Cupa "Pelicanul" editia a V-a 12-17 mai 2009

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

MIRON
Mesaje: 148
Membru din: Mie Noi 12, 2008 11:58
Puncte: 0
Localitate: IMOBILIARE

Re: Cupa "Pelicanul" editia a V-a 12-17 mai 2009

Mesaj de MIRON »

oanavictor scrie:Dumneavoastra cine sunteti :?: LIMBRICU sau PADUCHELE OPARIT :?: :idea:
:D :D :D dumneavoastra sinteti plin de umor .parca era criza.nu aveti nevoie de ceva maruntis?...10% e mult?... o seara buna.
ps.a-ti auzit de peste scos la motor?....ca eu nu am vazut. :!:

MIRON
Mesaje: 148
Membru din: Mie Noi 12, 2008 11:58
Puncte: 0
Localitate: IMOBILIARE

Re: Cupa "Pelicanul" editia a V-a 12-17 mai 2009

Mesaj de MIRON »

Andrei I scrie:Nea' Victor are momente cand se infierbanta tare, uneori si nejustificat, chiar imi aduc aminte ca m-a "ocarat" si pe mine nitel pe site :D ........ dar acum aproximativ o luna, fiind in vizita pe Darvari, l-am intrebat daca mananca crapul si daca merita sa fac o partida acolo sau daca ma duc la Hobaia. Mi-a spus sincer ca crapul inca nu mananca, apa e foarte rece inca, abia incepe sa se spele si joaca la suprafata...dandu-mi de inteles ca la acel moment as face o partida mai reusita pe HOBAIA!

Sunt putini patroni de balta care ar fi spus acelasi lucru.... NOTA 10!

Nea' Victor ...mai schimabati repertoriu ca ne-am plictisit de LIMBRIC, VIERME si PADUCHE OPARIT :D
si de la mine nota 10+ :D dar pina la cascaval :!: ca si mie i-mi place la Mariuta la dinsul.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa "Pelicanul" editia a V-a 12-17 mai 2009

Mesaj de Andrei I »

Miroane, Miroane ... :D
Milionar excentric

cimpoieru razvan
Mesaje: 80
Membru din: Sâm Sep 27, 2008 10:30

Re: Cupa "Pelicanul" editia a V-a 12-17 mai 2009

Mesaj de cimpoieru razvan »

victore, gresesti profund. nu este un atac asupra ta, ai poate cea mai buna balta din tara(drumuri, cazare, crapi mari, civilizatie). deci departe gandul de mine de ati strica afacerile. este criza, si este foame mare de bani. 10.000 de euro este o provocare pentru multi, de acea si vin la concurs. pentru mine este scump, dar in alte conditi as fi venit. mai ales ca pescuitul la porumb este atuul meu principal ! :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”