Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore)

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
levi74
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 486
Membru din: Dum Mai 08, 2011 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de levi74 »

Un posibil raspuns: poate un concurent inscris are niste amici care din greseala (1000E) vin in vizita cu alti doi amici(crapi) si sa vezi distractie atunci!!!! Cinci 5 amici vin mai greu pe balta!!!! :wink: :wink: :wink:
Liviu Ilie Membru Fondator
CS APS Bucuresti

Jercan Catalin
Mesaje: 57
Membru din: Vin Mai 06, 2011 0:11
Puncte: 0
Localitate: Târgoviște

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de Jercan Catalin »

...frumoase idei aveti....cand cineva pleaca cu asemenea ganduri....ce se mai poate spune...cum vin 2 amici asa cum spui tu...pot veni si 5...hai sa nu ne mai uitam la filme sf...aduceti-mi mie 2 crapi de peste 20 kg,ca ii cumpar eu daca sunt vii si sanatosi...asa...doar povesti...sau sa vorbim fara rost...si nu uitati ca prietenii nu au voie in vizita la standuri cu propria masina.....si nici dupa o anumita ora....dar ca sa facem supozitii de dragul acestora...mai bine am vb mai putin si am plati....pentru a avea acest concurs....ce sa va spun...spor la idei de furtisaguri in continuare....ca poate la asemenea lucruri suntem buni.....au mai incercat si altii manevre prin concursuri si s-au facut de cacao cu lapte...o seara minunata! ;)

Ichim Cristian
Mesaje: 169
Membru din: Sâm Iun 16, 2012 17:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de Ichim Cristian »

Datorita antecedentelor la concursul Senior Trophy organizatorii concursului Crap Monsters Sarulesti au decis ca echipa lui Androne Radu sa nu poata participa.

1. Bogdan Dragan, Robert Sorban, Mihai Pripon
2. Florin Murgeanu + parteneri
3. Brebu Cristian, Stan Madalin + partener
4. Stoenescu Ionut + parteneri
5. Adrian Zarguzon + parteneri
6. Hurba Ioan + parteneri
7. Boicu Ionut, Lupu Daniel
8. George Tite + parteneri
9. Bebe Costache + parteneri
10. Ionescu Florian, Dragomir Sorin, Buse Ionut
11. Razvan Marinescu, Cristian Cretoiu
12. Marius Avram,Catalin Zegheru,Catalin Jercan
13. Radu Roman + parteneri (achitat avans)
14. Vali Sburlan + parteneri
15. Razvan Ulmeanu + Marius Ionita
16. Costin Enuta + Doru Stoica
17. Barnea Madalin
18. Serbu Victor, Nea Toma, Anghel Dragos
19. Dan Marinescu
20. Becker Fishing Team
21. NEDERI LARISA ,NEDERI MIHAI
22. Maracineanu eugen
23. Felix-parteneri
24. Nelepcu Cristian
25. Repciuc,Bontas,Bogdan
26. Nae Badulescu
27. Miro team fishing

claudiucostache
Mesaje: 152
Membru din: Joi Iul 01, 2010 22:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de claudiucostache »

In dorinta de a elimina suspiciuniile cu privinta la buna desfasurare a acestui concurs am luat in calcul urmatoarele:

-Participantii nu au voie sa se deplaseze cu masinile pe toata durata concursului. Masinile vor fi pozitionate la inceputul concursului si insemnate (rotile cu spray) pentru a nu exista discutii, participantii putandu-se deplasa cu masina doar in cazuri de urgenta, altfel ELIMINARE.
-Evenimentul va fi supravegheat pe timp de noapte de catre o firma de paza, care va avea in dotare atv-uri.
Claudiu Andrei Costache

claudiucostache
Mesaje: 152
Membru din: Joi Iul 01, 2010 22:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de claudiucostache »

Stimati domni, imi vine greu sa cred ca nu doriti ca acest concurs sa aiba loc. Am incercat sa elimin toata suspiciunile contactand o firma de paza pentru a va apara interesul pe timpul noptii, am incercat sa ofer sanse egale tuturor prin simplul fapt ca punctau doar doi pesti. Am ajuns la concluzia ca pentru voi este suficient doar extragerea unui stand consacrat si atat.
Din lista de intentie doar urmatoarele echipe si-au exprimat interesul de participare si anume:

1. Dan Marinescu + parteneri
2. Florin Murgeanu + parteneri
3. Andrei Popescu + parteneri
4. Bebe Costache + parteneri
5. Marius Avram,Catalin Zegheru,Catalin Jercan
6. Nederi Mihai + Nederi Larisa

Ps avansul se va returna in cazul in care concursul nu se va tine!!!
Claudiu Andrei Costache

robert 82
Mesaje: 56
Membru din: Vin Dec 28, 2012 19:45

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de robert 82 »

