Nash acum in stoc!

http://www.claumarpescar.ro

Moderator: CLAUMAR PESCAR

Scrie răspuns
iulian_i
Mesaje: 113
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 17:13
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de iulian_i »

@Legio:

sa-nteleg ca tu esti reprezentantul Nash la noi ?...cu tot respectul, dar din ce postezi aici si pe ce ton, ori ne iei de fraieri ori n-ai nici o treaba cu ce ai de facut ca reprezentant comercial...chiar daca locuiesti in UK, sa stii ca tu in Romania n-ai putea sa ocupi nici cel mai mizer post de relatii cu clientii intr-o firma serioasa :) ...mai zici ca aceleasi haine cumparate din UK sunt de buna calitate ?...pai daca e asa, poate iti povesteste tata Kevin cum e cu produse "identice", dar la calitati diferite pt. piete diferite...daca nu stii (cum inclin sa cred), iti spun eu ca se practica...dar, desi noi astia de la periferie ne-am cam obisnuit cu chestia asta, cand vine vorba de hainele Nash ni se pare prea de tot, adica sunt sub orice standard de calitate...acum nu m-ar mira daca tata Kevin nici macar n-ar stii unde-i Romania pe harta, dar tu a-i putea sa-i explici ca suntem totusi in Europa, avem apa curenta si vorbim articulat

daca tu esti cel care a venit in iarna sa faci prezentarile pt. produsele Nash, chiar nu ma mira atitudinea ta de aici...imi aduc aminte ca ma pufnea rasul cum prezentai noii senzori la unii ca Johann/Mateianu/Cioara etc, de parca astia erau niste copii care nu pescuisera in viata lor si trebuia sa-i inveti tu si mai bagai si niste texte de gradinita la care, sincer, ma asteptam in orice clipa sa fii luat la misto sau direct la suturi chiar in fata camerei pvtv

in rest, la mine a fost simplu, m-a pacalit tata Kevin cu o boarfa de cateva zeci de lei, iar eu am avut grija sa-i fac reclama negativa la toti cunoscutii cand vine vorba de haine...iar cand sunt intrebat de bagajerie sau camping, unde Nash e in top, ma fac ca imi aduc aminte doar de Trakker/Chub etc...eu insumi, cand am vrut sa-mi cumpar ceva de camping, am ales altceva decat Nash, tocmai pt. teapa aia de cateva zeci de lei..asa inteleg eu sa penalizez un producator care pur si simplu m-a pacalit, adica mi-a vandut un produs de calitate inferioara la pret de calitate superioara

in concluzie, moshu m-a pacalit o data cu zeci de lei, iar eu am avut grija sa piarda banii pe achizitii de cateva mii ale mele sau ale cunoscutilor si suma creste pt. ca reclama negativa o sa-i fac in continuare ...job done, ce zici asa procedeaza un client educat din UK sau e prost la nesfarsit si pune botul la vrajeli de doi lei ?

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de zfcristian »

legio1083 scrie:Intotdeauna se poate face ceva daca exista deschidere spre acest lucru!
Am mai spus-o si o repet: atata timp cat eu prezint DOAR fotografiile mele datate ce demonstreaza diferentele de culoare pe cele doua seturi de haine, nu ma pot astepta ca o directiva speciala sa fie lansata in directia asta. Cand insa alaturi de rapoartele mele detaliate sunt emailuri bine documentate cu fotografii, mostre provenite din teritoriu si date din surse independente lucrurile pot evolua in directia dorita de mine - in favoarea clientului final.
Cu sau fara NASH, obrazul nu se poate vinde pe cateva tricouri!
O sa iti pun diseara fotografii cu minunatele produse de la Nash .
Referitor la partenerii tai Claumar si ceilalti ce vand in Ro produsele voastre nu uita un lucru , ei nu sunt utilizatorii finali, utilizatorii finali suntem noi cei care le si folosim iar tu trebuie sa ai grija ca noi sa fim multumiti pentru produsele achizitionate ca altfel va "laudam" peste tot pe unde va prindem .
Foarte posibil ca cei de la NAsh sa aibe produse pentru UK si produse pentru Ro si alte tari balcanice de o calitate mult mai proasta dar atunci de ce dracu e pretu ca in UK ?!?

