CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de victorash »

Salut, dupa cum spuneam revin cu detalii in cursul diminetii. Sper ca toata lumea s-a mai calmat peste noapte.

1.In primul rand as sugera celor 2 tabere combatante sa isi tina dezbarerile si controversele pentru dansii, fara a implica alte companii, posibili sponsori, parteneri media, sustinatori etc dezinteresati de aceste polemici.
2. Referitor la F&H si cele spuse la nervi de Val P nu are rost sa mai revin, pentru a nu crea alte discutii inutile, sper ca toata lumea a inteles inclusiv Val, cu care am discutat aseara, ca F&H nu este intrumentul nimanui si nu are decat interesul de a contribui la majorarea bugetui pentru deplasarea echipelor la CM, bineinteles ca orice partener media inclusiv AvP, bugetul alocat este unul fictiv in acest moment, el urmand a fi acoperit din vanzarea spatiului publicitar alocat filmarilor fiecarei etape si deplasarii externe. Personal am garantat pentru strangerea celor cateva mii de euro sponsorizate in fata conducerii F&H, asta nu cred ca e o dovata de rea credinta ci subliniaza disponibilitatea mea in a ajuta lotul.
3. Nu stiu de unde s-a dedus ( si alta o scriu cu bold sa o vada toata lumea) ca F&H vrea sa organizeze el turneul inlaturand AvP. In primul rand F&H nu are logistica necesara in a realiza asta si deja s-a discutat cu Malin si Andrei la Avp pentru colaborare. Aceeasi discutie a avut loc si in cadrul turneului de rapitor, din pacate aceeasi concluzie a fost trasa, dar in final toata lumea a inteles ce trebuia inteles. Sper si aici ca toata lumea sa inteleaga ca doi sponsori fac mai mult decat unul singur si ca F&H si AvP pot aduce beneficii notabile competitiei.
4. In final il rog pe Val Pangica sa revina asupra postarilor sale anterioare referitoare la reclama mascata pe care F&H o face in site-ul vanatorul .ro( ?!?) si aprecierile malitioase catre F&H facute inaintea discutiei telefonice.
5. Nu sunt adeptul polemicilor pe forum de aceea aceasta este, sper, ultima mea interventie legata de acest subiect, sper ca am fost destul de concis. Pentru orice problema legata de F&H, angajatii sai, colaboratori etc va stau la dispozitie 0752.400.800.

Cu stima Victor Hodorog
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de barbumarius »

Cred ca lumea s-a saturat de federatii si calificari si mai ales de toata polemica asta.Ar fi bine sa lasati pescarii sa spuna ce vor de la aceste calificari ca deja unii se baga prea mult in seama.

PS D-l Cotelici parca era responsabil la rapitor.Va sugerez sa va dati cu parerea acolo d-le.

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de Vali Vesa »

barbumarius scrie: ...PS D-l Cotelici parca era responsabil la rapitor.Va sugerez sa va dati cu parerea acolo d-le.
Vezi ca nu esti informat? La stationar nu la rapitor...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de EX-UL »

victorash scrie:Salut, dupa cum spuneam revin cu detalii in cursul diminetii. Sper ca toata lumea s-a mai calmat peste noapte.

