Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Ian 14, 2019 14:37
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.M&M Carp Team. ------Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Alexandria Carp Te-am
4.Xtreme Bait Ionut Nuta+parteneri
5.Florin Sandu + parteneri
6.Mihai Dencu,Mihai Catalin
7.G.Team Carp Gabriel Răducanu
8.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
9.Vlh carpbait Liviu,Vali
10.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Ian 14, 2019 16:40
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.M&M Carp Team. ------Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.REZERVAT-------15 zile
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Alexandria Carp Te-am
4.Xtreme Bait Ionut Nuta+parteneri
5.Florin Sandu + parteneri
6.Mihai Dencu,Mihai Catalin
7.G.Team Carp Gabriel Răducanu
8.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
9.Vlh carpbait Liviu,Vali
10.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mar Ian 15, 2019 11:37
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.M&M Carp Team. ------Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Rezervat, 15 zile
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Ian 21, 2019 13:01
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.M&M Carp Team. ------Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Rezervat, 15 zile
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
11.M.G.Carp Bulgaria ------achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Ian 21, 2019 19:21
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.M&M Carp Team. ------Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Carpbait Simu Alexandru,Florin+George----achitat avans
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
11.M.G.Carp Bulgaria ------achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Ian 21, 2019 22:40
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.BSB Carp Boilies Mihai Kraus+parteneri-----Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Carpbait Simu Alexandru,Florin+George----achitat avans
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
11.M.G.Carp Bulgaria ------achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
TAXI
Mesaje: 194 Membru din: Mar Iul 29, 2014 23:01
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de TAXI » Mie Ian 30, 2019 8:57
Sa vina caldura.
Respect celor ce m-au invatat ce stiu....restul Dumnezeu hotaraste...
CARP LEGION CLUB.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Sâm Feb 02, 2019 18:19
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.BSB Carp Boilies Mihai Kraus+parteneri-----Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Carpbait Simu Alexandru,Florin+George----achitat avans
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
11.M.G.Carp Bulgaria ------achitat avans
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
9.Avramescu Razvan Adrian + parteneri
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mar Feb 05, 2019 19:47
LISTA PARTICIPANȚI
1.Claudiu Bran+Raul Davidescu,---Achitat avans
2.Alexa Adrian+Chiciudean Daniel,---Achitat avans
3.BSB Carp Boilies Mihai Kraus+parteneri-----Achitat avans
4.Lepadatu Ciprian + Flavius Rusu - Sibiu--Achitat avans
5.Maty+Dani -------Achitat avans
6.Brk Natural Fishing Team Nicu Brk ,Alexandru Nicu, Tudoroiu Iulian( TAXI)-----Achitat avans
7.X treme bait Ionut Nuta;Darian Niculoiu;Bogdan Mardare-achitat avans
8.Lucica+ parteneri----- achitat avans
9.Carpbait Simu Alexandru,Florin+George----achitat avans
10.Alexandria Carp Te-am-----achitat avans
11.M.G.Carp Bulgaria ------achitat avans
12.Alex Sautner +parteneri----achitat integral
LISTA, INTENȚIE
1Dan Sova+ parteneri
2.Tizu ion,Bebereche Stefan
3.Florin Sandu + parteneri
4.Mihai Dencu,Mihai Catalin
5.G.Team Carp Gabriel Răducanu
6.Ddb Team Adrian Cosmin,Sandu Marius,Comaneanu Nicu
7.Vlh carpbait Liviu,Vali
8.Andrei Ciorcila, Marius Melinte
9.Avramescu Razvan Adrian + parteneri