Referitor la ce ai scris anterior cu pozitionarea mea in discutia asta, faci un joc ieftin si incerci sa ma scoti pe mine cel care as fi vinovat cand de fapt rahatul( a se citi hainele de rahat ) sunt la voi in curte .

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de Albert »

legio1083 scrie: ULTRAVIOLETELE, APA si DETERGENTII sunt principalii vinovati pentru acest neajuns..
:lol: http://www.youtube.com/watch?v=tQ5Uwp-dB8g

Pai puneti si voi undeva MARE pe site-ul oficial, pe feisbuc si faceti pliante pentru distribuitorii de aici cu text de genul:
A nu se purta decat cand ultravioletele-s curbe, a nu se spala decat cu apa perrier sau bucovina, in masini de spalat "pegTwo" si cu detergent fin de culoare mov.
Mai faceti un filmulet cu unu cu ochiii rosii care demonstreaza ineptia de mai sus si gata.
Cum naiba ati ajuns voi la concluzia asta doar din niste poze si o pipaiala...sa mor daca stiu.

Ca exemplu eu am niste haine Shimano cumparate de la unguri acum 5 ani si-s impecabile.Cu naiba, nu stiu.Tot made in China si un pic mai "lesne" decat Nash.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de popescu59 »

In afara de regulamentul pe care il preda protectia consumatorului , mai exista alta varianta sa vedem si noi ca intradevar NASH simte ca noi suntem nemultumiti??? Vreau sa spun ca fac comert de o viata si inainte de 89 erea un comert dupa 89 a venit regula cu scuzele si ramii cu banii luati .Asa s-au inbogatiti multi foarte multi cu scuzele de rigoare .Eu ti-am spus am cumparat produsele din Germania , sa fac colet sa ma coste 20 eu sa pun cirpele in acel colet si sa astept sa imi rida cineva in nas ? Adica si fu---- si cu banii luati ???Si mai retine ceva aici la noi nu va veni nimeni la magazin cu produsele toti suntem amici sau prieteni cu cei de la care am cumparat produsele si nu vrem in nici un caz sa deranjam niste oameni care chiar nu au nici ce-a mai mica vina .
De aceea solicit la tine o solutie mai simpla prin care sa ne demonstrezi ca tu care esti reprezentatul NASH ai ceva putere si nu esti tratat la fel ca noi . Si mai lasa-ne cu bonurile si astea ca stii si tu ca majoritatea le-am dat la cos de mult . Baga ceva sa ne intilnim sa facem un colet mare cu lucrurile care TU personal crezi ca nu sunt in parametrii, dupa care ori le expediezi celor care te-au numit ori vine cineva mai inalt decit tine si constata.Pina la a face un pas real ca sa ne demonstrati ca va doare undeva e noi consumatorul de rind totul ramine numai caterinca .Demonstreaza-ne ca esti cine esti si poti face ceva pentru noi , nu ne mai teroriza cu regulamentul OPC , bon fiscal etc.Realitatea este ca noi detinem niste haine pe care am platit bani multi pentru RO si iti sesizam ca suntem trasi pe sfoara de cei pe care ii reprezinti.Acum e rindul tau sa ne dai o solutie care sa ne satisfaca si pe noi , dar cred ca nu o ai si de aceea ne tot raspunzi in termenii legali , ca sa scapi de raspundere fiindca rezolvare nu exista , iar noi purtatori de haine NASH ne vom ironiza unul pe altul pe unde ne vedem , si vom continua pe toate caile sa atentionam doritorii de aemenea produse ca , CALITATEA LOR ESTE DEPLORABILA , adica CHINA este minciuna pe linga astea produse de NASH.Difera doar pretul care este foarte foarte piperat , adica cumparind o sapca china cu 10 lei nu e problema sa o arunci la tomberon , dar cind cumpaeri o sapca NASH si dai peste 10 EURO parca te vezi furat pe fata cind rezultatele sunt deplorabile.Asteptam solutii si mai ales un raspuns oficial din partea Nash , chiar daca este in limba engleza.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de Florin Pata »

