Vocea Poporului - Calificari 2009

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de dan cotelici »

Zambaccian scrie:Octav who?!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

Cauta cu google octav buliga si poate o sa vezi ca are la 17 ani rezultate care nu le are conducatorul vostru suprem de la club ! :D

PS Daca te referi strict la bani, iti inteleg punctul de vedere, dar .......
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:Cauta cu google octav buliga si poate o sa vezi ca are la 17 ani rezultate care nu le are conducatorul vostru suprem de la club ! :D

PS Daca te referi strict la bani, iti inteleg punctul de vedere, dar .......
Deocamdata asta este rezultatul lui Octav":

54.Octav Buliga - Claudiu Costache............................103 puncte
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dane, tu mai bine abtine-te..... :D Sa faci misto de un pusti de 17 ani, tu , care maine poimaine faci 50 de anisori.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de marin laurentiu »

Vladut Mateianu scrie:Sau, ptr partizanii Darvariului, recunoasteti ca preferati balti cu cativa crapi, ptr ca altfel, pescari ca Cipica, Octav, Mitranescu,George Alexandru, Iulian Petre,Tomulescu, Rudeanu, Nitu, Maty etc v-ar da cu balta in cap ! Hai sa nu ne mai ascundem dupa degete, este mai mult decat logic...... :oops: :oops: :oops:

mai bine spus preferam balti,nu...ligheane :wink:

in alta ordine de idei,nu stiu pe ce te bazezi cand faci afirmatiile astea...ca maty,tata nitu mitranescu sant "bazati" pa ciotaniada asta inseamana ca au un atu pe anumite balti unde colcaie ciortanul....dar si acolo daca nu au loc bun, pot fi ci tatal ciortanilor ca nu or sa "dea la nimeni cu balta in cap" :wink: ... acelasi lucru si despre experienta lui gabi sau rudeanu...cat despre ceilalti...sant tineri ,au tot timpul in fata sa "dea cu baltile in cap la pescari"....dar deocamdata sant in perioada de acumulari :wink: ,unii au invatat mult in ultimii 2 ani,poate cate ceva si de pe la mine :wink: ,"altii" inca sant in perioada de studiu...prima lectie ar fi ;"cum sa prinzi un crap pe hobaia" :wink: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de dan cotelici »

Vladut Mateianu scrie:Dane, tu mai bine abtine-te..... :D Sa faci misto de un pusti de 17 ani, tu , care maine poimaine faci 50 de anisori.... :oops:
nu fac misto! ti-am aratat pozitia produsului dupa sondaj
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Doru Ionica
Mesaje: 348
Membru din: Vin Feb 10, 2006 14:47
Puncte: 0
Localitate: craiova

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de Doru Ionica »

Haideti mai bine sa cautam informatii despre lacul din Franta,poate asta ar putea lamuri o parte din probleme si ne facem folositori LOTULUI
Din punctul meu de vedere, pana acum, turneul AVP "powered by F&H" :? este exact ce s-a vrut sa fie,adica POPULAR ,TURNEU si ...foarte OPEN . Daca la anul vreti sa facem editia II ,atunci trebuie pastrat sloganul "Turneul AVP este gandit ca o intrecere open la care
are acces orice echipa de doi pescari, fara ingradiri sau
restrictionari in privinta inscrierilor."
Cred ca o adevarata pista de concurs trebuie sa ofere in primul rand SANSE EGALE fiecarui concurent si abia apoi cantitate.
Una din greselile care s-a facut este aceea de a lasa la latitudinea organizatorului anumite decizii ( vezi punctarea sau ne-punctarea tenului sau directiile de pescuit)si cred ca este singura.
C.S.OLTENIA FISHING - Craiova

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de EX-UL »

Dupa pararea mea - postarile tale la acest topic sunt o manevra tipic comunista , manipulatoare , pe care , cine altcineva ? putea sa o inventeze ? Cotelici !
Despre ce voce a poporului vorbim , intr-o competitie justa si perfecta , cu regulament strict in care membrii s-au inscris voluntar si fara oprelisti sau obligatii ????
Mai Dane , ne intoarcem in istorie la perioada 50-55 ???? Vorbim de colectivizare , de ura de clasa , de chiaburi si de origine sanataoasa , sau de ce mama dracu ceri tu parerea poporului , care de asta data s-a inscris intr-o competitie cu regulii care trebuiesc respectate de toti si faci topicuri gen Avram Iancu ? Stiu ca aveti origini comune prin Oltenia , dar zau ca nu e cazul sa te erijezi asa departe !
Si daca pescarii le-au respectat si seful tau , ala mare , care respira greu :lol: le-a facut praf !!! ce mai scrii si ce revolutie ne mai propui ????

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de dan cotelici »

Val Pangica jr scrie:Dupa pararea mea - titlul acestui topic este o manevra tipic comunista , manipulatoare , pe care , cine altcineva ? putea sa o inventeze ? Cotelici !
E un topic deschis de colegul tau de club Andrei Ionita.
De ce ma acuzi pe mine?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vocea Poporului - Calificari 2009

Mesaj de EX-UL »

Omul a facut o intrebare ( dupa mine neinspirata si i-am spus-o telefonic ) - dar tu ai tranformat-o in ancheta gen anii '50 ! Si in general ma iau de tine , din principiu , doar - doar sa te pot dovedi si pe principii , nu doar pe garla . Exista pastile de ultima ora , la afectiunea ta . :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”