CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
danicos
pescar de competitie
Mesaje: 1025
Membru din: Mie Noi 17, 2010 17:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de danicos »

gixy scrie:Se mai desfasoara concursul?
Nu cred.
Oricum, echipa: Dan Bunghez + Alex Statie + Alex Galceava nu mai poate participa!

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de stress »

gixy scrie:Se mai desfasoara concursul?
am vazut pe alt site anuntul prin care se amana concursul pentru perioada 21-23 sept.
stefan avram

Avatar utilizator
Dragoi Adrian
Mesaje: 612
Membru din: Mie Noi 03, 2010 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de Dragoi Adrian »

Aia e cupa tnt
CARP MANIACS TEAM

gosdra
Mesaje: 50
Membru din: Mie Ian 18, 2012 20:39

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de gosdra »

Anghel Dragos- Iosif Denisa

Avatar utilizator
bax
Mesaje: 723
Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
Puncte: 0
Localitate: moreni
Contact:

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de bax »

Nu e corect sa va inscrieti pe lista daca nu sunteti in stare sa platiti cea mai mica taxa in care va da si de 4 mil nada si din cauza voastra sa nu se tina concursul, si nici alti doritori seriosi sa nu aiba loc de voi. Ar trebui sa se faca o lista
Cu tepari si sa nu mai puteti participa la nici un concurs
Carpbait

sandus.
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Ian 29, 2005 10:44
Puncte: 0

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de sandus. »

lista de tepari ar trebui sa inceapa cu insusi organizatorul gheorghe razvan, o persoana fara cuvant si cu care nu se poate discuta deoarece gaseste mereu scuze sa nu raspunda la telefoane.
daca te uiti nici regulament de concurs nu a fost in stare sa faca, la copiat exact de la v. mateianu ! nu asa te ocupi cand vrei sa castigi bani din asta stimate "BAX"... :oops: sper ca macar banii inapoi sa se dea, daca nu iese iures. :mrgreen:

DeduDaniel
Mesaje: 165
Membru din: Mie Iul 20, 2011 21:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de DeduDaniel »

Ar fi normal sa primim si noi un raspuns!!! Se tine sau nu? Trebuie sa stim din timp ca sa ne luam concediu!!! Ms.

Avatar utilizator
bax
Mesaje: 723
Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
Puncte: 0
Localitate: moreni
Contact:

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de bax »

Nu vad cu ce te-am deranjat, cred ca ce am spus este corect, nu crezi?Plus de asta eu nu pot vb despre un om care inca nu mi-a tras nici o teapa, dar eu la ora actuala nu ma pot inscrie la concursul de la tamcabesti ca nu stiu daca se mai tine asta, atat am avut de adaugat, cu respect pentru toti pescarii "BAX" :D
Carpbait

Avatar utilizator
Razvan Gheorghe
Mesaje: 999
Membru din: Lun Oct 23, 2006 11:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de Razvan Gheorghe »

Salutare.Datorita nr mic al echipelor care au achitat avansul concursul se anuleaza.Persoanele care au achitat taxa de concurs sunt rugate sa ma contacteze pt returnarea banilor.Va multumesc
RAZVAN GHEORGHE
CarpBait Fishing Club
ViceCampion Național 2020
Campion National 2022
http://www.carpbait.ro

Imagine

Avatar utilizator
Razvan Gheorghe
Mesaje: 999
Membru din: Lun Oct 23, 2006 11:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CUPA CARPBAIT EDITIA 1 BALTA SULIMANU

Mesaj de Razvan Gheorghe »

sandus. scrie:lista de tepari ar trebui sa inceapa cu insusi organizatorul gheorghe razvan, o persoana fara cuvant si cu care nu se poate discuta deoarece gaseste mereu scuze sa nu raspunda la telefoane.
daca te uiti nici regulament de concurs nu a fost in stare sa faca, la copiat exact de la v. mateianu ! nu asa te ocupi cand vrei sa castigi bani din asta stimate "BAX"... :oops: sper ca macar banii inapoi sa se dea, daca nu iese iures. :mrgreen:
Salut.Cand ai sunat si nu am raspuns?Erai cumva pe lista persoanelor care au platit avansul?In alta ordine de idei...sa sti ca nu vreau sa copiez pe nimeni mai ales pe Vladut Mateianu de altfel o persoana pe care eu o stimez foarte mult.Toti care au platit avansul isi vor primi bani inapoi eu nu am dat niciodata tepe nu sunt omul care face asa ceva.Cu cine am avut placerea sa discut?
RAZVAN GHEORGHE
CarpBait Fishing Club
ViceCampion Național 2020
Campion National 2022
http://www.carpbait.ro

Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”