Desi nu am nici un interes in promovarea acestor produse ,observ ca discutia se indreapta catre concluzia - toate produsele Nash sunt slabe calitativ!!!
Folosesc de cativa ani aceste produse – cort,bagajerie,organizatoare,suporti ,scaune,saci de dormit,protectia pestelui si aproximativ tot ce inseamna haine(90% din toata oferta lor).
Cu exceptia costumului Second Skin care s-a scamosat (dar isi face cu brio datoria),sunt extrem de multumit de toate produsele Nash.
Nu stiu daca “folosesc” ultraviolete “bune”,apa “eco”,detergent “soft” si am “obiceiuri “sanatoase” :oops: !!!Cred ca provenienta de aproximativ 85% din produse, comandate direct din Anglia/Germania garanteaza “satisfactia”!Restul de 15% sunt achizitionate de la BF! :wink:
Concluzii personale :
- Se pare ca majoritatea “nemultumitilor” au achizitionat produsele din Romania !!!
- Se pare ca d-l Legio crede ca romanii inca “traiesc in copaci” dar imbracati in Nash(afirmatiile dansului referitor la “ultraviolete,etc” reprezinta o insulta la nivelul de inteligenta al consumatorului Nash)
- “Discutiile si plangerile” pe Crapmania nu vor rezolva problemele nimanui
Nemultumirile dumneavoastra ,impreuna cu poze(daca se poate) trebuie trimise direct la -

http://www.nashtackle.co.uk/contacts

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de Florin Pata »

" Nivelul ultravioletelor, compozitia chimica a apei, calitatea detergentilor precum si obiceiurile pescarului au un impact major asupra felului in care arata hainele dupa o saptamana sau dupa 3 luni. " :oops:



As dori ca d-l Kevin sa nu mai mentioneze pe site-ul Nash :


" Designed by anglers for anglers, with no compromise on quality and performance.
Nash clothing should not be confused with budget-priced garments. We have used the highest quality material, zips and fittings to guarantee long life and comfort..........and you’ll look good, too! "


Sau sa mentioneze parametrii "radiatiilor","apei",""detergentilor" si ce "obiceiuri sunt ok"!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de miyagi »

legio1083 scrie:Cornel, inteleg ce spui si-ti dau dreptate, insa am nevoie sa intelegi ca atata timp cat nu sunt actionar majoritar in Kevin Nash Group Plc. e nevoie sa urmez niste pasi daca imi doresc sa optin ce mi-am propus.
Email, fotografii, date concrete, pretentii, solutii oferite. Fara toate astea din partea pescarului cumparator final am mai mari sanse am sa ma duc in audienta la Regina. Cand e un singur email e ok. Cand sunt 5 e si mai OK. Aici discutam de ZECI de containere cu imbracaminte ce respecta sau nu anumite standarde si eu daca as fi in locul lui Kevin fara dovezi palpabile nici nu m-as opri din citirea corespondentei...

