Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de Alexandru Mihai »

carp_master scrie:dar cu concursul ce s-a intamplat???? s-a terminat?cine a castigat? cat s-a prins? care a fost medie? care a fost captura?
Inca se cantareste...ce nu intelegi?...esti turc??... :mrgreen:
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de florian »

Ciocarlia4 scrie:
eugen dragnea scrie:Este pe sistemul cu cat mai multi cu atat mai bine ,adica ce depaseste peste X nr. de pescari reprezinta profit pur neimpozabil. :twisted:

Profit ??? Poate unii vor asa ceva. Promisiune??? Pe unii ii intereseaza profitul. Eu fac parte dintr-o alta categorie din care faci tu parte. Vom mai trai. Vom mai pescui. Si vom mai vorbi.
nu ne intereseaza profitul si alte aspecte financiare,dar normal fata de utilizatorii acestui forum aveti obligatia,atat timp cat ati postat un concurs aici, sa ne comunicatii si noua rezultatele acestuia.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de popescu59 »

(nu e prima oara cand va avertizez sa nu mai fiti offtopic. si d-voastra ati organizat concursuri si ati cerut sa aveti un subiect fara offtopicuri.)

Danut daca am intrebat citi participanti vor fi la acest concurs sunt off topic??? Vroiam sa ma inscriu la acest concurs dar nu s-a specificat citi concurenti se pot inscrie . Ce este off topic in asta ??? Si inca ceva vad ca intreaba toata lumea de rezultate , dar nu intreaba nimeni daca acest concurs s-a tinut.

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de florian »

popescu59 scrie:(nu e prima oara cand va avertizez sa nu mai fiti offtopic. si d-voastra ati organizat concursuri si ati cerut sa aveti un subiect fara offtopicuri.)

Danut daca am intrebat citi participanti vor fi la acest concurs sunt off topic??? Vroiam sa ma inscriu la acest concurs dar nu s-a specificat citi concurenti se pot inscrie . Ce este off topic in asta ??? Si inca ceva vad ca intreaba toata lumea de rezultate , dar nu intreaba nimeni daca acest concurs s-a tinut.
concursul s-a tinut,au fost poze puse pe alt site. dar cred dupa ce am vazut pozele ca au fost max.8 echipe.

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de valiauto68 »

Din cate am auzit s-a castigat cu aprox 60 kg, captura fiind in jur de 3 kg si ceva....

Avatar utilizator
Neacsu Mircea
Mesaje: 517
Membru din: Joi Mar 24, 2011 19:56

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de Neacsu Mircea »

Vladut Mateianu scrie:
carp_master scrie:admin , dar fiind un colaborator al crapmaniei , tu trebuie sa ai un nr de contact de la organizatorul concursului , poti sa il rogi sa posteze si el un clasament final?poate si niste poze?

CEI CARE POSTEAZA CONCURSURI AICI SUNT OBLIGATI SA FACA ASTA.



Ori sunteti SERIOSI ,ORI LAZAR partea 2
Vice Campion National 2014

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de eugen dragnea »

Ciocarlia4 scrie:
eugen dragnea scrie:Este pe sistemul cu cat mai multi cu atat mai bine ,adica ce depaseste peste X nr. de pescari reprezinta profit pur neimpozabil. :twisted:

Profit ??? Poate unii vor asa ceva. Promisiune??? Pe unii ii intereseaza profitul. Eu fac parte dintr-o alta categorie din care faci tu parte. Vom mai trai. Vom mai pescui. Si vom mai vorbi.
Domnu' Ciocarlia4...te rog sa fi mai coerent ! Din postarea ta trag concluzia ca daca mi-ai spune asta in fata ti-ar tremura vocea,te-ai balbai si nu as intelege nimic !
Trage aer in piept si mai incerca inca odata. :lol:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ciocarlia4 scrie:

Profit ??? Poate unii vor asa ceva. Promisiune??? Pe unii ii intereseaza profitul. Eu fac parte dintr-o alta categorie din care faci tu parte. Vom mai trai. Vom mai pescui. Si vom mai vorbi.

Sa inteleg din aceasta postare ca la Ciocarlia se pescuieste MOKA ? Ca doar nu te intereseaza profitul, nu ? :roll: :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de stress »

Kyra scrie:
Vladut Mateianu scrie:
carp_master scrie:admin , dar fiind un colaborator al crapmaniei , tu trebuie sa ai un nr de contact de la organizatorul concursului , poti sa il rogi sa posteze si el un clasament final?poate si niste poze?

CEI CARE POSTEAZA CONCURSURI AICI SUNT OBLIGATI SA FACA ASTA.



Ori sunteti SERIOSI ,ORI LAZAR partea 2
Macar la Lazar s-au afisat rezulatele....
stefan avram

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Ciocarlia 4 - Editia I - 21-23.09.2012

Mesaj de Dan Mateianu »

@Ciocarlia4,

Asteptam un clasament final al concursului si poze daca se poate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”