Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cercani

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
CristiK
Mesaje: 24
Membru din: Joi Oct 27, 2011 18:09

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de CristiK »

matei.m scrie:Dulapiori de Greaca !!!

Corect ar fi "Dulapiori de Greaca, 2011 !!! "
2o August mai exact !!!
Rusinica !!!!

Avatar utilizator
kelu84
Mesaje: 371
Membru din: Dum Apr 08, 2012 9:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de kelu84 »

dezvolta ideea daca tot ai scris...

Avatar utilizator
taloi ionut
Mesaje: 147
Membru din: Vin Mai 25, 2012 15:36

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de taloi ionut »

Indiferent cand au fost prinsi,sunt frumosi.....iar la Greaca sunt in prezent trofee si mai frumoase,trebuie doar sa le scoatem...asta daca putem:)
MG Special Carp

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Matei Marin »

CristiK scrie:
matei.m scrie:Dulapiori de Greaca !!!

Corect ar fi "Dulapiori de Greaca, 2011 !!! "
2o August mai exact !!!
Rusinica !!!!
Corect ar fi sa nu intru in polemica cu tine ptr. ca eu nu am specificat data exacta, am spus ca in ultima perioada si cuvantul ,,rusinica" sa-l adresezi cui vrei tu.................., dar nu mie.

CristiK
Mesaje: 24
Membru din: Joi Oct 27, 2011 18:09

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de CristiK »

matei.m scrie:
CristiK scrie:
matei.m scrie:Dulapiori de Greaca !!!

Corect ar fi "Dulapiori de Greaca, 2011 !!! "
2o August mai exact !!!
Rusinica !!!!
Corect ar fi sa nu intru in polemica cu tine ptr. ca eu nu am specificat data exacta, am spus ca in ultima perioada si cuvantul ,,rusinica" sa-l adresezi cui vrei tu.................., dar nu mie.
Corect ar fi sa nu intrati pentru ca o sa pierdeti plus ca nu am facut nici armata nici facultatea impreuna ca sa ne vorbim la pertu, eu v-am raspuns politicos .

La aceasta postare
taloi ionut scrie:a mai fost cineva pe Greaca?......dulapiorii au mai iesit?...ceva poze daca se poate....multumesc!
A venit raspunsul Dvs cu dulapiorii, ceea ce in sensul unei logici coerente inseamna ca ar fi prinsi anul asta cel putin teoretic, altfel asteptam poze si cu somnii africani de acum 3 ani .

Plus ca se vede cu ochiul liber fara sa te mai uiti la detaliile pozelor ca balta e mult secata, cine a vazut Greaca anul trecut si a vazut-o si anul asta ......
DAR in spiritul romanesc, se merge la intimidare, tine... tine, nu tine o dregem din vorbe gen nu am spus data cand au fost facute pozele!

Va multumesc!!!!!

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Matei Marin »

Anunt important !!!

- pe balta exista dozator de cafea !
- pe durata concursului se poate comanda de mancare la ferma : mic dejun, ciorbe, felul doi (ostropel, pulpe cu piure, etc).
- anumite standuri sunt dotate cu prize de curent electric.

Avatar utilizator
Matei Marin
Veteran
Mesaje: 7482
Membru din: Lun Mai 23, 2011 20:27

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Matei Marin »

Traseele spre balta (3 variante)
1. 50km (Bucuresti – Frumusani – Herasti – Hotarele – Greaca)
- mergeti pe DN4 (Bucuresti → Oltenita) pana la borna kilomentrica pe care este scris “Oltenita 31km” si apoi, mai departe, pana la prima intersectie unde vedeti o benzinarie pe partea dreapta
- la intersectie virati la dreapta pe DJ401B urmarind indicatorul catre Herasti, Hotarele
- mergeti pana la intrarea in Herasti, unde virati la stanga catre Hotarele pe DJ401
- ajungeti in Hotarele in centru si acolo virati la stanga
- urmati soseaua principala care vireaza la dreapta
- mergeti pana la iesirea din comuna, contiunati pe DN5A (fost DJ401) pana la intersectia cu DN41 (care vine de la Oltenita) si virati la dreapta pe DN41 spre Greaca
- ajungeti in Greaca, mergeti pana la o intersectie unde vedeti pe partea dreapta o statie de autobuz de culoarea albastra si virati la dreapta
- mergeti pana la iesirea din sat si continuati drumul, treceti printro vale si ajungeti pe digul care desparte doua balti
- dupa dig iesiti de pe soseaua asfaltata virand spre balta din stanga (Greaca – Cercani) si contiunati drumul pietruit de pe marginea baltii pana la cladirea administratiei