Ichim Cristian scrie:Noi ca organizatori suntem deacord cu orice modificare propusa de participantii la competitie, atata vreme cat vorbim despre oameni implicati cu adevarat in aceasta competitie. Exista regulamentul publicat si mai multe echipe si-au manifestat dorinta de a participa la acest concurs in conditiile date, dar pana la data de astazi 4 iulie 2013 nu exista decat o echipa care a platit avansul si a confirmat locul in aceasta competitie. Sa luam hotararea de a modifica regulamentul acum ar insemna ca noi sa desconsideram acordul celor deja inscrisi.
Solutia pe care o vedem in acest moment este ca daca pana la data 15 iulie nu va exista o dorinta clara exprimata de majoritate vizavi de cati pesti sa conteze pentru clasamentul final, este sa mergem mai departe in aceste conditii.
Asteptam in continuare plata avansului pana la data de maxim 15 iulie ca sa putem confirma desfasurarea competitiei.
Multumim.
Cum sa platim pana pe 15 iulie avansul daca nu se stie nici regulamentul ? Ca sa nu mai zic ca imi vine nu stiu cum sa platesc ceva unor oameni de care nu am auzit niciodata si care sunt la primul concurs organizat. Iar taxa nu este una modica, dimpotriva.
In concluzie, hai cu un regulament final, si cu explicatii ce se intampla cu avansul daca nu se aduna echipele dorite.
Vancea Robert

claudiucostache
Mesaje: 152
Membru din: Joi Iul 01, 2010 22:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de claudiucostache »

robert 82 scrie:
Ichim Cristian scrie:Noi ca organizatori suntem deacord cu orice modificare propusa de participantii la competitie, atata vreme cat vorbim despre oameni implicati cu adevarat in aceasta competitie. Exista regulamentul publicat si mai multe echipe si-au manifestat dorinta de a participa la acest concurs in conditiile date, dar pana la data de astazi 4 iulie 2013 nu exista decat o echipa care a platit avansul si a confirmat locul in aceasta competitie. Sa luam hotararea de a modifica regulamentul acum ar insemna ca noi sa desconsideram acordul celor deja inscrisi.
Solutia pe care o vedem in acest moment este ca daca pana la data 15 iulie nu va exista o dorinta clara exprimata de majoritate vizavi de cati pesti sa conteze pentru clasamentul final, este sa mergem mai departe in aceste conditii.
Asteptam in continuare plata avansului pana la data de maxim 15 iulie ca sa putem confirma desfasurarea competitiei.
Multumim.
Cum sa platim pana pe 15 iulie avansul daca nu se stie nici regulamentul ? Ca sa nu mai zic ca imi vine nu stiu cum sa platesc ceva unor oameni de care nu am auzit niciodata si care sunt la primul concurs organizat. Iar taxa nu este una modica, dimpotriva.
In concluzie, hai cu un regulament final, si cu explicatii ce se intampla cu avansul daca nu se aduna echipele dorite.

1. Stimate domn, regulamentul este cel stabilit initial si anume 2 pesti. Daca se va tine concursul, in cadrul sedintei tehnice putem supune la vot schimbarea lui, doar daca echipele participante doresc asta.
2. Banii ii depui intr-un cont deschis oficial. Banii circula oficial, nu din mana in mana.
3. Daca tu persoanal nu ai auzit de mine, poti obtine alte informatii de la pescarii renumiti.
4. In cazul in care concursul nu se tine AVANSUL SE RESTITUIE.
5. La asa taxa asa premii, mai bine de 12 ori taxa de inscriere!!!
Claudiu Andrei Costache

Rep
Mesaje: 160
Membru din: Mar Mai 01, 2012 17:09

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de Rep »

Repciuc,Bontas,+partener -participa.

Avatar utilizator
the mover
Mesaje: 677
Membru din: Mie Noi 10, 2010 16:19

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de the mover »

Dan Stoica-Marius Voicu
Dan Stoica
CLUBUL GREEN LAKE
4Carphttp://www.crapmania.ro/forum/marele-bazar-f8/ ... 25664.html
Dacă vrei să ştii cine este un om, dă-i o funcţie de conducere.

Ichim Cristian
Mesaje: 169
Membru din: Sâm Iun 16, 2012 17:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carp Monsters Sarulesti – 10-15 septembrie 2013 (118 ore

Mesaj de Ichim Cristian »

Va rog sa intrati cat mai urgent in contact cu noi.

1. Stoenescu Ionut + parteneri
2. Hurba Ioan + parteneri
3. Boicu Ionut, Lupu Daniel
4. Ionescu Florian, Dragomir Sorin, Buse Ionut
5. Razvan Marinescu, Cristian Cretoiu
6. Becker Fishing Team
7. Maracineanu eugen
8. Felix-parteneri
9. Nelepcu Cristian
10. Miro team fishing

Echipe confirmate pana la data de 31 iulie. Asteptam confirmarea achitari cat mai urgent.

1.Dan Marinescu + parteneri
2. Florin Murgeanu + parteneri
3. Andrei Popescu + parteneri
4. Bebe Costache + parteneri
5. Marius Avram,Catalin Zegheru,Catalin Jercan
6. Nederi Mihai + Nederi Larisa
7. Radu Roman+ parteneri (achitat integral)
8. Repciuc,Bontas,+partener
9. Dan Stoica – Marius Voicu
10. PVTV1 (achitat integral)
11. PVTV2 (achitat integral)
12. Bogdan Dragan, Robert Sorban, Mihai Pripon
13. Adrian Zarguzon + parteneri
14. Razvan Ulmeanu + Marius Ionita

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”