Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy The One Team Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
10. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
11. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
12. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
13. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
14. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
15. Fratii Alexandru - rezervat
16. Vlad Rusnacenco + parteneri - rezervat
17. The One Team - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
11. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
12. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
13. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
14. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
15. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
16. Fratii Alexandru - rezervat
17. The One Team - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
12. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
13. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
14. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
15. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
16. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
17. Fratii Alexandru - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
13. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
14. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
15. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
16. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
17. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
18. Fratii Alexandru - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
14. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
15. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
16. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
17. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
18. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
19. Fratii Alexandru - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS
1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
14. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
15. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
16. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
17. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
18. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
19. Fratii Alexandru - rezervat
20. Fredy Albu + Ionita Romeo - rezervat
Lista de intentie:
Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Alex plus Guy Trastikovo Lake Team Bulgaria RB BAITS Senzor- Voicu Dragos
Ioan Pirlog + parteneri