1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11C&R Carp Team Claudiu Bran, Raul Davidescu----avans
12.
locuri libere 1
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ parteneri
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ parteneri
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ parteneri
8.
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ parteneri
8.Rezervat
9.
10.
11.
12.
locuri libere 5
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +parteneri - avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ parteneri
8.Rezervat
9.Rezervat
10.
11.
12.
locuri libere 3
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.
12.
locuri libere 2
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.Alex Dănilă +partener- avans
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ partener
8.Rezervat
9.Rezervat
10.Nelu Onija+ partener --achitat integral
11.
12.
locuri libere 3
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.Alex Dănilă -avans
12.
locuri libere 1
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă+ partener
8.Rezervat
9.Rezervat
10.Nelu Onija+ partener --achitat integral
11.
12.
locuri libere 3
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa
1.Luyyy Carp Team 2 - avans
2.Ion Catalin ---avans
3.Carpbait VLH - avans
4.Luyyy Carp Team Bogdan Ungureanu +Soltuzu Adrian -achitat integral
5.Cenusaru Team Mihai Preduș,Marian Grebene,Cristian Dumitrescu -achitat
6.Voicu Mihai + parteneri -avans
7.BsB CarpBoilies - Denis Panca, Andrei Angelo - avans
8.Fabrica de Nada 1-achitat integral
9.Sorin Nicolae --avans
10. Marian Suiceanu,Alin Marincel,Marian Neagu--avans
11.Alex Dănilă -avans
12.
locuri libere 1
---------------------------------------
LISTA PARTICIPANTI CONCURS JERY
1.Artion Carp Team Ionut Nuta + partener
2.G Team Carp Gabriel Raducanu,Craciun Ancuta Elena
3.
4.Fabrica de Nada 2-achitat integral
5.Cristi Mihalache
6.Carp United Babită Stefan, Dan Stănoaia
7.Madalin Dîrlă,Costi Pascu,Ionut,Nip---achitat avans
8.Rezervat
9.Rezervat
10.Nelu Onija+ partener --achitat integral
11.
12.
locuri libere 3
ECHIPELE SUNT FORMATE DIN 2 PESCARI + RUNNER CU DREPTURI DEPLINE, (Runner`ul va achita 100 de lei si va primi cupa