CLASAMENTUL ADEVARULUI 2008

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ Mary


Eu stiam ca acel concurs de la Greaca a fost organizat intre politisti ...Nu este asa ?

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

Florentin Iuga scrie: Doua mici erori. La cupa iernii si la crapmania a fost runner.
----------------- :shock: ce gluma...... :D :D...nu uita ca aici nu esti acasa ....cu totul ca vad ca DAN a percutat imediat fara sa gandeasca....
Ultima oară modificat Sâm Dec 13, 2008 19:24 de către petre iulian, modificat 1 dată în total.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

Dane ziceai ceva cumva?......nu am nimic...SI cand ma gandesc cum am fost si filmat cum pescuiam ca runner :D :D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Mesaj de Mary2005 »

Dan Mitranescu scrie:@ Mary


Eu stiam ca acel concurs de la Greaca a fost organizat intre politisti ...Nu este asa ?
nu ......
CS Natural Carp

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Mesaj de cipibm »

Parca v-au muit laudatorii :lol: :lol:

Mary2005
Mesaje: 194
Membru din: Joi Mar 23, 2006 15:34

Mesaj de Mary2005 »

cipibm scrie:Parca v-au muit laudatorii :lol: :lol:
muit ?
CS Natural Carp

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@iulian

Vrei cumva sa tragi un semnal de alarma organizatorilor de concursuri ? :roll: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

petre iulian scrie:
Florentin Iuga scrie: Doua mici erori. La cupa iernii si la crapmania a fost runner.
----------------- :shock: ce gluma...... :D :D...nu uita ca aici nu esti acasa ....cu totul ca vad ca DAN a percutat imediat fara sa gandeasca....
Daca analizezi toata desfasurarea clasamentului ai sa observi ca asa "gandeste Dan" nu ca "nu gandeste". Mai exact in urma sesizarilor facute se conformeaza acestora .Intervine numai acolo unde este convins ca stie realitatea.

In situatia ta MV 2 am ramas putin incurcat pentru ca eu stiam contrariul (asta dintr-o filmare de care nu eram sigur ),iar la Crapmania chiar nu stiam nimic...

Nu stau sa fac "sapaturi", decat concluzionez discutiile de aici. Asa ca daca vrei ceva raspunde "acuzatilor" facute de Florentin si lamureste lucrurile.Daca reusesti am sa te introduc la loc in clasament imediat... "fara sa gandesc" !!! :D

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

Vladut Mateianu scrie:@iulian

Vrei cumva sa tragi un semnal de alarma organizatorilor de concursuri ? :roll: :oops:
----------------

:D :D... da....ca echipa noastra George-Iulian e formata din 2 pescari cu drepturi depline si daca eu pescuiesc numai noaptea (strategia echipei) nu inseamna ca eu sunt runner . .....la Moara Vlasiei am fost filmat cu lanseta-n mana si daca SEFU afirma ca eu am fost runner atunci inseamna ca am incalcat regulamentul si am furat si asta e foarte grav......! Culmea ca in filmare am prezentat si runnerul echipei CATALIN DUTA .... :D .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

la Moara Iulian a fost concurent

ps

Dane daca concursul de la peris organizat de Aps a fost admis te rog daca poti sa/mi modifici si mie,am acolo locul 1 din 16
Ultima oară modificat Dum Dec 14, 2008 20:28 de către George-Alexandru, modificat de 2 ori în total.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”