Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Încuiat
oskar
Mesaje: 65
Membru din: Sâm Aug 10, 2013 21:00

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de oskar »

alintudose scrie:
oskar scrie:Razvane, te-ai trezit cu fata la cearceaf?

Eu stiu ce am scris si de ce am scris. Ideea este ca oricand veti fi deschisi la dialog, nu voi mai folosi clona.

Cata vreme nu se vrea dialog decat murdarie nu vad sensul dezvaluirii. Oskar a fost creeat special pentru murdaria asta, dispare murdaria, dispare si Oskar.
Barbat adevarat , ce dreaq... Traiasca CLONEEELEEE !!! Barbatie , demnitate , curaj. Probabil nu bei cabernet de Samburesti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cel care are scuza asta , "creat special..." este un barbat dintr-o bucata , drept , adevarat. :lol: :lol: :lol: :lol: Ai si un steag sa-l falfai ? :mrgreen:
Sa trec la chestii simple , cel care nu este capabil sa posteze sub nume real , sau sa treaca pe la "identificare" , sa ma scuze(de fapt nu )este un papagal. De fapt ne-am mai intalnit si pe alte forumuri , tot un oskarici erai , insa ai fost ejectat...am un lapsus , ejectat oare , sau se scrie ejaculat? :twisted: :twisted: :twisted:
Haidi pa.
Tu si cu Popescu sunteti singurii albanezi de care am auzit, mai mult decat atat, aveti in comun mai mult decat am eu cu Fane! :lol: :lol: :lol: E scrisul tau aici, Tudosici:
Din pacate , nu este o decizie vanatoreasca. M-ar fi bucurat sa fie asa. Este vorba de atitudinea AGVPS , de impertinenta , de orgoliile lor netarmuite. Este trist , insa mai exista demnitate. Si decenta. Cat si barbatia de a da un sut in popou celor care merita. Cireasa de pe tort , "delegatul" AGVPS la Adunarea Generala a AJVPS Alba , care a fost acceptat din politete in sala , cu toate ca au existat voci care spuneau ca nu prea are ce cauta acolo(nu l-a invitat nimeni) , prin vorbele , atitudinea si pozitia adoptata a reusit sa convinga pe toata lumea( si pe cei nehotarati) ca dezafilierea este o solutie buna , morala si corecta. Amenintari si insulte aduse in fata a aprox 100 persoane , ca ne fac ei si ne arata ...in timp ce bea cafeaua platita de AJVPS Alba si manca saleurile... N-are importanta , dar ca sa vedeti caracterul , dupa 3-4 zile de la votarea dezafilierii in AG a AJVPS Alba , am primit o adresa de la AGVPS prin care ni se comunica faptul ca am fost exclusi... :lol: :lol: :lol:

Iar cu ejectatul, daca erai fair play si ejectai si caricaturile gen ANTIFANE, ANTIFRPS, dovedeai impartialitate si aveai un cuvant, d'le Manager!

Vad ca se fac liste, se strand adeziuni anticlone... :lol: :lol: :lol: Dormiti linistiti, azi 10.01.2014 clona OSKAR isi va inceta activitatea. RIP OSKAR.

PS: Vladut, poti sa simti ca traiesti! BEA! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de RazvanG »

Sin pana la urma ,Oskar cine este?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Orice secret pe care il stiu 2 oameni candva se va afla....
Dar nu cred ca este asa important cine este clona, important este ca stim cine o conduce si ii da ordinele... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de RazvanG »

Vladut Mateianu scrie:Orice secret pe care il stiu 2 oameni candva se va afla....
Dar nu cred ca este asa important cine este clona, important este ca stim cine o conduce si ii da ordinele... :wink:
Vladute,din cauza faptului ca mi-a promis solemn ca-mi va spune numele si nu s-a sinchisit sa faca acest lucru macap pe mp,cand am sa aflu cine este ,il voi admonesta verbal :wink:

p.s. nu vrei sa-ti vand un cort ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remus Munteanu
Mesaje: 195
Membru din: Lun Mai 17, 2010 8:19

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Remus Munteanu »

Injura-l cum stii tu mai bine :twisted:
Da' mare grija cu gramatica..

ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de ticairlandezu »

Vladut Mateianu scrie:Oskar, pana nu te semnezi, nu avem ce discuta..... si ai face bine sa nu mai postezi la topicuri seriose, clonele nu au dreptul la opinie... asa ca incearca pe la alte porti ! :evil:
RIP "Oskar" ....traiasca George Rujan (lukas)....enigma a fost elucidata :lol:

Azi, 11.01.2014, s-a intrunit Biroul Federal al Federatiei Romane de Pescuit Sportiv.

