Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!
ATENTIE !!
Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
Lista participantilor :(Achitati)
MAI SUNT 2 LOCURI (mai multe detalii si sectorizarea maine )
Nu achitati avansul inainte de a primii comfirmare ca mai sunt locuri disponibile .- Telefon contact :0723878564 George Alexandru
1-Malula Carp Team
2-Chira Carp Team -Chirita Mihaita
3-MIKADO TEAM - Sumanaru Daniel, Lozinca Florin, Sustac Vasile, Ciocoiu Alin
4-Alex Rotaru , Adrian Mogoseanu , Robert Agachi
5-Ali Alexandrov - Bogdan Zaharia - Dan Panaite
6-Mivado-Radu Gorgan,- Călin Haranguș.
7-Moldova Carp Team - Topor Ionut
8-Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Edi Kocz
9-Green Lake -Biro Luciam
9-Cezar Posea, -Sylvain Remetter
10-Bontas Mitica
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Petre Iulian
12-Club Crap Cristian - Niță Victor + parteneri
13-Altstadt CT Brasov
14-Carp Zone -Preda Valentin
15-Alexandru Mihai & Cristian Alexandrescu & Dani Banu
16-Green Lake -Catalin Udrea -Nicolae Ionita (Zetec)-Marin Calin
17-Magic Carp Team Cluj
18-WLC-Gabi Visan
19-rezervat THE ONE -Ionut Voicu
Lista intentie -5 echipe
Premiile sunt valabile in cazul participării a 24 de echipe! NUMAI avansul garantează participarea in concurs si este in valoare de 1000 de ron .
Se poate achita in contul de mai jos sau la sediul 4CARP-Theodor Pallady 57
IBAN:RO40 RZBR 0000 0600 1223 4186
Titular -Kodmon George Alexandru
Raiffeisen Bank-sucursala Vergului
-cu mentiunea Taxa concurs
MAI SUNT ECHIPE IN LISTA DE ASTEPTARE DAR CONCURSUL SE DESFASOARA CU 21 STANDURI PENTRU O MAI BUNA SECTORIZARE SI SANSE EGALE .Nivelul apei este scazut si standurile 1 si 2 mai bine raman libere .
- Standurile scoase din concurs sunt 1 , 2 si ne gandim la inca 1 .-Ne gandim inca la o sectorizare cat mai buna .
-Chiar daca incasarile sunt cu 7.200 lei mai putin ,fondul de premiere o sa scada cu 6.000 lei .
LOC 1 -17.000(-3000) - initial 20.000
LOC 2-10,000(-2.500)-initial 12.500
LOC 3- 7.000 (-500) -initial 7.500
DACA sunt echipe care nu sunt de acord cu decizia organizatorului si cu fondul de premiere sunt rugate sa anunte urgent pt. a returna avansul si a inlocui echipa cu una din lista de asteptare .
1-Malula Carp Team
2-Chira Crap Team+ Senzor : Chirita Mihaita ,Adrian Grajdan, Frone Ghiorghita
3-MIKADO TEAM - Sumanaru Daniel, Lozinca Florin, Sustac Vasile, Ciocoiu Alin
4-Bucovina - Alex Rotaru , Adi Mogoseanu , Robert Agachi
5-Ali Alexandrov - Bogdan Zaharia - Dan Panaite
6-Mivado-Radu Gorgan,- Călin Haranguș.
7-Moldova Carp Team - Topor Ionut
8-Dan Draguloiu - Eugen Kocz - Edi Kocz
9-Green Lake -Biro Luciam
9-Cezar Posea, -Sylvain Remetter
10-Bontas Mitica
11-Green Lake -Ghita Adrian -Daniel Ene -Petre Iulian
12-Club Crap Cristian - Niță Victor + parteneri
13-Altstadt CT Brasov
14-Carp Zone 1
15-Alexandru Mihai & Cristian Alexandrescu & Dani Banu
16-Green Lake -Catalin Udrea -Nicolae Ionita (Zetec)-Marin Calin
17-Magic Carp Team Cluj
18-WLC-Gabi Visan
19-Gigi Carp Team
20-Mastic Team -
21-Carp ZONE 2
Rog frumos sa inscrieti echipele complete (numele pescarilor )!!!
ATENTIE !!
Adunarea la complex Doripesco joi ora 8- Tragerea la sorti ora 8-30 .Start concurs ora 11 .Duminica ora 11 final concurs .Festivitatea de premiere ora 13-00
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake ViceCampion National 2014