Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
fredd
- Mesaje: 113
- Membru din: Mie Aug 17, 2011 14:02
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de fredd »
Carpbait Fredy
Campeon del Mondo at Titirobil 2010/ 2012/2013
Campeon Olimpico /2012/2016/2020
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru
17. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
17. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
18. ...
...
24. Madalin Darla - rezervat
CS APS
-
george tomescu
- Mesaje: 972
- Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu »
Lista de participare:
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Petrica Balan - avans
9. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
10. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
11. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
12. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
13. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
14. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
15. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
16. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
17. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
18. Madalin Darla - rezervat
19. Dacic Carp Club: Andrei Serban
20. ...
CS APS