30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de arsinel »

carpone scrie:se mai poate pescui in timpul concursului daca se tine pe locurile care sunt libere??
Daca se va tine, locurile ocupate vor fii de la Ponton 1 la locul 12( undeva intre gardul de beton al fostului primar si pontonul lui Nea Victor) in rest pana la padure SE VA PUTEA pescui,DAR sa vedem daca se tine ,trebuie intai sa organizeze cineva pt ca Vladut este cu treaba si nu poate.
Ultima oară modificat Lun Noi 26, 2012 17:47 de către arsinel, modificat 1 dată în total.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

butelie
Mesaje: 707
Membru din: Mie Ian 13, 2010 20:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de butelie »

dc se tine ma bag si eu
Razvan Niculescu

Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de Lucian Mustățea »

Dacă se ține, Lucian BV + partener, sunt prezenți!!!
Nume utilizator schimbat din lucfish

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu faceti planuri fara sa asteptati raspunsul lui Victorash, patronul baltii ! :wink: La cum se anunta vremea in weekend balta va fi plina de pescari, asa ca si eu cred ca este destul de paguboasa(dpdv financiar) ideea unui concurs pe intreaga balta....
Mai repede pe zona pontoane-gard beton, dar si asa sunt probleme, nu uitati ca drumul de acces trebuie lasat liber.... :wink:

PS Eu va ajut cu tot ce tine de mine !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de popescu59 »

Vedeti ce au facut scandarile unora ? Ati strigat degeaba, nu va fie frica Mateianu pica . Se vede de la etajul 5 ca fara Vladut organizarea unui concurs serios nu se poate tine.Acum cel mai corect ar fi sa gasim scandarea care sa il faca pe Vladut sa organizeze concursul. Ghiar daca ar fi sa cadem in alta extrema eu zic sa insistam si sa il induplecam pe NR 1 IN ORGANIZAREA CONCURSURILOR DE CRAP DL.Vladut Mateianu. Fara el suntem ca si ramasi acasa la sf de saptamina.
Eu propun sa facem miine un miting de protest la firma SENZOR sa vada toata lumea ca omu e intradevar cel mai bun organizator de concursuri de pescuit din tara.Orice ar fi , orice ar fi pe Mateianu il vom iubi.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de Vladut Mateianu »

:lol: :lol: :lol:
Multumesc ptr sustinere Nae, dar de azi intr-o saptamana trebuie sa plece o comanda importanta ptr Spania, asa ca sambata si duminica toata firma este la ambalare.... :(

Sfatul meu este sa va strangeti macar 6 echipe si sa inchiriati pontoanele, cei mai mari 5 pesti, va avea toata lumea sanse... si nici nu va deranjaza nimeni ! Va trebuie doar un cantar exact si va cantariti singuri capturile ...iar "braile" se pot face direct pe malul lacului....
Fir intins ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

carpone
Mesaje: 336
Membru din: Dum Apr 22, 2012 9:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de carpone »

Multumesc! am inteles

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de iohann »

Vladut Mateianu scrie:Nu faceti planuri fara sa asteptati raspunsul lui Victorash, patronul baltii ! :wink: La cum se anunta vremea in weekend balta va fi plina de pescari, asa ca si eu cred ca este destul de paguboasa(dpdv financiar) ideea unui concurs pe intreaga balta....
Mai repede pe zona pontoane-gard beton, dar si asa sunt probleme, nu uitati ca drumul de acces trebuie lasat liber.... :wink:

PS Eu va ajut cu tot ce tine de mine !

atunci asteptam un raspuns de la nea Victor!
pe zona cu pontoane nu e problema,ca noaptea nu se circula si mai exista varianta drumului pe la padure.

daca se tine:iohann-radu badica-adrian lepadatu.

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de Dan Marinita »

iohann scrie:
Vladut Mateianu scrie:Nu faceti planuri fara sa asteptati raspunsul lui Victorash, patronul baltii ! :wink: La cum se anunta vremea in weekend balta va fi plina de pescari, asa ca si eu cred ca este destul de paguboasa(dpdv financiar) ideea unui concurs pe intreaga balta....
Mai repede pe zona pontoane-gard beton, dar si asa sunt probleme, nu uitati ca drumul de acces trebuie lasat liber.... :wink:

PS Eu va ajut cu tot ce tine de mine !

atunci asteptam un raspuns de la nea Victor!
pe zona cu pontoane nu e problema,ca noaptea nu se circula si mai exista varianta drumului pe la padure.

daca se tine:iohann-radu badica-adrian lepadatu.
Va astept la Sulimanu :lol:
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: 30 noiembrie-2 decembrie la MV !

Mesaj de doru_croc »

iohann scrie:daca se tine:iohann-radu badica-adrian lepadatu.
Domnul Badarcea a declarat forfait :lol: :lol: :lol: sau nu mai are visinata?
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”