nu este asa ,asa este ,este nasoala are 7 concursuri si 6 loc 1 dal ....de grambel ,asa se spune cand donezi bani la concursuri , omul ala trage linie si este pe plus cum ramane , daca ai sti tu unde ajunge dosarul ala si ce avocat se ocupa de el si ce despagubiri se va cere laurentule nu ti-ar mai trebuiii pescuit ,sau ce se vb din casuta 3 si cu cine te ia ficatul asta este ,sunt prea modest si nu prea fac rau de genul asta ,dar se va ajunge departe iti promit

aly0506
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iun 12, 2010 12:47

Re: Regulament CN 2010

Mesaj de aly0506 »

claudiue scrie:
Ma vezi pe mine disperat il vezi pe bogdan disperat cand o sa aveti inregistrarile audio cu cerinte si inregistrarile video cum se procedeaza si baieti destepti care urmaresc tot am sa rad o saptamana si am sa-i fac fericiti pe 95% din pescari din romania dar ma face fericit cand vezi ca lumea doarme in post si nu isi da seama de ce se cauta unghiul ala de ce se vb mai mult intrun loc , gogule nu mai vreau sa facem nimic nici eu nici bogdan ca nu dau bani alti si nici taxe nu mi le plateste marcela , nu stiu cum sa va spun dar dupa ce se dau public nu se mai rade se zambeste[/quote]

Ce ti-a facut limba romana de o fracturezi si stergi cu ea pe jos in absolut toate postarile? Ca eu unul nu pot intelege absolut nimic din ce spui !!!!!!

P.S. "marcele" ce vrea sa insemne de il folosesti atat de des?[/quote]


cu fiecare om cu care vb sau ai rasp ai dai cate un nume , marcel , gogule ,gheorghe
daca te duci in turcia si din trei cuvinte care ti le adreseaza cineva intelegi unul ce faci

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”