CUPA IERNII 01-04 noiembrie 2007, Moara Vlasiei

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Asa cum sa promis,Victor Petcu a populat in acest sfarsit de saptamana cu 8,5t crap cu greutatea intre 3-5 kg.Am sa merg si eu Vineri la pescuit sa vad ce se mai intampla. :wink:

Avatar utilizator
a1mer
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Mar 17, 2007 2:31
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Moara Vlasiei

Mesaj de a1mer »

Am fost si eu in acest weekend la Moara Vlasiei 2 si am reusit sa capturez 7 crapi printre care o salonta de 12 kg.Crapii au fost prinsi noaptea si au intrat la 5 categorii diferite de bile,ma refer la aroma.Am nadit cu bile de 20 ready-made cu aroma de Squid-Octopus.Tovarasul meu iulian a reusit sa prinda doar 4 crapi cu greutati intre 4 si 6 kg.
Trofim Cristian

CS Green Lake

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Conform prognozei meteo se pare ca( pe perioada concursului) nu va ploa dar va fi frig dinimeata si noaptea.Oricum cred ca ne vom incalzi cu capturile :lol: .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Draga Dane, acum 1 saptamana sustineai ca o sa fie cea mai buna vreme pe perioda concursului, conform unor surse secrete de ale tale... :wink:
Acum , o sucesti cu 90 de grade, iar eu sunt convins ca vremea o sa fie de cacat.
Asa ca poti sa anunti aici sursele tale , ca sa le faci de ras...

PS Eu am mare incredere in Busuioc ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

@Vladut
Busuioc stie doar prognoza data de ANM pe 3 zile :) ! Pe vremuri se spunea ca : Meteorologia e stiinta Necunoscuta meteorologilor . :D
De putin timp incoace o mai brodim si noi pe termen scurt ,ca ne mai ajuta si tehnica (radar,satelit,etc) ,dar pe termen lung...e un 50-50 %.
Toate cele bune tuturor si fir intins !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Vladut Mateianu scrie:Draga Dane, acum 1 saptamana sustineai ca o sa fie cea mai buna vreme pe perioda concursului, conform unor surse secrete de ale tale... :wink:
Acum , o sucesti cu 90 de grade, iar eu sunt convins ca vremea o sa fie de cacat.
Asa ca poti sa anunti aici sursele tale , ca sa le faci de ras...

PS Eu am mare incredere in Busuioc ! :D


Pe vremuri exista unul cica il chema TOPOR ala stia totul despre vreme .Eu am vazut ce se va intampla peste 3-4zile :lol: va fi soare cu cer partial acoperit vreme superba pentru pescuit. :lol:

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Mesaj de PETCU VICTOR »

Dan Marinita scrie:
Vladut Mateianu scrie:Draga Dane, acum 1 saptamana sustineai ca o sa fie cea mai buna vreme pe perioda concursului, conform unor surse secrete de ale tale... :wink:
Acum , o sucesti cu 90 de grade, iar eu sunt convins ca vremea o sa fie de cacat.
Asa ca poti sa anunti aici sursele tale , ca sa le faci de ras...

PS Eu am mare incredere in Busuioc ! :D
VLADUTE,CRED CA DAN S-A INTERESAT DE PROGNOZA PT PERIOADA IN CARE AR FI TREBUIT SA AIBA LOC CONCURSUL ADICA 06-09 11 2007 ,NU PT PERIOADA IN CARE SE VA TINE ACUM CONCURSUL ADICA 08-11 11 2007 :wink:

Pe vremuri exista unul cica il chema TOPOR ala stia totul despre vreme .Eu am vazut ce se va intampla peste 3-4zile :lol: va fi soare cu cer partial acoperit vreme superba pentru pescuit. :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Meciul Mircica-Iulian, a fost mutat la "Liber la discutii " !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”