CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, 15-18 MAI, BALTA LAZAR, ALEX.

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, 15-18 MAI, BALTA LAZAR, ALEX.

Mesaj de doru_croc »

popescu59 scrie:De ce oare nu ma mira ca niste intelectuali ca voi fac numai comentarii fara rost .Baieti va inteleg stiu cum este sa stai in casa si sa comentezi ce fac altii la pescuit , da da .Asta este cred ca de la camera tel. au iesit asa negri . S-au poate ca sunt romii :lol: :lol:

Recomand celor inscrisi in acest concurs cel putin 1 partida de antrenament , pestele este foarte capricios si te poti trezi in ziua concursului ca nu ai ce iti trebuie .
E valabil si pentru cei din zona si mai ales pentru Doru care le stie pe toate .
De atât antrenament ti s-a tăiat elanul în concurs și te-ai retras că te pregătești pentru Periș.
Dar nu te văd în grilă.
E clar. Te-a dărâmat concursul de pe Lazar. ....Psihic :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Ion Mironov
Mesaje: 478
Membru din: Mie Dec 09, 2009 15:47
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, 15-18 MAI, BALTA LAZAR, ALEX.

Mesaj de Ion Mironov »

Aoleeeooooo Doruleee....lasa omu in pace ca a facut icter....cred ca la peris a fost doar la antrenament si a uitat de concurs.
Mironov Ion Valentin
http://www.barcute-plantat.com
0726424099

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP, 15-18 MAI, BALTA LAZAR, ALEX.

Mesaj de matei1971 »

Eu cred ca s-a dus pe alta balta la Peris!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”