ULTRAVIOLETELE, APA si DETERGENTII sunt principalii vinovati pentru acest neajuns. Astea sunt concluziile mele personale in urma testelor facute de mine in timpul meu liber nu in orele de program. Cine nu ma crede e invitatul meu sa probeze. EU pun la bataie spre comparatie seturile mele de haine purtate zilnic din Decembrie pana astazi atat la birou cat si la pescuit in UK, Franta si Benelux, alaturi de cele purtate in Romania odata la o luna, timp de 13-15 zile. In test au participat si hainele purtate de Terry la Open Day Tancabesti, si Sapca purtata de Ronny la acelasi eveniment si ambele au indicat aceeasi concluzie. Poti fi deacord cu asta sau nu. Asta nu schimba realitatea concluziilor trase in experiment.
Si eu te inteleg si nu vreau sa-ti fac viata si mai grea decat este, dar nu mai hali nici tu toate povestile pe care ti le indruga bushmannii aia de pe Albion. Eu am purtat bluza doar pe-acasa si am spalat-o mai mult ca mirosea a depozit. Inca nu s-a decolorat, dar s-au labartat mansetele si elasticul de la talie. Si-ti garantez ca nu e de la apa ca am o adevarata statie de filtrare a apei in beci.
S-a vazut clar ca este de o calitate indoielnica materialul, dar eu tot mi-am luat-o. Si mai mi-am "loat-o" din cauza stocurilor. Mi-a ramas mica in momentul cumpararii :roll: . A intrat si la apa dupa spalare si sa vezi cat de elegant imi sade cu ea mulata pa "ghiozdan".
Am vazut clar ca scrie made in China pe ea si stiu ca acolo exista strazi ale breslelor, iar ca sa obti un pret mic normal ca trebuie sa mergi la breslas si nu la industrias ca ala are costurile mai mari de productie, dar breslasul ti le face cu materialul pe care-l ceri pe cand industriasul ( cel cu fabricile mari ) gaseste inlocuitorul cel mai asemanator al materialului.
Cu toate astea, imi astept inca pantalonii si ballmaker-ele.
Ce mai mi-as dori?: un beitbuket din ala care nu se mai gaseste, un cort MK 2, un tt rig station, lansete, umbrela, brolly, chestii de-astea.
Urban culture.

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de legio1083 »

iulian_i scrie:@Legio:

sa-nteleg ca tu esti reprezentantul Nash la noi ?...cu tot respectul, dar din ce postezi aici si pe ce ton, ori ne iei de fraieri ori n-ai nici o treaba cu ce ai de facut ca reprezentant comercial...chiar daca locuiesti in UK, sa stii ca tu in Romania n-ai putea sa ocupi nici cel mai mizer post de relatii cu clientii intr-o firma serioasa :) ...mai zici ca aceleasi haine cumparate din UK sunt de buna calitate ?...pai daca e asa, poate iti povesteste tata Kevin cum e cu produse "identice", dar la calitati diferite pt. piete diferite...daca nu stii (cum inclin sa cred), iti spun eu ca se practica...dar, desi noi astia de la periferie ne-am cam obisnuit cu chestia asta, cand vine vorba de hainele Nash ni se pare prea de tot, adica sunt sub orice standard de calitate...acum nu m-ar mira daca tata Kevin nici macar n-ar stii unde-i Romania pe harta, dar tu a-i putea sa-i explici ca suntem totusi in Europa, avem apa curenta si vorbim articulat

daca tu esti cel care a venit in iarna sa faci prezentarile pt. produsele Nash, chiar nu ma mira atitudinea ta de aici...imi aduc aminte ca ma pufnea rasul cum prezentai noii senzori la unii ca Johann/Mateianu/Cioara etc, de parca astia erau niste copii care nu pescuisera in viata lor si trebuia sa-i inveti tu si mai bagai si niste texte de gradinita la care, sincer, ma asteptam in orice clipa sa fii luat la misto sau direct la suturi chiar in fata camerei pvtv

in rest, la mine a fost simplu, m-a pacalit tata Kevin cu o boarfa de cateva zeci de lei, iar eu am avut grija sa-i fac reclama negativa la toti cunoscutii cand vine vorba de haine...iar cand sunt intrebat de bagajerie sau camping, unde Nash e in top, ma fac ca imi aduc aminte doar de Trakker/Chub etc...eu insumi, cand am vrut sa-mi cumpar ceva de camping, am ales altceva decat Nash, tocmai pt. teapa aia de cateva zeci de lei..asa inteleg eu sa penalizez un producator care pur si simplu m-a pacalit, adica mi-a vandut un produs de calitate inferioara la pret de calitate superioara

