Cum sa faci 2000 EUR in 2 zile ?!

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Daniel Costache

uite iti dau eu citeva concursuri la care poti merge si castiga fara probleme -faci un perete de diplome si te simti bine :

1.concursul de urari de Anul Nou - organizat de Asociatia de hipoacuzici "Striga la mine!" sector 5 Bucuresti
2.concursul de carte - organizat de Asociatia de orbi "Braille reloaded" jud Ilfov
3.concursul de pescuit mreana - organizat de Asociatia "Nitramonia" Fagaras pe canalul de scurgere de la uzina
4.concursul de aruncare la punct fix cu boilies - organizat de "santierul naval Constanta" - sectia laminor
5.concursul de crap - organizat de Iliuta Goiean
samd .

PS - am stat alaturi la un concurs si te stiam om serios . De ce umblii cu cacaturi ?

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Yamaha

Cristi , TU LASI TRAUME - nu poti ramine traumatizat ! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

deschid aici lista de inscriere la concursul nr. 2 "CONCURSUL DE CARTE":
1. Stevie Wonder
2. George Nicolescu

Senzor anunta si un premiu pentru cel mai talentat pescar:
premiul RAY CHARLES, constand intr-un pian cu coada si partitura originala a piesei "Georgia on my mind!"
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

propun ca la concursul nr 5 organizatorul sa ofere in dar fiecarui participant cate un volum "AVENTURILE BARONULUI MUNCHAUSEN" cu dedicatie si autograf!
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@dani hentiu
ulterior am vazut ca era vorba de somn!
oricum, felicitari! doar bahmude enezan mai prinde asa somni mari!
cu zorba si munaf!
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei - sau de ce nu ?! la punctul 5 - cite un volum din "Garcea si oltenii" legat in piele orange sau editia princeps din "Turtlle ninja" - in limba italiana , cu semnatura olografa a autorului .

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

deasemenea, exista mari sanse sa se aleaga praful de concursul nr. 5 daca accede pe balta, pe acordurile celebrei melodii "Eye of the tiger", ROCKY "PILHAN" BALBOA! eventual putin ciupit...
The One Team

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu »

la sectorul caterinca este greu sa va bata cineva :lol: ....cred ca mai bine nu ma bagam ca mi-am aprins paie in cap

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Andrei - ce te faci cu Tataie venind pe motocicleta , cantand "WAR" melodie a nu mai putin celebrei formatii "Frankie goes to Hollywood" , imbracat in halat de matase , lasciv atirnind pe corp , cu pumni plini de bandaje pline de piulitze marimea 12 si cu Terente bagat in marsupiu ? S-a stricat concursul si fuge lumea ca la 21 decembrie - Piata Revolutiei , rupindu-si firele de la ciorap , hainele de pe ei , etc !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Dani Hentiu scrie:la sectorul caterinca este greu sa va bata cineva :lol: ....cred ca mai bine nu ma bagam ca mi-am aprins paie in cap
Bine macar ca suntem buni la ceva . Oricum maestre spune-ne de somnul ala ceva , ca ne-a sunat Enizan Hamudel si e fiert pe tine !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”