Lista achitat avans :
1.PFF - Bitanoiu Cristian
2 Zaharia Daniel
3. Eugene Stefanescu
4.Lauda 1 : Stanita Ionut, Laurentiu Ion, Mihai Alexandru, Marius Gostin
5.Lauda2: Rebega Paul, Matei Vasilescu, Alexandru Matache
6. Nita Victor + parteneri
7. Raul Petre +parteneri
8. Cătălin Crețu +parteneri
9. Bărbosul Team + parteneri
10. Mivado Alex Ciocan
Lista intenție 20 - 23 Iunie
1. Dirla Mădălin + parteneri
2. Bogdan Gradea +parteneri
3. Dacic Carp- Șerban Andrei
4. TntBaits
5. Claudiu Stanescu + parteneri
6. Marius Teodorescu +parteneri
7.Mircea Vodă +parteneri
8.Secret of the Carp
9. Carp Legion
10. The New Team
11.Carp Next Level -Campia Turzii
12. Carpbait team
13. Florin Savu +parteneri
14. Ioan Pirlog + parteneri
Lista achitat avans :
1.PFF - Bitanoiu Cristian
2 Zaharia Daniel
3. Eugene Stefanescu
4.Lauda 1 : Stanita Ionut, Laurentiu Ion, Mihai Alexandru, Marius Gostin
5.Lauda2: Rebega Paul, Matei Vasilescu, Alexandru Matache
6. Nita Victor + parteneri
7. Raul Petre +parteneri
8. Cătălin Crețu +parteneri
9. Bărbosul Team + parteneri
10. Mivado Alex Ciocan
11. TNT BAITS
Lista intenție 20 - 23 Iunie
1. Dirla Mădălin + parteneri
2. Bogdan Gradea +parteneri
3. Dacic Carp- Șerban Andrei
4.Claudiu Stanescu + parteneri
5.Marius Teodorescu +parteneri
6.Mircea Vodă +parteneri
7.Secret of the Carp
8. Carp Legion
9. The New Team
10.Carp Next Level -Campia Turzii
11. Carpbait team
12. Florin Savu +parteneri
13. Ioan Pirlog + parteneri
Lista achitat avans :
1.PFF - Bitanoiu Cristian
2 Zaharia Daniel
3. Eugene Stefanescu
4.Lauda 1 : Stanita Ionut, Laurentiu Ion, Mihai Alexandru, Marius Gostin
5.Lauda2: Rebega Paul, Matei Vasilescu, Alexandru Matache
6. Nita Victor + parteneri
7. Raul Petre +parteneri
8. Cătălin Crețu +parteneri
9. Bărbosul Team + parteneri
10. Mivado Alex Ciocan
11. TNT BAITS
12. Carp Next Level Campia Turzii
Lista intenție 20 - 23 Iunie
1. Dirla Mădălin + parteneri
2. Bogdan Gradea +parteneri
3. Dacic Carp- Șerban Andrei
4.Claudiu Stanescu + parteneri
5.Marius Teodorescu +parteneri
6.Mircea Vodă +parteneri
7.Secret of the Carp
8. Carp Legion
9. The New Team
10. Carpbait team
11. Florin Savu +parteneri
12. Ioan Pirlog + parteneri
Lista achitat avans :
1.PFF - Bitanoiu Cristian
2 Zaharia Daniel
3. Eugene Stefanescu
4.Lauda 1 : Stanita Ionut, Laurentiu Ion, Mihai Alexandru, Marius Gostin
5.Lauda2: Rebega Paul, Matei Vasilescu, Alexandru Matache
6. Nita Victor + parteneri
7. Raul Petre +parteneri
8. Cătălin Crețu +parteneri
9. Bărbosul Team + parteneri
10. Mivado Alex Ciocan
11. TNT BAITS
12. Carp Next Level Campia Turzii
13. Lauda 3 Silviu Stoian + parteneri
Lista intenție 20 - 23 Iunie
1. Dirla Mădălin + parteneri
2. Bogdan Gradea +parteneri
3. Dacic Carp- Șerban Andrei
4.Claudiu Stanescu + parteneri
5.Marius Teodorescu +parteneri
6.Mircea Vodă +parteneri
7.Secret of the Carp
8. Carp Legion
9. The New Team
10. Carpbait team
11. Florin Savu +parteneri
12. Ioan Pirlog + parteneri
Lista achitat avans :
1.PFF - Bitanoiu Cristian
2 Zaharia Daniel
3. Eugene Stefanescu
4.Lauda 1 : Stanita Ionut, Laurentiu Ion, Mihai Alexandru, Marius Gostin
5.Lauda2: Rebega Paul, Matei Vasilescu, Alexandru Matache
6. Nita Victor + parteneri
7. Raul Petre +parteneri
8. Cătălin Crețu +parteneri
9. Bărbosul Team + parteneri
10. Mivado Alex Ciocan
11. TNT BAITS
12. Carp Next Level Campia Turzii
13. Lauda 3 Silviu Stoian + parteneri
Lista intenție 20 - 23 Iunie
1. Dirla Mădălin + parteneri
2. Bogdan Gradea +parteneri
3. Dacic Carp- Șerban Andrei
4.Claudiu Stanescu + parteneri
5.Marius Teodorescu +parteneri
6.Mircea Vodă +parteneri
7.Secret of the Carp
8. Carp Legion
9. The New Team
10. Carpbait team
11. Florin Savu +parteneri
12. Ioan Pirlog + parteneri