Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
costi_costi
Mesaje: 85
Membru din: Dum Iul 19, 2009 21:29
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de costi_costi »

bogkba scrie:Daca era in primii 6 i se cuvenea cupa,adica primea o mentiune,dar daca este nevoie si s-a clasat in primii 6 personal ma voi ocupa de aceasta problema(doar sa-mi spui cum il cheama pe prietenul tau),cat despre stiri eu zic ca mereu am informat pescarii,daca este nevoie maine cand intru in posesia listei finale(aceasta din greseala a ramas la arbitru) o sa o public eu.Dar asta este cu totul alt topic!

Salut Bogdan,

poate te ocupi si de cupa partenerului meu, am vb cu D-nul Marinita...dar atat...nu s-a rezolvat nimic pana acum cu toate ca i-a promis...noi am iesit pe 4 la Cupa debutantului, dar cupa :?: ...cel mai rau imi pare ca-i promisesem cupa partenerului meu, pt ca el nu a reusit sa termine acel concurs.

Merci mult pt interes !

Costi Pascu.
Costi Pascu

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de bogkba »

Tu esi prietenul lui Laurentiu?Daca da ai nr meu de telefon sau daca nu-l ai il gasesti pe site-ul lacului,astept un raspuns!

Avatar utilizator
laurentiu sarghie
Mesaje: 362
Membru din: Lun Iun 08, 2009 6:52

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de laurentiu sarghie »

Nu Bogdan, nu e prietenul meu. Prietenului meu Gabi Sarbu de la Pelicanu' i s-a promis cupa. (nici in ziua de azi nu inteleg de ce nu i s-a dat pe balta) de catre Dan Marinita. dar baiatul cu bun simt nu a mai insistat. Din punctul meu de vedere acea cupa conta foarte mult pentru un debutant.
Oricum nu mai conteaza.........data viitoare o sa ia lucul I si poate atunci o sa-l vbage si pe el cineva in seama.

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Andrei Popescu »

Pt lumea carp fishingului din punctul meu de vedere cupele dubutantilor sunt unele din cele mai importante pt dezvoltarea acestui sport deci motivarea participantilor este mai mult decat importanta sau mai bine spus gustul cu care pleaca de acolo trebuie sa fie unul de dulce de strawbery nu de moster crab.
Am cunoscut baieti de la Bunget Laurentiu si mi au parut niste baieti bine intentionati dar probabil sunt si ei inca la inceput.
Am 3 sugesti pe care as dori sa le fac si sper sa fie luate constructiv :
- daca sunt mai putine echipe la inceputul concursului sa se anunte, ca premiile au fost diminuate
- concursurile sa aiba cel putin 2 arbitri
- si atunci cand este un concurs cu trei pescari cu drepturi depline sa fie facute 3 cupe si medali

www.meetcarp.ro
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Dan Marinita »

costi_costi scrie:
bogkba scrie:Daca era in primii 6 i se cuvenea cupa,adica primea o mentiune,dar daca este nevoie si s-a clasat in primii 6 personal ma voi ocupa de aceasta problema(doar sa-mi spui cum il cheama pe prietenul tau),cat despre stiri eu zic ca mereu am informat pescarii,daca este nevoie maine cand intru in posesia listei finale(aceasta din greseala a ramas la arbitru) o sa o public eu.Dar asta este cu totul alt topic!

Salut Bogdan,

poate te ocupi si de cupa partenerului meu, am vb cu D-nul Marinita...dar atat...nu s-a rezolvat nimic pana acum cu toate ca i-a promis...noi am iesit pe 4 la Cupa debutantului, dar cupa :?: ...cel mai rau imi pare ca-i promisesem cupa partenerului meu, pt ca el nu a reusit sa termine acel concurs.

Merci mult pt interes !

Costi Pascu.
@Costi
eu am vorbit la telefon cu unul dintre participanti si a ramas ca ma suna sa ne intalnim deoarece fixasem si data cand sa se realizeze aceasta intre alte discutii cupa este la mine pe masa deci astept .Nu de alta dar eu nu am cu sa contactez persoana in cauza(novatini) parca
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Dan Marinita »

Lista cu cei inscrisi

1.Sandu Gabriel
2.Petre Cristian - Anghel Ciprian
3.Dan Mitranescu + parteneri
4.Vali Simescu + parteneri
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
costi_costi
Mesaje: 85
Membru din: Dum Iul 19, 2009 21:29
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de costi_costi »

@Costi
eu am vorbit la telefon cu unul dintre participanti si a ramas ca ma suna sa ne intalnim deoarece fixasem si data cand sa se realizeze aceasta intre alte discutii cupa este la mine pe masa deci astept .Nu de alta dar eu nu am cu sa contactez persoana in cauza(novatini) parca[/quote]

Da asa este, e vb de Nowatyni...o sa ia legatura cu Dvs astazi.

Multumesc frumos !
Costi Pascu

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Dan Marinita »

costi_costi scrie:@Costi
eu am vorbit la telefon cu unul dintre participanti si a ramas ca ma suna sa ne intalnim deoarece fixasem si data cand sa se realizeze aceasta intre alte discutii cupa este la mine pe masa deci astept .Nu de alta dar eu nu am cu sa contactez persoana in cauza(novatini) parca
Da asa este, e vb de Nowatyni...o sa ia legatura cu Dvs astazi.

Multumesc frumos ![/quote]

Toate cele bune :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Dan Marinita »

5. Tata Nitu
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs TROFEUL LOGAN-Lacul 2- Bunget Bratesti.

Mesaj de Dan Marinita »

La solicitarea mai multor echipe de pescari care doresc sa participe modific data de desfasurare si anume in loc de 29 iul.-1aug concursul se va desfasura in perioada 01 .AUG -- 05 AUG.

Multumesc pentru intelegere
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”