CAMPIONATUL NATIONAL 2007

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Andrei, da, tata si tu o ora pentru maine, te rog !
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

s-a anulat intalnirea. o s-o facem dupa Cupa Cupelor, cand o stim mai exact care mai e treaba cu balta si cu sectoarele.
The One Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

cred ca-i mai bine asa, dar sa ne spui din timp.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Vizitator

Echipa Boss Carp Team

Mesaj de Vizitator »

1.Cipica
Silviu

2.Boss Flores
Mitzanu

3. Badica
Cornel Iacob


PS. Sper conform regulamentului de anul trecut ca nu exista obiectzii fata de MItzanu si Badica ca nu au fost la ultima mansa.

Adica nu cred ca organizatorii sunt rau intentionatzi sa incerce o manevra.

Radu Badica

Vizitator

Ten

Mesaj de Vizitator »

Apropo de ten noi nu ne intrevem sa vedem ce o sa prindem in Serbia ci sa vedem care din 9 echipe e mai buna deci cu ten sau fara ten se intrec 9 echipe de pescari care vor prinde ten sau crap se pare ca hobaia are mai mult ten decat crap sau ten mai mancacios decat crap asta vom vedea dar daca in Serbia se prindea doar ten ce faceam scoteam Crapul?

Radu Badica

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Cipica cu Silviu au platit si trebuiau sa participe in lot. cu mine si cu Mihai Stanescu.

Faptul ca exista migratie si influente lipsite de scrupule gen, scopul scuza mijloacele dovedeste exact caracterul unor oameni...sau " puterea lor financiara"...asta este exact dovada de "implicare" a pescarilor de crap care calca peste cadavre ca sa castige un concurs..pentr asta BRAVO!!! vremea furaciunilor pe balta au apus...vine vremea in care o sa fie rapiti concurentii, astfel incat o singura echipa sa se prezinte pe balta la concurs si UIMITOR ...sa si castige.


Fir Intins si numai bine.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Poate cineva sa scrie componenta cunoscuta a echipelor inscrise pina acum ? Se pare ca exista o osmoza permanenta intre titulari si e interesant sa stim si noi cu cine vom pescuii pina la urma , mai ales ca sunt numai 2 saptamini pina la debut .
Stiu ca nu e obligatoriu sa existe loturi comunicate pina la data concursului , dar daca exista echipe ferme si care nu se mai schimba , eu zic sa le scriem .
Echipa noastra este anunta deja organizatorilor .

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Gabi nu cred ca e numai partea financiara la mijloc parerea mea ca in cazul lui cipica e faptul ca vio v-a tras clapa si a renuntzat iar baiatul a ales o echipa mai inchegata si cu sanse REALE de a invinge.


Radu Badica

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

ai dreptate Radule, cu o singura modificare de nuanta...Vio si-a tras singur clapa...dar nu discutam despre asta.
treaba cu lotul mai sudat e relativa si la voi...dar nu e problema mea.
Cipica ieri la ora 14 m-a sunat si mi-a zis ca el nu vine la calificari ca Silviu are nu's ce examen lucru pe care l-am mai discutat cu el. Dar Dumnezeu nu doarme...si frumusetea jocului v-a fi ca asa dezbinati si carpiti cum o sa fim noi cu lot alcatuit in ultima saptamana o sa ne batem ca dracii...
Oricum ne place lupta, da acum ..pe linga miza Calificarilor mai avem inca ceva de demonstrat...sper sa reusim.
Oricum "greselile" se platesc...si asta e valabil pentru oricine indiferent cum il cheama si cati bani are...

Va doresc Fir Intins!
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de vali dumitru »

ECHIPA CASTIGATOARE !

1. MIHAI STANESCU
GABI TOMULESCU

2. VALI DUMITRU
FLORARU

3. GOGU CATALIN
RADU BOGDAN

HAI FRATILOR BAGATI ECHIPELE !
Valentin Dumitru

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”