in concluzie, moshu m-a pacalit o data cu zeci de lei, iar eu am avut grija sa piarda banii pe achizitii de cateva mii ale mele sau ale cunoscutilor si suma creste pt. ca reclama negativa o sa-i fac in continuare ...job done, ce zici asa procedeaza un client educat din UK sau e prost la nesfarsit si pune botul la vrajeli de doi lei ?
@Iulian
Observ ca ori nu esti atent la ce spun ori nu vrei sa fii atent pt ca tii neaparat sa-ti expui parerea. E ok. Eu vorbesc pe fapte comparative, tu vorbesti pe fapte fara termen de comparatie, asta nu inseamna ca tricourile tale ar arata altfel. N-are sens sa mai continui in directia asta.
Cu tot respectul insa inainte sa faci afirmatii la adresa mea poate n-ar strica sa te gandesti la urmatoarea chestiune: Fie ca eram 2 copii de 14 si 16 ani in magazin fie ca erau de 2 ori mai multi pescari ce la care printre altele am si invatat ceva pescuit eu as fi spus acelasi lucru, in exact acelasi mod. Daca iti povesteam 30 de minute despre sistemul de monitorizare a vitezei ce trecere a firului ai fi spus ca iti vorbesc de sus si ca te iau de prost? AI o problema cu produsele - am oferit solutia. Ai o problema cu mine personal hai sa ne vedem la o cafea si sa discutam ca 2 oameni civilizati.
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de legio1083 »

zfcristian scrie:
legio1083 scrie:Intotdeauna se poate face ceva daca exista deschidere spre acest lucru!
Am mai spus-o si o repet: atata timp cat eu prezint DOAR fotografiile mele datate ce demonstreaza diferentele de culoare pe cele doua seturi de haine, nu ma pot astepta ca o directiva speciala sa fie lansata in directia asta. Cand insa alaturi de rapoartele mele detaliate sunt emailuri bine documentate cu fotografii, mostre provenite din teritoriu si date din surse independente lucrurile pot evolua in directia dorita de mine - in favoarea clientului final.
Cu sau fara NASH, obrazul nu se poate vinde pe cateva tricouri!
O sa iti pun diseara fotografii cu minunatele produse de la Nash .
Referitor la partenerii tai Claumar si ceilalti ce vand in Ro produsele voastre nu uita un lucru , ei nu sunt utilizatorii finali, utilizatorii finali suntem noi cei care le si folosim iar tu trebuie sa ai grija ca noi sa fim multumiti pentru produsele achizitionate ca altfel va "laudam" peste tot pe unde va prindem .
Foarte posibil ca cei de la NAsh sa aibe produse pentru UK si produse pentru Ro si alte tari balcanice de o calitate mult mai proasta dar atunci de ce dracu e pretu ca in UK ?!?

Referitor la ce ai scris anterior cu pozitionarea mea in discutia asta, faci un joc ieftin si incerci sa ma scoti pe mine cel care as fi vinovat cand de fapt rahatul( a se citi hainele de rahat ) sunt la voi in curte .
Terog sa-ti aduci aminte asta ti-am sugerat inca de la primele postari : fa poze, scrie ce sa-ntamplat trimite-mi-le si eu ma ocup personal ca lucrurile sa nu ramana in pom. Tu ai vrut sa faci scandal ca sa te racoresti, sunt tare curios ce ai castigat din chestia asta...
E atat de greu sa accepti oare ca lucrurile pot sta si altfel decat crezi tu ca sunt? Daca o firma de masini are faprici pt Est si fabrici pt Vest crezi ca atunci cand vin containerele vin cu eticheta separata? Eu sunt unul dintre cei care a luat cu mana lui e pe raft produse din depozit pe care le-am purtat in mod diferit in locatii diferite si am tras anumite concluzii. Daca nu le-as fi luat eu de pe raft probabil as fi crezut la fel ca tine, insa am preferat sa fac teste decat sa ma apuc de strigat vrute si nevrute.

Slava Domnului, nu sufar de mania conspiratiei si nici de "jocuri" nu am vreme. Cat despre vina, vreau sa te-ntreb a cui vina e ca tu astepti sa vina altcineva sa iti faca poze si sa scrie un email pt tine prin care sa-ti rezolvi tu problema? Cand ti se strica msina vine inginerul dela Mercedes si face constatare la tine in garaj cat tu te dai de ceasul mortii pe internet sau te duci tu cu ea in service pentru ca iti pasa de investitia ta?