In cadrul sedintei de birou, s-a stabilit componenta Comisiei de Competitii, Legitimari, Transferuri si Clasificari Sportive. Aceasta este alcatuita din:

Presedinte: Gabriel Ignat
Secretar: George Rujan
Subcomisie crap: Andrei Vladeanu
Subcomisie stationar: Petru Diaconita
Subcomisie rapitori: Valentin Stratonov
Subcomisie Copii si Juniori: Razvan Florea;
Subcomisie pescuit marin: Ionel Balan
Subcomisie pescuit feminin: Lavinia Ghedan

Comisia de Competitii a stabilit cadrul de organizare a competitiilor de pescuit sportiv pentru sezonul 2014.

alintudose
Mesaje: 45
Membru din: Mie Aug 07, 2013 22:29

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de alintudose »

Nu are nici o legatura una cu alta. Dar , perdeaua de fum si petarda sunt pe ordinea de zi , nu ma mira.
PS Ce caraghios esti , toti stiu care este legatura mea cu fane , este atarnat de o gramada de vreme de cordonul meu ombilical. Sau nu stiu daca mai am cordon ombilical , poate-i altceva...
Deci , pana nu te scufunzi in uitare , nu ne spui cine a decedat ? Ca doar n-oi fi secretara creaturii... chiar si irlandezii se inseala cateodata... sau nu? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vezi ca popescu e totuna cu fane , ca oskar cu ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tu si cu Popescu sunteti singurii albanezi de care am auzit, mai mult decat atat, aveti in comun mai mult decat am eu cu Fane! :lol: :lol: :lol: E scrisul tau aici, Tudosici:
Din pacate , nu este o decizie vanatoreasca. M-ar fi bucurat sa fie asa. Este vorba de atitudinea AGVPS , de impertinenta , de orgoliile lor netarmuite. Este trist , insa mai exista demnitate. Si decenta. Cat si barbatia de a da un sut in popou celor care merita. Cireasa de pe tort , "delegatul" AGVPS la Adunarea Generala a AJVPS Alba , care a fost acceptat din politete in sala , cu toate ca au existat voci care spuneau ca nu prea are ce cauta acolo(nu l-a invitat nimeni) , prin vorbele , atitudinea si pozitia adoptata a reusit sa convinga pe toata lumea( si pe cei nehotarati) ca dezafilierea este o solutie buna , morala si corecta. Amenintari si insulte aduse in fata a aprox 100 persoane , ca ne fac ei si ne arata ...in timp ce bea cafeaua platita de AJVPS Alba si manca saleurile... N-are importanta , dar ca sa vedeti caracterul , dupa 3-4 zile de la votarea dezafilierii in AG a AJVPS Alba , am primit o adresa de la AGVPS prin care ni se comunica faptul ca am fost exclusi... :lol: :lol: :lol:

Iar cu ejectatul, daca erai fair play si ejectai si caricaturile gen ANTIFANE, ANTIFRPS, dovedeai impartialitate si aveai un cuvant, d'le Manager!

Vad ca se fac liste, se strand adeziuni anticlone... :lol: :lol: :lol: Dormiti linistiti, azi 10.01.2014 clona OSKAR isi va inceta activitatea. RIP OSKAR.

Asadar,
Faptul ca ne-am dezafiliat n-are nici o legatura cu prostitutia federala. Nu ne vom salta fustita nici in fata AGVPS , cu atat mai putin in fata lui fane , ca tine. PS Sa ai fusta mini si tocuri , ca-i place. Alifia ti-o trimit eu , pe cargus. :?

glukas
Mesaje: 8
Membru din: Mar Oct 29, 2013 6:26

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de glukas »

Probabil v-a mai ramas ceva alifie de cand erati cu Selaru... Doar de fondurile alea care le virati la Bucuresti, macar alifie tot primeati! Ce dialog e asta? Daca tie iti place, mie nu!

RIP si glukas. Fara vorbe.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Du-te cu Dumnezeu si tu si popescu...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

alintudose
Mesaje: 45
Membru din: Mie Aug 07, 2013 22:29

Re: Topicul lui Popes CUTZU - DAT MOKA

Mesaj de alintudose »

glukas scrie:Probabil v-a mai ramas ceva alifie de cand erati cu Selaru... Doar de fondurile alea care le virati la Bucuresti, macar alifie tot primeati! Ce dialog e asta? Daca tie iti place, mie nu!

RIP si glukas. Fara vorbe.
Nici macar alifie nu primeam , o sa-mi rup de la gura si-ti cumpar. Din pacate , nu mai viram nimic,iar intre alte chestii misto este si faptul ca Selaru vrea sa vanda pescarii/pescuitul lui fanel al tau , o cota parte , un comision , etc. Asa ca totul este un mare KK. Dar , cuvantul este cuvant , numai sa-ti pui fusta mini , la tocuri cui nu am pretentia (sa nu te ranesti dreaq si sa ramana fane fara secretara) ca te va suna curierul de la Cargus , vine cu alifia. Ori sa-ti trimit mai bine apa de gura ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS Mie-mi place , ma distrez cum pot de cand i-ati cusut botul creaturii... :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”