2. 90km (Bucuresti – Jilava – Calugareni – Daita – Baneasa – Pietrele – Prundu – Greaca)
- mergeti pe DN5 / E70 (Bucuresti → Giurgiu) trecand pe rand prin localitatile: Jilava, 1 Decembrie, Adunatii-Copaceni, Calugareni, Uzunu si contiunati pe E70 pana la sensul giratoriu cu indicator stanga Oltenita, dreapta Giurgiu
- intrati in sensul giratoriu si iesiti pe a doua iesire, pe DN41 (spre Oltenita)
- continuati pe DN41 trecand prin localitatile Daita, Plopsoru, Frasinu, Baneasa, Pietrele, Prundu si ajungeti la Greaca
- intrati in Greaca, mergeti pe drumul principal, treceti de biserica si continuati pana cand vedeti o cladire mare alba (scoala) aflata pe partea dreapta in sensul de mers
- in intersectia imediat urmatoare virati la stanga
- mergeti pana la iesirea din sat si continuati drumul, treceti printro vale si ajungeti pe digul care desparte doua balti
- dupa dig iesiti de pe soseaua asfaltata virand spre balta din stanga (Greaca – Cercani) si continuati drumul pietruit de pe marginea baltii pana la cladirea administratiei

3. 95km (Bucuresti – Frumusani – Soldanu – Oltenita – Chirnogi – Cascioarele – Greaca)
- mergeti pe DN4 (Bucuresti → Oltenita) pana ajungeti in Oltentina
- continuati pe drumul principal pana la indicatorul spre Giurgiu si virati la dreapta in intersectie pe DN41
- traversati podul si continuati pe DN41 pana ajungeti la Greaca (trecand prin Chirnogi si Cascioarele)
- ajungeti in Greaca, mergeti pana la o intersectie unde vedeti pe partea dreapta o statie de autobuz de culoarea albastra si virati la dreapta
- mergeti pana la iesirea din sat si continuati drumul, treceti printro vale si ajungeti pe digul care desparte doua balti
- dupa dig iesiti de pe soseaua asfaltata virand spre balta din stanga (Greaca – Cercani) si continuati drumul pietruit de pe marginea baltii pana la cladirea administratiei.

Avatar utilizator
Dragoi Adrian
Mesaje: 612
Membru din: Mie Noi 03, 2010 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Dragoi Adrian »

Catalin525 scrie:cedez locul la acest concurs fff urgent am achitat avansul 600....doresc decat 500 lei am foarte urgent nevoie de bani.

pm sau 0733949511 Catalin
400 lei fffff urgent
CARP MANIACS TEAM

Avatar utilizator
Dragoi Adrian
Mesaje: 612
Membru din: Mie Noi 03, 2010 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Dragoi Adrian »

Catalin525 scrie:
Catalin525 scrie:cedez locul la acest concurs fff urgent am achitat avansul 600....doresc decat 500 lei am foarte urgent nevoie de bani.

pm sau 0733949511 Catalin
400 lei fffff urgent
CARP MANIACS TEAM

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Agentilor de Politie editia A-2 A- 05.07-08.07 Cer

Mesaj de Marian Constantin »

O întrebare am pentru organizator .. Un membru al clubului Overten a plătit un avans la acest concurs

Din păcate el face parte si din lotul care participa la CN si nu a putut participa la acest concurs ...

Îmi puteți răspunde domnule Matei si domnule George de ce nu i s-a putut returna avansul atâta timp cât concursul s-a anunțat cu 11 echipe si acum participa 13 ?

Pentru Vladut Mateianu , la concursurile organizate de tine cum se procedeaza in aceasta situație ?
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”