Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
neamtzzu
Mesaje: 718
Membru din: Vin Mar 30, 2012 16:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de neamtzzu »

cipica,toto..............vrem si noi vesti proaspete !

neamtzzu
Mesaje: 718
Membru din: Vin Mar 30, 2012 16:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de neamtzzu »

Ce politica proasta au unii,se ingramadesc sa se inscrie cu numele si cand este vorba de plata avansului si de confirmare pana la capat se pierd pe drum,tocmai daia sunt doar 11 care au platit avansul,acum se vad cei adevarati,niciun concurs nu este pe gratis,mai ales pe tancabesti se merita din plin orice sacrificiu.Pentru viitor inscrieti va cei care aveti intentia de a merge la concurs,asa se evita si intarzierea asta!Pana la urma sper ca CIPIK SI TOTO sa faca tot posibilul sa stranga cele 32 de echipe si concursul sa se tina.Asteptam vesti!

Avatar utilizator
dnt
Mesaje: 196
Membru din: Mar Iun 07, 2011 22:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de dnt »

cipi si toto sunt la bolsena.sunt sigur cum au acces la internet anunta ce hotararea s a luat
cpk carp team

mihai_m
Mesaje: 240
Membru din: Mar Sep 27, 2011 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de mihai_m »

dnt scrie:cipi si toto sunt la bolsena.sunt sigur cum au acces la internet anunta ce hotararea s a luat

am vorbit cu cipica, daca nu sunt achitate toate locurile pana marti cand se intorc ei de la bolsena nu se va mai tine concursul si se vor returna banii

equinox
Mesaje: 118
Membru din: Vin Mai 13, 2011 8:23
Puncte: 0
Localitate: Comarnic, jud. Prahova

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de equinox »

Rog pe cei care au mai platit avansul sau integral sa anunte pe site ......ca sa ne facem si noi (cei care am platit si postat deja) o idee daca se mai tine concursul..ca daca tot mi-am luat concediu...sa mergem la altul :wink: Multam fain.
Gelu....pescuim si noi?!!

mihai_m
Mesaje: 240
Membru din: Mar Sep 27, 2011 16:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de mihai_m »

equinox scrie:Rog pe cei care au mai platit avansul sau integral sa anunte pe site ......ca sa ne facem si noi (cei care am platit si postat deja) o idee daca se mai tine concursul..ca daca tot mi-am luat concediu...sa mergem la altul :wink: Multam fain.

slabe sanse sa se mai tina, no comment vis a vis de cei care s-au inscris si nu au achitat avans

Avatar utilizator
Alexa Silviu
Mesaje: 367
Membru din: Lun Mar 26, 2012 20:14
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de Alexa Silviu »

Organizatorii trebuie sa gaseasca o solutie noi am achitat avansul pe 15 aug,am cumparat nada etc,am programat concedi

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de Lukyan »

Sunt sigur ca Toto si CPK vor raspunde cu profesionalism ca si in alte dati celor supuse discutiei pe acest forum legat de aceasta competitie. Va rog sa aveti rabdare pana ce acestia sosesc in tara (10 - 12 septembrie sau mai repede) si vor posta o pozitie oficiala. Este clar ca timpul este scurt si ar fi fost bine sa fi fost reglementate aceste situatii dinainte de plecare la WCC , insa si pescarii inscrisi nu au achitat toti taxa pana atunci (pana la plecarea in Italia a celor doi organizatori ai cupei CPK). Zvonurile nu ajuta pe nimeni. Va multumesc.

spice
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 26, 2012 8:57

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de spice »

Banuiesc.... ,este doar o banuiala...., ca neachitarea avansurilor, are legatura cu schimbarea datei de incepere a noului an scolar,respectiv 17 sept .

equinox
Mesaje: 118
Membru din: Vin Mai 13, 2011 8:23
Puncte: 0
Localitate: Comarnic, jud. Prahova

Re: Cupa CPK CARP & MORE, 17- 21 sept, Tancabesti

Mesaj de equinox »

Si eu cred si sper ca se va tine.Oricum, nimeni nu pune in discutie seriozitatea organizatorilor.Cat priveste pe cei care s-au inscris......hai baieti la concurs( si la pescuit ) pe Tanbcabesti... ce vreti mai mult de atat!Punem si de-o braila.....daca asta ar fi problema!Toate cele bune.
Gelu....pescuim si noi?!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”