Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Dum Feb 24, 2019 15:21
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
----------------------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 10
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mar Mar 19, 2019 14:43
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
----------------------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 9.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Vin Apr 05, 2019 10:46
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
----------------------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 9.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Vin Apr 05, 2019 10:47
Dorel Oprea scrie: ↑ Vin Apr 05, 2019 10:46
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
----------------------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Sâm Mai 11, 2019 12:44
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 9.
alex3
Mesaje: 65 Membru din: Dum Noi 03, 2013 17:33
Puncte: 0 Localitate: Bucharest
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de alex3 » Mar Mai 14, 2019 21:42
Alex Dănilă - Concurs Jerry - achitat avans
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mie Mai 15, 2019 6:03
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.Alex Dănilă +parteneri--ac.avans
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mar Mai 21, 2019 16:45
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
6.Cenusaru Tim Mihai Preduș+ parteneri
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.Alex Dănilă +parteneri--ac.avans
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 8
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Joi Mai 30, 2019 15:41
LISTA PARTICIPANTI CONCURS TOM
1.Carpbait team 1
2.X-treme Baits Marian Constantin+partener
3.Carpbait VLH
4.C&R Carp Team Raul Davidescu,Claudiu Bran
5.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian---achitat integral
6.Cenusaru Tim Mihai Preduș+ parteneri
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 6
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Marian Grebene
4.Bebereche Stefan,-parteneri
5.Alex Dănilă +parteneri--ac.avans
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 7