CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de petre iulian »

Daca se elibereaza vre-un loc il vreau eu :wink: . Plata pe loc .

ps. vreau neaparat sa-l vad pe "Bruce Lee" in actiune :lol:.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
cristian505ro
Mesaje: 556
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 22:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de cristian505ro »

petre iulian scrie:.
Exceptional montaj video! Sincere felicitari!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

petre iulian scrie:Daca se elibereaza vre-un loc il vreau eu :wink: . Plata pe loc .

ps. vreau neaparat sa-l vad pe "Bruce Lee" in actiune :lol:.

:lol: :lol: :lol: ma faci sa rad vrabiutooooo, daca vrei sa ma vezi in actiune MARTI seara sunt pe moara , sau poti sa vi si la concurs si te pui in spatele meu si ma urmaresti , Tu poti sa faci echipa buna cu Dan Marinita sunteti amandoi 2 brelocuri de cheii , daca ar mai fii un loc liber in ultima zii ai gasi un motiv ca nu mai poti sa vii asa ca poti sa vii si daca nu mai sunt locuri , raspunzi numai la ce vrei , te-am intrebat cine a venit la tine (sa nu il mai bagi pe valer sau george alexandru ca au spus ca bati campii) sa-ti ofere bani sa ne treci clasa pe chiroiu , ai lasato moale . De pitit prin rulote te mai pitesti si tu , iulica vorbesti mult si prost dar jur ca am sa-ti scot o poza de a ta si o sa fac un breloc sa-l pun pe picheti sa vad care dintre voi este mai norocos tu sau marinita
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1054
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de stefanmuraru »

smardoiala....smardoiala

dute ba nene pe alte site-uri ca asta e site de pescuit nu de smardoiala. Ai vazut ca si campioni mondiali de box au aceasta pasiune (aka Bute) si ei nu intra pe site-uri de pescuit sa spuna ca vor sa rupa in bataie pe cineva.

Daca nu vorbesti de pescuit nu mai posta ca nu cred ca este cineva interesat de smardoiala ta.

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de Genes Florin »

SIMESCU VALENTIN scrie:
petre iulian scrie:Daca se elibereaza vre-un loc il vreau eu :wink: . Plata pe loc .

ps. vreau neaparat sa-l vad pe "Bruce Lee" in actiune :lol:.

:lol: :lol: :lol: ma faci sa rad vrabiutooooo, daca vrei sa ma vezi in actiune MARTI seara sunt pe moara , sau poti sa vi si la concurs si te pui in spatele meu si ma urmaresti , Tu poti sa faci echipa buna cu Dan Marinita sunteti amandoi 2 brelocuri de cheii , daca ar mai fii un loc liber in ultima zii ai gasi un motiv ca nu mai poti sa vii asa ca poti sa vii si daca nu mai sunt locuri , raspunzi numai la ce vrei , te-am intrebat cine a venit la tine (sa nu il mai bagi pe valer sau george alexandru ca au spus ca bati campii) sa-ti ofere bani sa ne treci clasa pe chiroiu , ai lasato moale . De pitit prin rulote te mai pitesti si tu , iulica vorbesti mult si prost dar jur ca am sa-ti scot o poza de a ta si o sa fac un breloc sa-l pun pe picheti sa vad care dintre voi este mai norocos tu sau marinita
:lol: :lol:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Florin cu fraieri nu ai cum sa o dai , nu vezi ca sunt guralivi , iulica si de marinita fugea si nu vezi ce gura mare are , e de ras dar daca ai lasi in pace tot nu este bine :wink: :wink: :wink:
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

stefanmuraru scrie:smardoiala....smardoiala

dute ba nene pe alte site-uri ca asta e site de pescuit nu de smardoiala. Ai vazut ca si campioni mondiali de box au aceasta pasiune (aka Bute) si ei nu intra pe site-uri de pescuit sa spuna ca vor sa rupa in bataie pe cineva.

Daca nu vorbesti de pescuit nu mai posta ca nu cred ca este cineva interesat de smardoiala ta.

Unde ai vazut veverito ca am amenintat pe cineva , va iubiti voi doi IULICA CU STEFAN, sau te doare ca este omul fraier
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

%florin genes%
Uite florin mesaj trimis de iulian petre lui bogdan caba acum 1 ora

"O zi buna in continuare "sefu". Daca nu se elibereaza un loc la Moara poate facem echipa . Eu nu glumesc! Binenteles ca-mi platesc cota mea .


Spune-mi daca fraierul asta este bine cu capul
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

stefanmuraru scrie:smardoiala....smardoiala

dute ba nene pe alte site-uri ca asta e site de pescuit nu de smardoiala. Ai vazut ca si campioni mondiali de box au aceasta pasiune (aka Bute) si ei nu intra pe site-uri de pescuit sa spuna ca vor sa rupa in bataie pe cineva.

Daca nu vorbesti de pescuit nu mai posta ca nu cred ca este cineva interesat de smardoiala ta.
MORARE i-a dami replica la mesajul asta trimis de iulica
O zi buna in continuare "sefu". Daca nu se elibereaza un loc la Moara poate facem echipa . Eu nu glumesc! Binenteles ca-mi platesc cota mea .
"
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: CUPA IERNII-editia a 4-a MOARA VLASIEI

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

petre iulian scrie:Daca se elibereaza vre-un loc il vreau eu :wink: . Plata pe loc .

ps. vreau neaparat sa-l vad pe "Bruce Lee" in actiune :lol:.

Iulica si marian
De ce stati pe invizibil vrabiutelor , pe lacul 2 bunget , va intereseaza ceva ,
Ultima oară modificat Lun Oct 18, 2010 18:46 de către SIMESCU VALENTIN, modificat 1 dată în total.
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”