Solutii ai primit, ai fost si ascultat la un nivel mai inalt decat sperai poate, te poti apuca de treaba pentru a-ti rezolva nemultumirea sau poti continua sa faci atmosfera. Alegerea e a ta.
Legio - Patria Nostra !

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Re: Nash acum in stoc!

Mesaj de legio1083 »

Albert scrie:
legio1083 scrie: ULTRAVIOLETELE, APA si DETERGENTII sunt principalii vinovati pentru acest neajuns..
:lol: http://www.youtube.com/watch?v=tQ5Uwp-dB8g

Pai puneti si voi undeva MARE pe site-ul oficial, pe feisbuc si faceti pliante pentru distribuitorii de aici cu text de genul:
A nu se purta decat cand ultravioletele-s curbe, a nu se spala decat cu apa perrier sau bucovina, in masini de spalat "pegTwo" si cu detergent fin de culoare mov.
Mai faceti un filmulet cu unu cu ochiii rosii care demonstreaza ineptia de mai sus si gata.
Cum naiba ati ajuns voi la concluzia asta doar din niste poze si o pipaiala...sa mor daca stiu.

Ca exemplu eu am niste haine Shimano cumparate de la unguri acum 5 ani si-s impecabile.Cu naiba, nu stiu.Tot made in China si un pic mai "lesne" decat Nash.
@Albert
Interesant si hazliu punct de vedere. Departe insa de discutia concreta - aici e vb de loturile de haine 2012-2013 (si nu de alte loturi din anii precedenti) de la o anumita firma nu de la o alta. Scrii ca oferi solutii, scrii ca vrei si tu sa iti rezolvi problema cu un set de imbracaminte sau scrii ca sa arati ca poti fi spiritual? Ultimul punct l-ai bifat cu brio.

@Popescu 59
Cu tot respectul insa de multa vreme am incetat sa fac demonstratii dooveditoare. Nu mai e nevoie si nici nu mai simt nevoia sa o fac.
INSA
Atata timp cat in Germania nu sta nimeni pe forumuri sa asculte nemultumirile consumatorilor si in Romania dupa cate vezi este cuneva care face asta, nu spune nimic?
Poti profita de ocazie si sa imi trimiti un email detaliat sau poti sa te multumesti sa te plangi. Eu in locul tau din pacate nu pot face nimic. Ca sa primesti RASPUNS trebuie ca tu sa te adresezi intai.

@Florin Pata
Terog sa verifici intreaga discutie si veei observa cu siguranta ca inainte de toate eu am fost cel care a sugerat trimiterea de emailuri detaliate la info@nashtackle.co.uk cu romania@nashtackle.co.uk in CC aceasta fiind singura cale prin care eu pot face ceva in directia rezolvarii acestor situatii.
Aceleasi produse achizitionate si din alte state sufera de acelasi neajuns daca sunt purtate in Romania datorita celor 3 factori mentionati de atat de multe ori. Poti sa desconsideri spusele mele bazate pe teste, poti face propriile teste si 99% vei ajunge la aceleasi concluzii si nu-ti vei mai simti insultata inteligenta.

" Designed by anglers for anglers, with no compromise on quality and performance.
Nash clothing should not be confused with budget-priced garments. We have used the highest quality material, zips and fittings to guarantee long life and comfort..........and you’ll look good, too! "
Atata timp cat materialul nu s-a destramat si nu sta ca pe gardul politiei dupa ce te-ai aplecat prima oara, fermoarele nu s-au defectat, oare gresesc cand fac teste si trag concluzii pentru a gasi solutii la acest neajuns?

@Cornel
Daca si tu ai investi 15 minute in a scrie un email ai da o mana de ajutor celor care au provocari mai maari , cu mai multe produse. Polo Long Sleeves are eticheta decalata - chestiune pe care tot eu am semnalat-o, adica xL are defapt cusuta eticheta de XXL. SI eu mi-am schimbat marimea tot din cauza ghiozdanului, acesta fiind singura haina XXL pe care o am in dulap.
Legio - Patria Nostra !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “CLAUMAR PESCAR”