Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
surgeon
Mesaje: 519
Membru din: Vin Sep 05, 2014 23:58
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de surgeon »

Vorbește lumea despre un club exclusivist în zonă(Naomi Feng Shui), știți ceva despre el :roll: :D[/quote]
Paradoxal, dar parca a ajuns o data batut/a prin UPU. Cred ca despre personajul asta era vorba. :D
Cat despre clubul exclusivist, nu stiu ce sa iti spun. Daca te intereseaza, incerc sa aflu si iti dau detalii.
Oricum citatele tale sunt sarea si piperul, cateodata...sanatate maxima! :)
Sa va dea Dzeu sanatate!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

Cat despre clubul exclusivist, nu stiu ce sa iti spun. Daca te intereseaza, incerc sa aflu si iti dau detalii.
Dacă intrebarea mea a fost stânjenitoare nu ești obligat să-mi răspunzi.
Renunț așadar la această curiozitate ''perversă''. :D :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Adi Forest
Mesaje: 634
Membru din: Vin Noi 15, 2013 10:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Adi Forest »

Bogdan Dragan scrie:Adi...nu la chestia aia ma refeream...au aparut niste chestii care nu s-au discutat la sedinta...un exemplu bun ar fi asumarea participarii la un concurs privat pe banii nostrii (celor care se califica), cu minim 3 echipe, in Ungaria, dar mai sunt ai altele. Te rog sa imi spui cand am discutat noi asta la sedinta?
Iti multumesc pentru aprecieri si iti confirm ca respectul este reciproc, dar deja se ajungea prea departe si nu am mai suportat.
P.S. jumate din viata, nu un sfert ;)
Bogdan...asa cum am spus eu am curajul sa recunosc si nu ma ascund dupa deget niciodata.
DA, nu s-a discutat despre asa ceva in cadrul sedintei din data de 08.11.2016, (mai spun inca odata pentru toata lumea de pe forum ca sa se stie exact, a fost o sedinta deschisa de informare si propuneri exact cum scrie pe ordinea de zi a sedintei, urmand ulterior in urma anlizei sedintei sa se stabileasca setul de propuneri trimis catre cluburi) iti spun eu aceasta propunere a venit tot din partea unui club de pescuit si asa cum au fost si alte propuneri venite si postate ca ele sa fie votate spre aprobare asa a fost pusa si asta. Nu era nimic obligatoriu, daca se vota NU la aceasta propunere era NU.
Eu tot ce pot sa iti garantez este, ca tot ce se va vota corect si va fi perfect legal, asa se va intampla.
Daca se va intampla altfel decat vointa majoritatii, eu voi fi primul care voi reactiona. Dar te rog inca odata ca sa terminam cu circoteca asta hai sa votam acolo unde trebuie si cand trebuie.

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Dan Arghirescu »

Adi Forest scrie:Dar te rog inca odata ca sa terminam cu circoteca asta hai sa votam acolo unde trebuie si cand trebuie.
Ai ajuns sa-mi dai dreptate, NEOFICIAL, evident!

Adi (ma zgarie pe ureche adresarea cu Dl. :) ) iti jur ca nu am nimic personal cu tine, nu stiu sigur daca am stat vreodata de vorba.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

Ca experiență de viață e bună și ''circoteca'', pentru cine este interesat de fenomen.
Peste 1an, 2 sau 3ani, nu știi cu cine te poate așeza viața la masă. Știi însă la ce te poți aștepta și, nu-i puțin lucru.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Dan Arghirescu »

gabi1 scrie:Ca experiență de viață e bună și ''circoteca'', pentru cine este interesat de fenomen.
Peste 1an, 2 sau 3ani, nu știi cu cine te poate așeza viața la masă. Știi însă la ce te poți aștepta și, nu-i puțin lucru.
Asa este ...viata te "plimba" ca apa, pe unde vrea ea cand da afara din matca... Eu sunt sincer si spun ce gandesc, asa am fost, asa vreau sa fiu si de acum inainte astfel incat cine se aseaza langa mine sa stie cu cine sta de vorba. Nu pot sa spun acelasi lucru despre altii.... :cry:

Adi Forest
Mesaje: 634
Membru din: Vin Noi 15, 2013 10:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Adi Forest »

Dan Arghirescu scrie:
Adi Forest scrie:Dar te rog inca odata ca sa terminam cu circoteca asta hai sa votam acolo unde trebuie si cand trebuie.
Ai ajuns sa-mi dai dreptate, NEOFICIAL, evident!

Adi (ma zgarie pe ureche adresarea cu Dl. :) ) iti jur ca nu am nimic personal cu tine, nu stiu sigur daca am stat vreo data de vorba.
Din respect fata de persoanele cu care nu am interactionat vreodata, vorbesc cu adresarea Dl., dar daca imi permiti o sa ma adresez simplu Dan si sper la urmatorul concurs de pescuit organizat de tine sa particip si sa ne cunoastem mai bine.
O zi buna, Dane.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

Viața ne plimbă, dracu ne ispitește, noi alegem și tot așa...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Maine clubul Senzor va fi reprezentat de Dan Mitranescu. Eu nu pot ajunge, imi cer scuze. Fac bani ptr CN, venim oriunde se va vota. Important este sa hotareasca majoritatea ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Sedinta extraordinara 08.11.2016, ora10:30 - sediu AGVPS

Mesaj de gabi1 »

Dan Mitranescu scrie: ... mi-a fost frica sa deschid usa. :)
E cam emotiv, să nu rămână pe dinafară.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”