Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

andrei vladeanu scrie:
Vladut Mateianu scrie: ma lasi cu mangleala asta ieftina, demna de un politician dornic de voturi ? :oops:
nu stiu daca e ieftina sau scumpa. stiu insa ca postarile tale sunt neprincipiale si fara argumente.
Vladut Mateianu scrie:daca esti tu asa corect, de ce nu ai raspunsuri la intrebarile :
raspund.
Vladut Mateianu scrie:1.de ce nu s-a anuntat bugetul echipei nationale inainte de a se sti care va fi ea ?
s-a anuntat si depus la agvps.

TREBUIA ANUNTAT CELOR CARE AU COTIZAT, APOI LA AGVPS.
Vladut Mateianu scrie:2. de ce clubul tau, nemembru apcr, a beneficiat de 700 euro subventie de la apcr ?
eu nu am avut niciun club. ci un grup de pescari (un lot pe care l-am botezat NEXGEN), grup de pescari inscris pe lista, nominal, in concurs de IMPERIAL oradea. exista documente semnate si stampilate in acest sens.

ACUM 4 LUNI SUSTINEAI ALTCEVA. TOT NU ESTE CORECT, ASA PUTEAM SI EU INSCRIE PE CS SENIOR SI PE CS SENZOR 2 LOTURI DE PESCARI (CARE ORICUM PARTICIPAU) SI LUAT DE LA APCR 700 EURO DE FIECARE ... :oops: :oops: :oops: NU ESTE CORECT.
Vladut Mateianu scrie:3. de ce ai dat federatia in judecata fara sa te consulti cu cei pe care ii reprezinti ?
am mai raspuns, dar se pare ca degeaba. nu am dat in judecata federatia. clubul cetate alba iulia ne-a dat pe noi in judecata si ne cere dizolvarea.

TREBUIA CONVOCATA SEDINTA EXTRAORDINARA CU PRESEDINTII DE CLUBURI, APOI EI HOTARAU CE ESTE DE FACUT....
Vladut Mateianu scrie:4.de ce nu exista cenzori la apcr ?
exista un cenzor, dar orice club este interesat de actele contabile vor fi la dispozitie.

CARE ESTE ACELA ? CE SE VA INTAMPLA DACA DESCOPERIM FACTURI CU PRETURILE UMFLATE, CINE RASPUNDE ?
Vladut Mateianu scrie:5.de ce hotaresti tu unde sa se tina cm ?
nu hotarasc eu, o sa hotarasca apcr-ul.

PAI ATUNCI DE CE RADUTA ANUNTA PE TOATA LUMEA CA CM SE VA TINE LA SARULESTI ? POVESTEA ASTA ESTE CA CEA CU FINALA CN DE LA TANCABESTI.... :oops:
Vladut Mateianu scrie:ps sper sa nu pui sedinta exact cand sunt eu plecat in delta , 17-20 noiembrie, vreau sa vad deconturile lui stanila si sa intervin unde este cazul, pe mine este greu sa ma faca din pix.... :evil:
asta asteptam si noi, dar nu stiam cum sa te intrebam fara sa te deranjam, cam cand ti-ai programat iesirea de toamna in delta pentru ca nu care cumva sa indraznim sa programam ag apcr peste voiajul tau.
acum ne-am linistit. o sa fie pe 26 noiembrie.
DATA SEDINTEI ESTE NORMAL SA O STABILEASCA MAJORITATEA PRESEDINTILOR DE CLUBURI. VEZI CA S-AR PUTEA CA LA SEDINTA SA OBSERVI CA AI RAMAS CAM SINGUR.......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
Vladut Mateianu scrie:5.de ce hotaresti tu unde sa se tina cm ?
nu hotarasc eu, o sa hotarasca apcr-ul.
SA INTELEG CA APCR ESTE REPREZENTANTUL ROMANIEI LA CIPS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:2. de ce clubul tau, nemembru apcr, a beneficiat de 700 euro subventie de la apcr?

eu nu am avut niciun club. ci un grup de pescari (un lot pe care l-am botezat NEXGEN), grup de pescari inscris pe lista, nominal, in concurs de IMPERIAL oradea. exista documente semnate si stampilate in acest sens.

ACUM 4 LUNI SUSTINEAI ALTCEVA. TOT NU ESTE CORECT, ASA PUTEAM SI EU INSCRIE PE CS SENIOR SI PE CS SENZOR 2 LOTURI DE PESCARI (CARE ORICUM PARTICIPAU) SI LUAT DE LA APCR 700 EURO DE FIECARE ... :oops: :oops: :oops: NU ESTE CORECT.?

pe cs senior ai inscris lotul de pescari al celor de la natural. pe cs senzor nu puteai inscrie nimic pt ca aveai nevoie si de acordul presedintelui. adica al meu.
in rest, e foarte corect.

