Cupa de Vara Green Paradise 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de clinci »

clinci scrie:Daca este vreo echipa care doreste sa se retraga din acest concurs ... Cosmin Clinci 0721406017.
Revin!
CPK

0721406017

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Dan Marinita »

Toni86 scrie:Vali nu a spus nimeni de micsorarea locurilor de pescuit, locul de la calugar este in concurs , la cupa tarom sa pescuit 24 de ore dupa inundatii ,un concurs la crap este minim 48 de ore, eu zic ca s-a prins mult peste si la cupa tarom, nu ai fost cu noi la cantarire sa vezi de ce am intarziat cu cantarul pana la 2 , am cantarit si 30 de exemplare, am vazut in unele discutii ca nu prea ti-a convenit balta nici inainte nici dupa concurs , daca ai ceva cu mine personal sau cu balta ce o administrez inafara faptului ca este mica si alte directii de pescuit nu pot sa dau , te rog frumos sa imi spui , toate cele bune.
Toni nu trebuie sa pui la suflet ori ce afirmatie, balta ta este bine directionata sa vazut ca are peste si binenteles potential.Sunt balti cu renume care in 24 de ore poti avea surprizede genul ca ( la un concurs) jumatate din participanti sa nu puncteze.In acest sfarsit de saptamana se organizeaza cupa AEROPORTURILOR participarea este gratis adica invitati sunt participantii de la cupa Tarom si alti pescari binenteles .Despre ce vorbim?
Balta este buna si se pot organiza super concursuri
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Dan Marinita »

Toni86 scrie:Vali nu a spus nimeni de micsorarea locurilor de pescuit, locul de la calugar este in concurs , la cupa tarom sa pescuit 24 de ore dupa inundatii ,un concurs la crap este minim 48 de ore, eu zic ca s-a prins mult peste si la cupa tarom, nu ai fost cu noi la cantarire sa vezi de ce am intarziat cu cantarul pana la 2 , am cantarit si 30 de exemplare, am vazut in unele discutii ca nu prea ti-a convenit balta nici inainte nici dupa concurs , daca ai ceva cu mine personal sau cu balta ce o administrez inafara faptului ca este mica si alte directii de pescuit nu pot sa dau , te rog frumos sa imi spui , toate cele bune.
Toni nu trebuie sa pui la suflet ori ce afirmatie, balta ta este bine directionata sa vazut ca are peste si binenteles potential.Sunt balti cu renume care in 24 de ore poti avea surprizede genul ca ( la un concurs) jumatate din participanti sa nu puncteze.In acest sfarsit de saptamana se organizeaza cupa AEROPORTURILOR participarea este gratis adica invitati sunt participantii de la cupa Tarom si alti pescari binenteles .Despre ce vorbim?
Balta este buna si se pot organiza super concursuri
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de valiauto68 »

Dan Marinita scrie:
Toni nu trebuie sa pui la suflet ori ce afirmatie....In acest sfarsit de saptamana se organizeaza cupa AEROPORTURILOR participarea este gratis adica invitati sunt participantii de la cupa Tarom si alti pescari binenteles .Despre ce vorbim?
Balta este buna si se pot organiza super concursuri

:? noi nu am primit invitatie... am fost asa rai? :( fire intinse tuturor!

Pai ceva nada mai aveam si pt aeroporturi...dar...

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Dan Marinita »

valiauto68 scrie:
Dan Marinita scrie:
Toni nu trebuie sa pui la suflet ori ce afirmatie....In acest sfarsit de saptamana se organizeaza cupa AEROPORTURILOR participarea este gratis adica invitati sunt participantii de la cupa Tarom si alti pescari binenteles .Despre ce vorbim?
Balta este buna si se pot organiza super concursuri

:? noi nu am primit invitatie... am fost asa rai? :( fire intinse tuturor!

Pai ceva nada mai aveam si pt aeroporturi...dar...
Nu ati fost deloc rai , tu ai fost nemultumit de balta.Am citit postarile tale si
mai mult ca sigur ca ne refuzai.Ti-am trimis un PM si nu ai raspuns.
Alta data cu placere
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de valiauto68 »

Dan Marinita scrie:
Nu ati fost deloc rai , tu ai fost nemultumit de balta.Am citit postarile tale si
mai mult ca sigur ca ne refuzai.Ti-am trimis un PM si nu ai raspuns.
Alta data cu placere
:( un pm pe crapmania sigur nu am primit.
si cu "mai mult ca sigur ca ne refuzai..." niciodata nu se poate sti cu siguranta! Plus ca era un concurs de socializare...poate reuseam sa iau si eu o captura! :wink:

dar ..."nemultumitului i se ia darul...

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Dan Marinita »

valiauto68 scrie:
Dan Marinita scrie:
Nu ati fost deloc rai , tu ai fost nemultumit de balta.Am citit postarile tale si
mai mult ca sigur ca ne refuzai.Ti-am trimis un PM si nu ai raspuns.
Alta data cu placere
:( un pm pe crapmania sigur nu am primit.
si cu "mai mult ca sigur ca ne refuzai..." niciodata nu se poate sti cu siguranta! Plus ca era un concurs de socializare...poate reuseam sa iau si eu o captura! :wink:

dar ..."nemultumitului i se ia darul...
Asta e ,Vi daca poti la celelalte 2 din septembrie.
PM este pe siteul celalalt
Vezi ca ai si aici un msg.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Dan Arghirescu »

Ma uitam azi pe prognoza meteo pentru perioada de inainte de concurs si in timpul concursului....se anunta ploi cam in fiecare zi, de astazi pana la data de final a concursului. Din ceea ce am auzit, tot astazi, prin zona aceea a plouat foarte mult. Tony ceva probleme pana acum?

Avatar utilizator
Toni Comsa
CS SENZOR
Mesaje: 1151
Membru din: Sâm Noi 24, 2012 17:02
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Cupa de Vara Green Paradise 2013

Mesaj de Toni Comsa »

Nu este nici o problema pana acum, iar concursul se va tine si pe ploaie , ceea ce nu cred ca se va intampla :wink:
CS Senzor Team / Field Tester Senzor
Admin. Lacul Green Paradise
http://www.green-paradise.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”