cupa Hermes Peris 18-21.08.2016

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: cupa Hermes Peris 18-21.08.2016

Mesaj de eugen dragnea »

Este maxim de echilibrat concursul si pune accent pe tot ceea ce defineste o competitie sportiva adevarata.Deschid eu lista Ionut,eventual daca cererea e mica si nu se arunca "sacalii" poti sa mai tai din premii/taxa si sa devina interesant pentru pescarii mai putin experimentati.Repet,un concurs mai echilibrat de atat nu vad ca s-ar putea organiza pe Hermes.
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

ionut voicu
Mesaje: 781
Membru din: Sâm Dec 06, 2014 16:29

Re: cupa Hermes Peris 18-21.08.2016

Mesaj de ionut voicu »

eugen dragnea scrie:Este maxim de echilibrat concursul si pune accent pe tot ceea ce defineste o competitie sportiva adevarata.Deschid eu lista Ionut,eventual daca cererea e mica si nu se arunca "sacalii" poti sa mai tai din premii/taxa si sa devina interesant pentru pescarii mai putin experimentati.Repet,un concurs mai echilibrat de atat nu vad ca s-ar putea organiza pe Hermes.



Din păcate perioada se suprapune cu "cupa rig" de aceea suntem nevoiți sa reprogramam, dar e bine de știut părerile pescarilor despre acest gen de concurs

Avatar utilizator
stanita ioan
Mesaje: 236
Membru din: Dum Oct 19, 2014 11:24
Puncte: 0
Localitate: București, sector 3

Re: cupa Hermes Peris 18-21.08.2016

Mesaj de stanita ioan »

Johnny, Și eu cred ca, dacă l reorganizezi un pic taxa/premii/zile de desfășurare ( vineri - Duminica) ai atrage pescarii de vlasa medie care își doresc sa participe la un concurs pe cel mai tare carpodrom din Romania....
Eu unul as participa

Stima
Stanita Ioan
Presedinte A.C.S. "LAUDA"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”