Vladut Mateianu scrie:3. de ce ai dat federatia in judecata fara sa te consulti cu cei pe care ii reprezinti ?

am mai raspuns, dar se pare ca degeaba. nu am dat in judecata federatia. clubul cetate alba iulia ne-a dat pe noi in judecata si ne cere dizolvarea.

TREBUIA CONVOCATA SEDINTA EXTRAORDINARA CU PRESEDINTII DE CLUBURI, APOI EI HOTARAU CE ESTE DE FACUT....
ce sa horarasca? daca acceptam sau nu dizolvarea?
Vladut Mateianu scrie:4.de ce nu exista cenzori la apcr?

exista un cenzor, dar orice club este interesat de actele contabile vor fi la dispozitie.

CARE ESTE ACELA ? CE SE VA INTAMPLA DACA DESCOPERIM FACTURI CU PRETURILE UMFLATE, CINE RASPUNDE ?
ai mai pus intrebarea asta. si ti-am mai raspuns. exista institutii abilitate ale statului pt asa ceva.
Vladut Mateianu scrie:5.de ce hotaresti tu unde sa se tina cm ?

nu hotarasc eu, o sa hotarasca apcr-ul.

PAI ATUNCI DE CE RADUTA ANUNTA PE TOATA LUMEA CA CM SE VA TINE LA SARULESTI ? POVESTEA ASTA ESTE CA CEA CU FINALA CN DE LA TANCABESTI.... :oops:
si popescu anunta pe toata lumea ca face el mondialul.
Vladut Mateianu scrie:ps sper sa nu pui sedinta exact cand sunt eu plecat in delta , 17-20 noiembrie, vreau sa vad deconturile lui stanila si sa intervin unde este cazul, pe mine este greu sa ma faca din pix.... :evil

asta asteptam si noi, dar nu stiam cum sa te intrebam fara sa te deranjam, cam cand ti-ai programat iesirea de toamna in delta pentru ca nu care cumva sa indraznim sa programam ag apcr peste voiajul tau.
acum ne-am linistit. o sa fie pe 26 noiembrie.
DATA SEDINTEI ESTE NORMAL SA O STABILEASCA MAJORITATEA PRESEDINTILOR DE CLUBURI. VEZI CA S-AR PUTEA CA LA SEDINTA SA OBSERVI CA AI RAMAS CAM SINGUR.......
adunarea generala a asociatiei, potrivit statutului, o convoaca presedintele. in cazul de fata, costel stanila.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

CINE ESTE CENZORUL ?
DE CE AI CERUT DIZOLVAREA FEDERATIE ? CA APARARE ?
CARE ESTE SCOPUL PTR CARE TE TI ASA DE BINE DE SCAUNUL DE CONDUCATOR ? PASIUNEA ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de andrei vladeanu »

Vladut Mateianu scrie:CARE ESTE SCOPUL PTR CARE TE TI ASA DE BINE DE SCAUNUL DE CONDUCATOR ? PASIUNEA ?
de ce intrebi, te intereseaza postul?
The One Team

Avatar utilizator
Pasa
Mesaje: 350
Membru din: Vin Feb 19, 2010 14:30

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Pasa »

AMR pentru MIRCEA SANDU al pescarilor
Ps are dreptate Vladut finala era pe Bunget ai facut o arsura de a ta si ai mutato pe Tancabesti nu crezi ca a fost mangleala ti ai vazut interesul
A.V.P.S. SOIMUL
BRONZUL NATIONAL 2010

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Popescu Stefan »

Vladeanu,
Pe cine crezi ca prostesti? Ia uita aici?
http://portal.just.ro/InstantaDosar.asp ... AwMjcyNzA4
Poți să negi ca ai cerut anularea avizului de constituire a FRPS? Măcar fi barbat și recunoaște. Pentru asta am depus cerere în intervenție și o să ne întâlnim în instanță.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de andrei vladeanu »

Popescu,
eu discut cu ans-ul, nu cu federatiile de apartament.
The One Team

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Popescu Stefan »

andrei vladeanu scrie:Popescu,
eu discut cu ans-ul, nu cu federatiile de apartament.
Tu la ANST esti un nimeni. Nu ai fost in stare sa te autorizezi. Cât despre federațiile de apartament, le prefer celor care stau în gazda la AGVPSR. O să fi obligat să stai de vorbă și cu mine și atunci să te văd cât de zmeu ești.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Romania organizeaza Campionatul Mondial 2012 ?

Mesaj de Vali Vesa »

:lol: :lol: :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”