1. Alex Savin OK 16.30
2. Stoian Mihai OK 16.30
3. CS APS Andrei Iosif OK 16.30
4. Cristian Margarit OK 16.30
5. Fair Play Fishing - Govoreanu Marius OK 16.30
6. George Raceanu
7. Daniel Constantinescu
8. Alexandru Istrate OK 16.30
9. Alexandru Cucuianu
10. The One - Alexandru Chivu OK 16.30
11. Andrei Kusitschi OK 16.30
12. CS APS Liviu Ilie OK 16.30
13. Dobre Nicusor OK 16.30
14. GD Carp Team Dumitru George OK 16.30
15. CS APS Dragos Mardare OK 16.30
16. Bogdan Constantinescu OK 16.30
17. Fair Play Fishing - Vasilescu Tomita OK 16.30
18. Lozinca Florin OK 16.30
19. Dan Bararu OK 16.30
20. Duduman Florin
21. Denys Paffony OK 16.30
22. Radu Cristi OK 16.30
23. CS APS Dan Petrescu OK 16.30
24. Anghelin Adrian OK 16.30
25. Nicusor Stancu
26. Green Lake - Neicu Robert
27. The One - Dan Serban OK 16.30
28. Anghel Petrisor OK 16.30
29. The One - Alex Matea OK 16.30
30. CS APS Florin Dinu OK 16.30
Va rog daca puteti sa ne strangem pe balta la ora 16.30 sa tragem la sorti mai repede. La 19.30 deja e intuneric bezna si ar fi bine sa avem timp sa ne organizam pe lumina!
1. Alex Savin OK 16.30
2. Stoian Mihai OK 16.30
3. CS APS Andrei Iosif OK 16.30
4. Cristian Margarit OK 16.30
5. Fair Play Fishing - Govoreanu Marius OK 16.30
6. George Raceanu 16.30
7. Daniel Constantinescu
8. Alexandru Istrate OK 16.30
9. Alexandru Cucuianu
10. The One - Alexandru Chivu OK 16.30
11. Andrei Kusitschi OK 16.30
12. CS APS Liviu Ilie OK 16.30
13. Dobre Nicusor OK 16.30
14. GD Carp Team Dumitru George OK 16.30
15. CS APS Dragos Mardare OK 16.30
16. Bogdan Constantinescu OK 16.30
17. Fair Play Fishing - Vasilescu Tomita OK 16.30
18. Lozinca Florin OK 16.30
19. Dan Bararu OK 16.30
20. Duduman Florin 16.30
21. Denys Paffony OK 16.30
22. Radu Cristi OK 16.30
23. CS APS Dan Petrescu OK 16.30
24. Anghelin Adrian OK 16.30
25. Nicusor Stancu 16.30
26. Green Lake - Neicu Robert 16.30
27. The One - Dan Serban OK 16.30
28. Anghel Petrisor OK 16.30
29. The One - Alex Matea OK 16.30
30. CS APS Florin Dinu OK 16.30