1.In primul rand as sugera celor 2 tabere combatante sa isi tina dezbarerile si controversele pentru dansii, fara a implica alte companii, posibili sponsori, parteneri media, sustinatori etc dezinteresati de aceste polemici.
2. Referitor la F&H si cele spuse la nervi de Val P nu are rost sa mai revin, pentru a nu crea alte discutii inutile, sper ca toata lumea a inteles inclusiv Val, cu care am discutat aseara, ca F&H nu este intrumentul nimanui si nu are decat interesul de a contribui la majorarea bugetui pentru deplasarea echipelor la CM, bineinteles ca orice partener media inclusiv AvP, bugetul alocat este unul fictiv in acest moment, el urmand a fi acoperit din vanzarea spatiului publicitar alocat filmarilor fiecarei etape si deplasarii externe. Personal am garantat pentru strangerea celor cateva mii de euro sponsorizate in fata conducerii F&H, asta nu cred ca e o dovata de rea credinta ci subliniaza disponibilitatea mea in a ajuta lotul.
3. Nu stiu de unde s-a dedus ( si alta o scriu cu bold sa o vada toata lumea) ca F&H vrea sa organizeze el turneul inlaturand AvP. In primul rand F&H nu are logistica necesara in a realiza asta si deja s-a discutat cu Malin si Andrei la Avp pentru colaborare. Aceeasi discutie a avut loc si in cadrul turneului de rapitor, din pacate aceeasi concluzie a fost trasa, dar in final toata lumea a inteles ce trebuia inteles. Sper si aici ca toata lumea sa inteleaga ca doi sponsori fac mai mult decat unul singur si ca F&H si AvP pot aduce beneficii notabile competitiei.
4. In final il rog pe Val Pangica sa revina asupra postarilor sale anterioare referitoare la reclama mascata pe care F&H o face in site-ul vanatorul .ro( ?!?) si aprecierile malitioase catre F&H facute inaintea discutiei telefonice.
5. Nu sunt adeptul polemicilor pe forum de aceea aceasta este, sper, ultima mea interventie legata de acest subiect, sper ca am fost destul de concis. Pentru orice problema legata de F&H, angajatii sai, colaboratori etc va stau la dispozitie 0752.400.800.

Cu stima Victor Hodorog
Draga Victore ,

cred ca aseara am reusit sa ne intelegem cu privire la ceea ce inseamna TV in Romania , la pescuit si vanatoare . Poate postarea mea a fost cam aspra , dar de acum incolo putem vorbi despre proiecte comune si de un ajutor pe care mi l-am oferit neconditionat fata de intreprinderea pe care o reprezinti . Pesemne ca vom colabora si depinde de tine sa incerci sa tii o anumita stacheta in emisiunile pe care le vei face - eu imi doresc nespus chestia asta .
Poate am exagerat vizavi de reclama pe www.vinatorul.ro , dar topicul exista si lumea poate citi si interpreta - dovada ca nu m-a deranjat nimic de acolo - este aceea ca topicul tau inca exista si este viu si inca posteaza lumea pe el .
Eu iti pot oferi consultanta , gratuit , dar nu pot fi de acord , sustin si reiterez cu modul in care un reprezentant al tau
( vina mea ca nu l-am verificat ) , s-a prezentat la o vanatoare la grupa mea . Dar si aceasta problema se va rezolva , asa cum bine stii .

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de victorash »

Draga Victore ,

cred ca aseara am reusit sa ne intelegem cu privire la ceea ce inseamna TV in Romania , la pescuit si vanatoare . Poate postarea mea a fost cam aspra , dar de acum incolo putem vorbi despre proiecte comune si de un ajutor pe care mi l-am oferit neconditionat fata de intreprinderea pe care o reprezinti . Pesemne ca vom colabora si depinde de tine sa incerci sa tii o anumita stacheta in emisiunile pe care le vei face - eu imi doresc nespus chestia asta .
Poate am exagerat vizavi de reclama pe http://www.vinatorul.ro , dar topicul exista si lumea poate citi si interpreta - dovada ca nu m-a deranjat nimic de acolo - este aceea ca topicul tau inca exista si este viu si inca posteaza lumea pe el .
Eu iti pot oferi consultanta , gratuit , dar nu pot fi de acord , sustin si reiterez cu modul in care un reprezentant al tau
( vina mea ca nu l-am verificat ) , s-a prezentat la o vanatoare la grupa mea . Dar si aceasta problema se va rezolva , asa cum bine stii
iata ca acum putem sa bem si o bere impreuna :D ..

ce ziceti domnilor credeti ca asemenea discutii amiabile pot avea loc si in cadrul intalnirii de maine de la darvari ... :wink: ?!?..
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de George-Alexandru »

avand in vedere ca maine este ziua indragostitilor cred ca da:D :D :D
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de cornelserbu »

George-Alexandru scrie:avand in vedere ca maine este ziua indragostitilor cred ca da:D :D :D
:lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de Cezar Bibu »

Noutati ?

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de dan cotelici »

A fost o intalnire constructiva:!:
Pe 21 Feb. se vor definitiva toate detaliile.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14738
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: CAMPIONAT NATIONAL 2009 & CALIFICARI CM

Mesaj de gor965 »

A fost dragoste cu nabadai , sau... :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”