Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
george tomescu
Mesaje: 972 Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu » Mar Aug 27, 2019 10:36
LISTA COMPLETA
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. Vasile + part.
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Mădălin Dîrlă-Sima Vlad-Mocanu Vlad
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
22. Dragos Mardare + part.
23. Vali Matei
24. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță
CS APS
Alexandru Dogaru
Mesaje: 161 Membru din: Vin Mar 27, 2015 21:45
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Alexandru Dogaru » Dum Sep 08, 2019 20:43
Din pacate Alex Dogaru & Alex Istrate nu putem participa. Multumim pentru intelegere.
"Three-fourths of the Earth’s surface is water, and one-fourth is land. It is quite clear that the good Lord intended us to spend triple the amount of time fishing as taking care of the lawn."
george tomescu
Mesaje: 972 Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu » Mar Sep 17, 2019 9:51
Arrow International sponsorizeaza evenimentul cu 4 seturi de senzori pentru clasamentul general si 3 scaune pentru locurile 1 / sectoare
Fişiere ataşate
FIIU5326_1.JPG (127.27 KiB) Vizualizat de 1012 ori
OLHX3949_1.JPG (166.61 KiB) Vizualizat de 1012 ori
JQII7546_1.JPG (161.76 KiB) Vizualizat de 1012 ori
CS APS
george tomescu
Mesaje: 972 Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu » Vin Sep 20, 2019 18:19
ULTIMELE 3 LOCURI LIBERE
ACTUALIZARE LISTA
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Vasile + part.
9. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
10. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
11. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
12. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
13. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
14. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
15. Madalin Darla - avans
16. Paintexpert: Andu Gagiu
17. TNTBait -Florian Serban+parteneri - avans
18. Dragos Mardare + part. - avans
19. Vali Matei - avans
20. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță - avans
21. TNTBait 2: Marius Dumitru
22.
23.
24.
CS APS
george tomescu
Mesaje: 972 Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu » Lun Sep 30, 2019 10:17
ULTIMELE 2 LOCURI LIBERE
ACTUALIZARE LISTA
1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
5. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
6. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
7. Vasile + part.
8. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
9. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
10. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
11. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
12. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
13. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
14. Madalin Darla - avans
15. Paintexpert: Andu Gagiu
16. TNTBait -Florian Serban+parteneri - avans
17. Dragos Mardare + part. - avans
18. Vali Matei - avans
19. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță - avans
20. TNTBait 2: Marius Dumitru
21. Nicu Dragomir + Adrian Ispas
22. George Paduraru
23.
24.
CS APS
jdmishere
Mesaje: 714 Membru din: Dum Mai 01, 2011 11:50
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de jdmishere » Joi Oct 03, 2019 9:47
Exista catering sau vin cu ceaunul?
Dragos MARDARE
CS APS
george tomescu
Mesaje: 972 Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de george tomescu » Joi Oct 03, 2019 11:28
jdmishere scrie: ↑ Joi Oct 03, 2019 9:47
Exista catering sau vin cu ceaunul?
bucătarul nostru e plecat în munți
, iar restaurantul din Naipu este inchis
așa ca: la ceaun !!!
începând cu 2020, Bila2 va oferi mâncare produsă local
se lucreaza la bucătărie, dotări tehnice etc.
CS APS